Şimdi Ara

İnsanları Dövmek Bu Kadar Kolay Mı Bu Ülkede? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
1
Favori
4.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  •  İnsanları Dövmek Bu Kadar Kolay Mı Bu Ülkede?
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_67

Türkiye de adaletten eser yok kabadayı kesilip adam döversen yaralarsan sakat bırakırsan serbest kalıyorsun

Türkiye bildiğin muz cumhuriyeti kimse çıkıpta hak hukuk var demesin

şu iki sözün varya çooooooookkk doooooğruuu!!!!!! +1999999999999
  • quote:

Orijinalden alıntı: root_echo

eğer olay gerçekse ben bile pc başından sinir oldum bu tarz adamlar nerden bu gücü alıyor kime güveniyor, hep mi yanlarına kalmışta içeri girip girip elini kollunu sallayarak çıkıyorlar, peki sen emin misin dayak yiyen akrabanla o arabadaki zibidilerin önceden tanışmadığını.

böyle tipler için şöyle bir üçlü lazım hiç gözünün yaşına bakmadan kevgire çevireceksin adaletini eğer haklı isen kendin yerine getireceksin şimdi bu lavuklar eğerki akraban Allah korusun ama ölürse cinayetten, ölmezse sadece adam yaralamadan yargılanacak adam yaralamadanda öyle fazla yatmazlar ama akrabanın vücudunda oluşan travma iş gücü kaybı sürekli olacak o yüzden:

İnsanları Dövmek Bu Kadar Kolay Mı Bu Ülkede?

Hocam yapma bunu, nereden hatırlattın ki? Şimdi iki filmi de baştan sonra tekrar izlemek istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheInsider

quote:

Orijinalden alıntı: League0fLegends

Üzerinde çakı taşıyacaksın. Ayriyeten arabanda da mutlaka beyzbol sopası ya da cop bulunması gerekiyor, beyzbol sopası tercihimdir. Eğer dalacak olurlarsa çekeceksin bıçağı oradan uzaklaşacaksın, artislik yapmayacaksın sadece gözlerini korkutup gitmen için zaman kazanacaksın.

Trafikte filan arabanın yanındaysan çıkaracaksın beyzbol sopasını eşşek sudan gelinceye kadar döveceksin. Ha olurda dayak yedin, konudaki gibi, mahkemeyle filan uğraşmayacaksın. Toplayacaksın bir miktar arkadaş akraba her neyse, alacaksınız beyzbol sopalarını ellerinize. Uçlarına da çivi çakacaksınız, çivinin arka kısmındaki o yüzey alanı büyük kısmı da keseceksiniz ve sivri olacak. Bulacaksınız o şerefsizleri her yerlerine geçireceksiniz, sonra onları yaralı haldeyken bir çöplüğe atıp oradan uzaklaşacaksınız.

Ne farkin kaldi?

Adam kendimi savunuyo

• quote:

quote:

eğer olay gerçekse ben bile pc başından sinir oldum bu tarz adamlar nerden bu gücü alıyor kime güveniyor, hep mi yanlarına kalmışta içeri girip girip elini kollunu sallayarak çıkıyorlar, peki sen emin misin dayak yiyen akrabanla o arabadaki zibidilerin önceden tanışmadığını.

böyle tipler için şöyle bir üçlü lazım hiç gözünün yaşına bakmadan kevgire çevireceksin adaletini eğer haklı isen kendin yerine getireceksin şimdi bu lavuklar eğerki akraban Allah korusun ama ölürse cinayetten, ölmezse sadece adam yaralamadan yargılanacak adam yaralamadanda öyle fazla yatmazlar ama akrabanın vücudunda oluşan travma iş gücü kaybı sürekli olacak o yüzden:

Hocam yapma bunu, nereden hatırlattın ki? Şimdi iki filmi de baştan sonra tekrar izlemek istiyorum.

hangi film bu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: denizaya

Daha önceden sağda-solda haberlerde falan hep duyardım buna benzer haberler...Bu akşam saatlerinde teyzemden bir telefon aldım, diğer teyzemin büyük oğlu (35 yaşından büyük) hastaneye kaldırılmış komadaymış...

Sebep? Dayak yemiş...

Olay şöyle gerçekleşmiş; Kuzenimin canı sıcak trabzon ekmeği çekmiş, çoban salata ile yicem diyip motorsikletine atlayıp fırına giderken, yolda motoru bozulmuş, yapamayınca telefonla tamirci çağırıp beklemeye başlamış.

Motorun arkasına araba yaklaşmış, adamlar işini bitirince tekrar arabalarına binmiş ve camdan kuzene seslenmişler;

- Çeksene lan motoru arabanın önünden!
    - Hocam nasıl çekeyim, motor bozuk, tamirci bekliyorum.
    - Bak bide geri cevap veriyor,çek dedik lan..

falan derken bunlar biraz daha sözlü dalaşıp, arabadan 3 kişi iniyorlar ve kuzenimi komaya sokacak şekilde dövüyorlar. Sonra öldü sanıp orada bırakıyolar, hatta arabalarınıda bırakıp kaçıyorlar panikle...

(yukarıdakiolayı görgü tanığı terzi anlatıyor polise)

Bu saate kadar düşünüyorum bu ne iştir yahu...

Bu öfke nedir? Hepiniz polat alemder falan mısınız? ne ayaksınız?
    Hiç tanımadığın birisini 3 kişi arabadan inip dövmek nedir yahu?

Şimdi bu ülkemizde suçta sayılmaz, adamlar yakalansa bile ilk mahkemede serbest kalırlar..

Sanırım avrupa da; bulgaristan romanyayı falan çıkar bütün avrupa ülkelerinde bu çok ağır cezalandırılır, güney amerika hariç abd ve kanada da polisler görse direk dövenleri vururlar. Sanırım bulgaristan dan başlayıp doğuya gitikçe insan dövmek normal midir nedir..

Bunu rusya, özbekistan ve phuket de dayak yiyen arkadaşların anlattıklarından çıkarıyorum (özbekler rüşvet alamadıkları için döver, phuketdeki jeyski kiralar, iş bitince sen çizmişsin jetskiyi parasını öde derler sonra haydi kavga) veya ben niye bu kadar kapsamlı düşündüm şimdi durup duruken..hala aklım almıyor bu işi yaa, nasıl bişeydir bu arabandan in tanımadığın birini, saçma sapan bir bahane ile döv...

anladık madursunuz ama pravakatörlük yapmanın lüzumu yok , ne demek suç sayılmaz , ortalığı karıştırmak için açmışsın tutmamış ama merak etme koç, olay adam öldürmeye teşebbüse girer ve en az 6 sene yatar adamlar .

• quote:

Orijinalden alıntı: Ulas.

quote:

quote:

hangi film bu ?

http://www.imdb.com/title/tt0144117/ Şehrin Azizleri 1 The Boondock Saints
    http://www.imdb.com/title/tt1300851/ Şehrin Azizleri 2 The Boondock Saints II: All Saints Day

• ABD Anayasasinin ikinci duzenlemesine gore bireysel silahlanma haktir ve ben buna cani gonulden katiliyorum, ozellikle bu gibi durumlarda caninizi kurtarirsiniz, 3 kisi size saldirirken baska ne yapilabilir ki ? Tabii ki ruhsatli silahinizi cekip size saldiranlari bacaklarindan vurmak zorunda kalacaksiniz. Bunun adi nefs-i mudafadir. Uc kisi sizi feci sekilde doverse olebilirsiniz.

Ruhsatli silah sahibi olunmasi, tehlike degildir, asil ruhsatsiz silah kullanimi buyuk sorundur, bu sebeple ruhsatli olmak sartiyla herkesin silah sahibi olmasinin onundeki engeller kaldirilmalidir (Psikolojik testleri gecenler icin).
  • O psikolojik testleri geçecek çok az insan vardır. Uyduruk bir testle olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.