Şimdi Ara

İnsanları Dövmek Bu Kadar Kolay Mı Bu Ülkede? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
1
Favori
4.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • huzursuzluk çıkarıp toplum düzenini bozmaya kalkışanları acımadan öldürecek bir birlik kurulsa her şehirde birimi olsa nasıl olur sizce
  • eline silah alıp, sokakta, parkta oynayan çocuğu vurmak ne kadar kolaysa buda o kadar kolay.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suleymanmeli

huzursuzluk çıkarıp toplum düzenini bozmaya kalkışanları acımadan öldürecek bir birlik kurulsa her şehirde birimi olsa nasıl olur sizce

sonra o birlik de huzursuzluk çıkaracak. İnsanın olduğu her yerde böyle şeyler olur, olacak da.. Onları kim temizleyecek??
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheInsider

quote:

Orijinalden alıntı: League0fLegends

Üzerinde çakı taşıyacaksın. Ayriyeten arabanda da mutlaka beyzbol sopası ya da cop bulunması gerekiyor, beyzbol sopası tercihimdir. Eğer dalacak olurlarsa çekeceksin bıçağı oradan uzaklaşacaksın, artislik yapmayacaksın sadece gözlerini korkutup gitmen için zaman kazanacaksın.

Trafikte filan arabanın yanındaysan çıkaracaksın beyzbol sopasını eşşek sudan gelinceye kadar döveceksin. Ha olurda dayak yedin, konudaki gibi, mahkemeyle filan uğraşmayacaksın. Toplayacaksın bir miktar arkadaş akraba her neyse, alacaksınız beyzbol sopalarını ellerinize. Uçlarına da çivi çakacaksınız, çivinin arka kısmındaki o yüzey alanı büyük kısmı da keseceksiniz ve sivri olacak. Bulacaksınız o şerefsizleri her yerlerine geçireceksiniz, sonra onları yaralı haldeyken bir çöplüğe atıp oradan uzaklaşacaksınız.

Ne farkin kaldi?

Fark , burda arkadaş bunu sana saldırana yap diyor , sebep yokken yaparsa zaten şuan sövdüğümüz adam olur , 3-4 kişi saldıran olursa çivili sopa bile kesmez bence 2-3 kere isabet etse yine de komaya sokarlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: EneRGy.

quote:

Orijinalden alıntı: erob

Hocam kavga etmeden önce yumruklarıma güvenirdim kaç kişi olursa olsun indiririm derdim. Bir kavgaya girdim 2 kişi birden saldırdılar neye uğradığımı şaşırdım ondan sonrada omzum çıktı bir dahada bu işlerin yumrukla çözüleceğini düşünmedim. Kesin çözüm şunlar;

[simage]http://www.avcim.com/images/products/00/14/70/1470_kucuk_1.jpg [/simage]

+

[simage]http://www.avcim.com/images/products/00/19/58/1958_kucuk.jpg [/simage]

+

[simage]http://www.avcim.com/images/products/00/07/76/776_kucuk.jpg [/simage]

+
    [simage]http://www.manzara.be/data/media/42/www.manzara.be_-_Sarslmaz_Tabanca.jpg [/simage]

Bunlar varsa birazda canın tatlıysa tamamdır hepsi işini görür. Şuan 2 tanesi mevcut ( sustalı + biber gazı) 1-2 hafta içinde jopu da almayı planlıyorum. Para biriktirebilirsemde tabanca alırım.

oldu olacak uranyum ve nukleer baslikli fuzeler de tasi hocam yaninda :D

Hocam cidden gerekli ama sadece sana zarar verse neyse yanında sevdiğin birisi olduğunda ya onlara da zarar verseler?

• Valla yolda küfür eden, aptal saptal hareket eden apaçi görürsen affetmem.

Ama çok kişilerse bişey yapamıyosun tabi.
  • Ne yazık ki bizim ülkemizde üniversitelerde bile insanların insanlıklarını geliştirmeye yarayacak bir ders bile yokken. Bu tarz hayvandan beter insanların olması ve sayılarının gün be gün artması kaçınılmazdır. He neden mi hayvandan beter dedim çünkü her hayvanın bir özelliği vardır bu özelliklerini tabiata göre geliştirip uygularlar yani yapacakları şeyler bellidir. Ama bu insanlar insanlıklarından çıkarak yaptıkları anlamsız ve aptalca hareketlerinin bir erkeklik göstergesi olup, kendilerini 2-3 kişinin yanında ilah sanan aptallardan başka bir şey değildir.
  • Zihniyet geri.Herkes dayı kesilmiş en ufacık bir kıvılcım bekliyor dalmak için.Gerçekten;mantıklı ve akıl sağlığı yerinde olan bireyin hareketleri olamaz bunlar.
  • Dün spor salonunda bir aleti 15dk kullandım. Benden iri ve uzun boylu, muhtemelen birkaç yaş büyük genç geldi;
    "işin ne zaman bitecek"
    10dk sonra
    "başka sehpada çalışamaz mısın?"
    hayır, burada yapabiliyorum
    "ne çalışıyorsun"
    göğüs

Sonra gitti başka alette çalıştı. Tesadüfen soyunma odasında karşılaştık. Bana ters ters baktı. Boyu benle olsa konuşacaktım ama birşey demedim. Profesyonel ya o geldimi çalışmayı bırakacağım. Birkaç kere daha aynı durumu yaşarsak kavga edecek eminim. Birgün kendimi korurken katil olmam umarım. O aletleri meşgul ettimi sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHzgn -- 1 Eylül 2012; 19:14:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kemâl

amerika yada avrupaya kaçmak lazım bu ülke bitmiş

Amerika,avrupa diye inlemeyin karşımda.Büyük ihtimal yaşadığınız yer istanbul veya belalı yerler.Gelin sakin taraflara,bizim arabada bilardo sopası hep durur bir kere kullanmadık.Karadenizde durum böyle.Apaçi dersen önüne bakıp yürürsen bi zararları yok.Para isterlerse üzerimde yok dersen yine aynı pek bulaşmazlar.Bitek benim yaşadığım yer mi iyi anlamadım ki?

quote:

Orijinalden alıntı: IO

Keşke zamanında amerikaya katılsaydık demeden edemiyor insan

Atatürk'e ve şehitlerimize edilen bir küfürdür bu!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Itachi-san -- 1 Eylül 2012; 19:28:45 >
  • quote:

quote:

Üzerinde çakı taşıyacaksın. Ayriyeten arabanda da mutlaka beyzbol sopası ya da cop bulunması gerekiyor, beyzbol sopası tercihimdir. Eğer dalacak olurlarsa çekeceksin bıçağı oradan uzaklaşacaksın, artislik yapmayacaksın sadece gözlerini korkutup gitmen için zaman kazanacaksın.

Trafikte filan arabanın yanındaysan çıkaracaksın beyzbol sopasını eşşek sudan gelinceye kadar döveceksin. Ha olurda dayak yedin, konudaki gibi, mahkemeyle filan uğraşmayacaksın. Toplayacaksın bir miktar arkadaş akraba her neyse, alacaksınız beyzbol sopalarını ellerinize. Uçlarına da çivi çakacaksınız, çivinin arka kısmındaki o yüzey alanı büyük kısmı da keseceksiniz ve sivri olacak. Bulacaksınız o şerefsizleri her yerlerine geçireceksiniz, sonra onları yaralı haldeyken bir çöplüğe atıp oradan uzaklaşacaksınız.

Ne farkin kaldi?

Aynen yani ne farkın kaldı o hayvanlığı yapanlardan?

Malesef böyle hayvanlarla yaşıyoruz. Mümkün olduğu kadar karışmamak gerek..

• quote:

Orijinalden alıntı: Kurt Cobain.

quote:

quote:

Ne farkin kaldi?

Karışma karışma nereye kadar? Mutlaka gelip çatıyorlar, ne farkın kalmışmış. Farkım, bana çatmayana çatmamam. Dötüne güvenip çatıyorsa öyle durduk yere tanımadığı bir kişiye, bugün döver belki ama yarın sonuçlarına katlanır.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ne farkin kaldi?

Karışma karışma nereye kadar? Mutlaka gelip çatıyorlar, ne farkın kalmışmış. Farkım, bana çatmayana çatmamam. Dötüne güvenip çatıyorsa öyle durduk yere tanımadığı bir kişiye, bugün döver belki ama yarın sonuçlarına katlanır.

Sana karışan herkese ağzının payını vermek zorunda değilsin. Ne bu şiddet, bu celal? Ayrıca ileri giderlerse tabi ki sende karşılık vereceksin ancak "ben erkek adamım uleyn" diye eline beyzbol sopasını alıp adamı öldüresiye dövmek bana pek mantıklı gelmiyor. Şu ana kadar bana öyle çatan birisi olmadı, yanımda çakıda taşımıyorum.

• okumayın

CSB kimse arabayla kaçmak varken arabasını bırakıp kaçmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delikurt55 -- 1 Eylül 2012; 19:40:09 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ne farkin kaldi?

Sana karışan herkese ağzının payını vermek zorunda değilsin. Ne bu şiddet, bu celal? Ayrıca ileri giderlerse tabi ki sende karşılık vereceksin ancak "ben erkek adamım uleyn" diye eline beyzbol sopasını alıp adamı öldüresiye dövmek bana pek mantıklı gelmiyor. Şu ana kadar bana öyle çatan birisi olmadı, yanımda çakıda taşımıyorum.

Basit tartışmalardan bahsetmiyoruz burada. Dikkat ettiysen, adamlar sana vurmadıysa sadece gözünü korkutup olay yerinden uzaklaşmayı yazmışım. Burada erkeklik göremiyorum, ha eğer vurmaya başladıysalar ya da tepeni attıracak bir şey dediyseler dayak yiyecek dahi olsan girersin kavgaya. Kuru kuruyada kavgaya girilmez, karşıdakinin ne taşıdığını bilemezsin. O yüzden sopayla gireceksin. Dayak yersen de, iyileşince döveceksin, aklı başına gelecek. Hem de bi' güzel çivili sopalarla.

• Metrobüs de ne kavgalar oluyor, insanlıktan çıkmışız, bu tipler için yanımda muşta gezdiriyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: Goldstein

ben bu insanları öldürmek kanaatindeyim. kasten adam yaralayanları ve öldürenlere idam cezası uygulanmalı bence.

+1 oyle yapan tiplere katliam iyi gider

• bir arkadaşım özel güvenlik görevlisiyle tartışmıştı güvenlikçi telsizle bizimkinin burnuna vurmuştu kırıldı falan neyse adamı tutuklamadılar bile ama arkadaş işinp eşini bırakmadı karakolda herkes vaz geçirmeye çalışmış işte barışın neymiş insanlık haliymiş biizmki işin peşini bırakmadı mahkemeye vs çıktı ama sonuç adama 16 ay gibi bir ceza verdiler onuda hiç cezası olmadığı için ertelediler 5 yıl suç işlemezse silinecek orada bize polisler söylemişti elinde telsizle vurduğu için ceza alır ama elinde sopa bıçak vs zarar verici alet varsa o zaman işin rengi değişiyo ama siz çıplak elle bir adamı komaya sokana kadar dövün adam ölmesin hayati tehlikeyide atlatırsa sizi hapise atamıyorlar :)

ayrıca para olayları içinde birisi yolunuzu kesti bıçak çıkardı tehtitle sizden para istedi verdiniz cezası çok az ama o sizin cebinize elini sokarak bıçak zoruyla paranızı alırsa 7 yıldan başlıyor böyle saçma kanunlarımız var...

bu memlekette kimseyle kavga etmeye deymez ister sopa ister bıçak ister silah taşı bi gün sizden daha ağır silah taşıyan biriyle karşılaşırsınız sonra ot yoluna gidersiniz

• Katılıyorum. Biber gazı olmadan çıkmayacaksın. Arabanda da sopan olacak bir tane. Bu ülkenin hukuk ve adalet adına afedersin bi b.k yaptığı yok, diğer hayvanlar nasıl istediklerini yapıyorlarsa mağaralarından çıkıp, sende elinden geleni ardına koymayacaksın.

Tecavüzcüsü çıkar, adam öldüreni çıkar, hırsızdan bahsetsek yatak odasına girmediği sürece elini bile sürmen yasak
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.