Şimdi Ara

Injustice 2 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
1
Favori
6.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Onlu paket açma tek tek sindirerek aç sanki Onlu açınca çıkma ihtimali düşük geldi

YouTube da var iki yüz açma videoları çok düşük ihtimalle çıkıyorlar

En çok çıkma ihtimali olanlar marksman deadshot primal swamp thing emerald Green lantern ve Robin

Batman superman falan hiç çıkmadı

Aynı karakterden dört kere daha çıkması lazım ki beş yıldızlı altın karakterim olsun ya da 640 kahraman parçası toplamam lazım dördüncü yıldız için 200 beşinci yıldız için 440 parça istiyor

Campaign de her bölümde belli karakterlerin parçaları var tabi ihtimal var yani kesin değil defalarca aynı yeri oynayıp parçaların çıkmasını bekleyeceksin ya da challenge gelmesini bekleyip biriktireceksin ki bunlar için aylarca ama aylarca beklemek zorunda kalacaksın

Geçen sene mkx alternatifi oyun aramış ve gods of rome oynamıştım injustice 2 oynanış mantığı olarak tamamen kopyası olmuş orada da istediğin karakteri seçemiyorum belli günlerde belli Xp etkinlikleri kahraman etkinlikleri vs hep aynıydı bir ay iki ay oynayıp bırakmıştım böyle giderse bu oyunu da bir müddet oynayıp bırakırım aynı senin gibi başlangıç paketi alıp bıraktım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aslında oyunun olayı Silver kahramanlar ile ilerleyip, campaign farm yapıp yükseltmek.

Fakat iş chestlere gelince para yatıran tüm kadroyu rahatlıkla toplayabiliyor, farm yapmasına veya zaman ayırmasına gerek kalmıyor.

Bu yönden oyun çok arcade kalmış ve oynanabilirliliği azalmış durumda.

Maalesef çoğu mobile oyun artık bu vaziyette.
  • Hero chestlerde soyle bir kolaylık var o hero kac sharda açılıyorsa chestten o kadar shard geliyor cogu goldda 160 shard geliyor 5 6 defa cikarsaniz 5 yildiz yaparsanız 100den fazla 10x chest acmisimdir batman superman filan çıkmıyor.

• Beyler Arenada ne durumdasınız? 85K puan var bende ama hala Elite IV'den sonraki rütbeye ulaşamadım. Sizlerde durum nedir?

• Milyon puan yapanlar nasıl yapmış. İşin hilesi mi var? ios kullanıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arena puanı her hafta sıfırlanacak mı onu bekliyorum.

Umarım sıfırlanmaz WoW gibi sezon olur ve güzel güzel her hafta ödüllerimizi alırız.

10 level oldum bu arada.Doctor Fate'i kastım baya yakında campaign patlaması yapacağım.
  • evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Ben de 107k elit 4deyim. Bıraktım artık. Ödülleri bekliyorum. Arena ilk başta zor gelmişti ama artık kolay geliyor. Çözdüm olayı. Yanlarda çıkan simgeleri falan anlamaya başladım. Arena storeda her seferinde 50 puana kaç karekter shardı veriyor?

Bu arada 13 lvl oldum. Campaignde üçüncü bölümün sonundayım. Cyborg var.

Ne yapıp edip en az 3 Gold kart almak lazım. Biraz olsun hızlı ilerlemek için gerekli.

• Erkanak18 E kullanıcısına yanıt
    107k nasıl yaptınız ben oynayınca tekli 250 üçlü 750 puan veriyor 10k civarı puanım var ve açıkçası pek arenada savaşmoyorum ilerledikçe verdiği puanlar artıyor mu

• xwernediti kullanıcısına yanıt
    Karekterlerin threat denen şeyi arttıkça puan artıyor. Tek karşılaşmada 1750 aldığım oldu.

• Erkanak18 E kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam, 100K üzerinde de hala ilerlemiyorsa daha fazla kasmaya değmez demek ki. Oraya kadar çok çabuk gelmiştim halbuki.

Düşük seviyelerde 1-20 lvl arası karakterlerde adam başı 250 puan veriyor. 20-30 civarı 500 puan. Şu an maks. karakterim 30 lvl.

Birde dövüşleri tek karakterle yapmak daha kolay achievement almanızı sağlıyor. 300 maç yaptım 1000 civarı yakut ordan geldi neredeyse.

Campaign'de de 3. Seviyedeyim. Tekrar Harley Quin geldi. Ama 35-40 arası olmadan geçilmez gibi.

• Arena komple sıfırlanıyormuş haftada bir.

Ödüllerimizi aldık bereket versin.
  • Arena dan 400 gems aldım. Bir operation geliştirdim. Chestden silver joker ve robin çıktı.

Arena storeda için tavsiyesi olan var mı?

• Wonder Woman en gereksiz hero şu an.Kalkanı bir işe yaramıyor, tam bir çöp boşuna eklemişler.
  • İlerde bunların daha iyi hallerini güncelleme ile vereceklerdir

Bir sürü karakter yok en basitinden konstantin ve zatanna yok ki bunlar DC evreninde justice liginde olan kahramanlar

• Hep operationı geliştirecem diyorum ama hep chest açıyorum. Dördüncü gold karakterde emerald green lantern oldu.

En beğendiğim blademaster robin ile marksman deadshot oldu. Silver wonderwomen, catwoman ve superman beğenmediklerim. Belki gold olanları iyidir.

• Harley'i 2 yıldız yaptım.Batman shardı da aldım.Haftaya Harley'i 3 yıldız yapacağım süper bir karakter.

Arenada elite 1 oldum, hedefim elite 3 olarak bitirmek bu haftayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady Sylvanas Windrunner -- 17 Mayıs 2017; 16:3:3 >
  • Harley i tam olarak nasıl kullanıyorsunuz anlatabilirmisiniz bende de iki kez çıktı ama joker batman ve deadshot gümüş şeklinde kullanıyorum hangisi yerine tavsiye edersiniz

• xwernediti kullanıcısına yanıt
    Harley 4k benim.Gear, abilities hepsini upgrade yaptım.Zıplayarak müthiş vuruyor Harley, kombodan sonra zıplayıp hemen geri çekiliyorum.

Batman baya iyi bence değiştirme onu.Benim campaign takımım 2yıldız Harley-Doctor Fate ve 1 yıldız Batman şeklinde.
  • Operationı 10 lvl yapınca %5 gems alma şansı veriyor. Bugün operationdan toplam 60 gems geldi.

• arkadaşlar oyun sürekli internet bağlantısı istiyormu ? Ona göre indireceğim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.