Şimdi Ara

Injustice 2 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
1
Favori
6.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Birkaç yıl sabredip shardları tamamlarsan kullanabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah üstad , dediğin gibi uzun hikaye karakter açmak çok kısıtlı ve paraya dönük şekilde oyun

• D&R dan injustice 2 deluxe edition aldım
    Paketin ön yüzünde darkside içerir diye bilgi olmasına rağmen darkseid ,powergirl hem 3 dlc fighters çıkmadı
    Ayrıca greed adlı karakter ,1 diamond ve 1 platinıum kutu çıkmadı
    Standart edition da olmasına rağmen çıkmadı ne yapmam gerekiyor ?
  • SiYaH kullanıcısına yanıt
    Hocam burası oyunun mobil versiyonunun konusu. Ps4 içinse aldığınız oyun o bölümde sorun.

• Güncelleme geldi oyuna.

Giriş introsu WW filminin fragmanı ile değiştirildi.Premium chest(250 gem) eklendi.
  • Oyun çok daha optimize hale gelmiş hala sıkıntılar var ama zamanla düzelicektir.En azından o güveni veriyor.

1 adet premium açayım dedim 3 yıldız deadshot çıktı tekrar açtım 2 yıldız joker geldi bilseydim bunun geleceğini önceden hiç chest açmazdım
  • lprcrc kullanıcısına yanıt
    Aynen eski haline göre yağ gibi olmuş.

En büyük sıkıntısı bekleme süreleri.
  • Yeni güncellemede iyi olan arena puanına göre gold hero shardı vermesi olmuş.

Premium packin ise gold çıkma ihtimali yine de düşük.

• Arena sıralamalarında hata mı var? Salı günü elit4 te iken 400 gems yerine 325 gems verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkanak18 -- 1 Haziran 2017; 3:43:3 >
  • Beyler selam. Konuyu canlandıralım biraz. Faction sezonu bitmek üzere. Bildiğiniz gibi bu hafta Myhtic WW gold kart veriyor. Elite IV ve üzerine 360 shard ki bu da sanırım 4 yıldız, altınaysa 160 shard ve bu da 3 yıldız seviyesinde. Yaklaşık 2K threat seviyesi var başlangıç olarak çok iyi bence keza oyun henüz çok yeni. Bu haftanın ödülleriyle birlikte benim Predator Batman de tamamlanıyor ayrıca operasyonlardan 90 shard oldu MT Cat Woman. Benim en çok sevdiğim kart, çok hızlı. Aşağı yukarı 3 haftada birde Arena puanlarıyla bir gold çıkartmak mümkün. Yeni hero packeyse asılmadım henüz güvenemedim gold çıkma statları düşüktür diye. Sizde durum nedir?

• Oyun iyi güzel de arada fps düşmeleri var. Umarım güncellemeler ile bu sorunu da hallederler. İndirmeyi düşünen arkadaşlar varsa indirip mutlaka denesin.

• evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Sınavlar yüzünden sadece operations kısmına bakıyorum o kadar.

Op.u geliştirdim baya, gem biriktiriyorum tekrardan.

750 gem var, 1000 tane olunca 4 adet premium açacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady Sylvanas Windrunner -- 4 Haziran 2017; 21:11:21 >
  • Elit 4 seviyesine gelmek çok zor şuan elit 4 teyim ama sürekli 3 e inip çıkıyorum

• Şuan durum bu 4 yıldızlı kartı kaçırmamak lazım

Injustice 2

• Aynen, geçen sezonlar çok daha kolaydı. Bu sezon kart olduğu için zorlaştırmışlar. Bende geçtim 4 e ama geceden sabaha düşüyor hemen. Son 2 gün. İyi asılmak lazım.

• Bu hafta elit 2den yukarı çıkamıyorum. Her günde oynuyorum. Bazen elit 1e bile düşüyorum.

• 42 tane chest açtım ama gold çıkmadı ne pislik bir oyun bu, ilerleyemiyorum artık

tek çare hile yapmak ios için gems hilesi bilen varmı
  • nasıl gems kazanıyorsunuz ya level 18 oldum ama günlük 30 gems dışında ve arena haftalık dışından gelen yok taktiği varmı
  • Ödülü aldık bakalım. 360 shard MWW, 400 gems ve 450 arena madalyonu.

Injustice 2

Hatun çok sağlam. Öncesi;

Injustice 2

Sonrası;

Injustice 2

Ayrıca otomatikman 4 yıldız olarak açınca achievement'lardan 250 gems ve full set ekipmanı geliyor.

Yalın hali 3300 threat seviyesinde. Daha çok etkinlikler bekliyoruz WB'den.

O kadar sandıktan çıkan abuk subuk gümüş kartlardan sonra ilaç gibi geldi. Oyuna renk geldi resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 6 Haziran 2017; 21:10:5 >

• Elite 4ün kıyısından döndüm bende millet çok asıldı son 1 saatte çıkamadım bi daha 4e o sinirle premium açtım tüm gemslerle 3 tane gold deatshot çıktı 4 yıldız yaptım en azından onu , arena bu hafta yine mythic wow veriyor

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.