Şimdi Ara

Injustice 2 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
174
Cevap
1
Favori
6.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet. İnternet anlık kesildiğinde bile oyun hemen duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben oyunu bırakma aşamasına geldim. Toplam 22 chest açtım ve sıfır altın karakter. Gümüşler hepsi var neredeyse bazıları 2 yıldız. O kadar emek çöpe gitti resmen enayi gibi hissettim kendimi. Millete şapır şupur bize yarabbi şükür alçak Netherrealm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 19 Mayıs 2017; 13:34:36 >
  • evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Root varsa lucky patcher ile yamalayin ben yaptim kafam rahat

• Oyunun sistemi baştan aşağı fiyasko maalesef.Tamamen para amaçlı aceleye getirilmiş bir oyun.

Tonlarca eksiği var, ben de bırakmayı düşünüyorum.
  • Sonuçta ticari amaçla yapılan bir oyun. Birşeyler satmaya çalışması normal.

Ben oyunun oynama şeklini beğendim. Acele etmeden takılacam. Mkx den sonra iyi oldu.

• Ben Mkx de bir ayda binlerce soul kasabiliyorum. Ama işin güzel tarafı bu zar zor kazandığım soulları dilediğimce harcayabiliyorum. İstediğim karakteri alabiliyorum örneğin. Injustice 2 ise kandırmacadan ibaret. Belki Mkx in 2 katı kazandırıyor ama geri dönüşü yok. İstediğimiz karakteri alıp üzerinde yoğunlaşamıyoruz ve paketden gold düşme oranları inanılmaz düşük. 30 a yakın pack'den sıfır gold karakter. Bu artık bedevi şanssızlığını da geçti. Oyunu çıktığı günden beri oynuyorum eğleniyorum da yalan yok epey hırs yaptım. Hatta Mkx i unutturdu. Ama biraz daha istediğim kıvama gelmezse bırakıcam. Eğer başından bir iki gold kart düşürebilmiş olsaydım mkx gibi yıllarca oynayacağımın garantisini verirdim. Ama bu pintilikle bu oyunda 10 yılda bir karakteri anca fulleyebiliriz.

• evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Seninki büyük şansızlığı olmuş. 23 pakette 4 gold geldi bana. Ama 3 yıldızlı goldlarlada campaignde 4 ün son bölümünde green lanternda kaldım. Benim takım 25 k rakip 43k gücünde. Elimdeki goldları 4 yıldız yapmak çok zor biliyorum. O yüzden fullemek gibi bir hırs yapmadan, para harcamadan takılacam.

Challangedan da kart alamıyoruz. 15-20 shard o kadar. Mkx günlük bir iki fw ile devam ediyorum. Onda da offline dene dene baydı artık. Birde benim tel hesap değiştkriken uzun süredir hata veriyor.

• Erkanak18 E kullanıcısına yanıt
    İyi ilerlemişsin hocam ben 3.chapter 3. dövüşteyim. Ama daha fazla ilerleyebileceğimi sanmıyorum. Benim en yüksek heroların toplamı 17K. Hepsi gümüş maalesef. Challenge ona keza haliyle açık olduğu gün boyunca sıksam en fazla 6-8 shard alabilirim keza 2.dövüş benim gücün çok üzerinde. Bende arenadaki shardlara yöneldim ordan 3. hafta sonunda bir Batman koparabilirim belki. Böyle böyle oyun çok uzun soluklu o belli. Ama yinede biraz daha kullanıcı dostu olmalıydı. Hele ki ekipmanlar bile 60 lvl görebiliyor ki bariz yıllar lazım.

• heç güzel oyun değil sildim.
  • 16 level oldum.Hero chest açmaya devam ediyorum ama gold atmıyor, gorilla, swamp vs. topluyorum hepsini chestlerden.

Neyse yarın arena son günü, harley shard ve 2 parça gear almaya çalışacağım bu hafta arena storedan.
  • UNHINGED HARLEY QUINN çıktı ulaaaaaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady Sylvanas Windrunner -- 23 Mayıs 2017; 22:43:25 >
  • 2 chest 2 gold yeeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhh
    Injustice 2
  • Hadi hayırlı olsun.

Ben hala campaignde 4 bölümdeki green lanterndayım, geçemiyorum. Storedan bu ara shard topluyorum. Birkaç kartı bir yıldızdan iki yildıza çıkardım. Kartlarım da bunlar:

Injustice 2

Injustice 2

• Erkanak18 E kullanıcısına yanıt
    Ben Arena puanlarını Predator Batman için kullanıyorum artık.
  • 3 yıldızlı Predator batman işime yaramazdı. Onu 4 yapana kadar green lanternı 5 yıldız yaparım diye aldım. Pasifide işe yarar. Hata mı yaptım bilemedim şimdi.

• 2-3 yıldız yapma nasıl oluyor 25 level karakterim var ama hala tek yıldız.
  • OnLyHack kullanıcısına yanıt
    Shardları toplayınca açılıyor yükseltme seçeneği.Karakter ekranına girersen orada yazar 10/20 diye mesela.20 tane toplayınca yıldız arttırıyorsun.
  • Supermanın shardslar tamamlanınca kullanabilecekmiyim şuanda kilitli

• Injustice 2

• Oyun çok fazla kendi kendine kapanıyor. (İnjustice 1 de kapanıyor ama mkx de bu sorun yok.) Bu yüzden enerjiler boşa gidiyor. Ayrıca oyun oynamaktan çok açılıp kapanmasını bekliyoruz. Bu sebeplerden ötürü oyun baymaya başladı. Yoksa oynanış şeklini beğenmiştim.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.