Şimdi Ara

Injustice 2 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
1
Favori
6.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Karakterler biraz şans işi.Kutudan ne çıkarsa onunla oynuyorsun, toplamak zaman alıyor.Leveli var onların ve yaptığınız görevlerden karakter itemleri düşüyor.

Operations kısmında istediğin karaktere level kastırabilirsin boş zamanlarda.

Dövüş işi dediğim gibi çok atak oynamak zorluyor, 1-2 atak yapıp hemen geri kaçmak en iyisi bence.
  • Unreal Engine! Tekken, Mortal Kombat, Street Faytır, İnjustice Hepsi bunu kullanıyor...
  • Rakip blok yapıp ben vururken araya giriyor. Bir iki vuruşta bitiriyorlar. Arena bana çok zor geldi. Bakacaz artık. Ekipmanlar falan gelince daha kolay olacaktır. Defans bu tip oyunlarda işe yarar.

Karşılaşma çok kısa sürüyor. Açılıp kapanma için çok bekletiyor. Enerji olayı şimdilik can sıkıcı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günlük gorevlerdeki gearin leveli artirmayi nasil yapıcaz?

• Erkanak18 E kullanıcısına yanıt
    Seri farm için komple tamamladığın ilk bölümü de kullanabilirsin.Hem basit, hem güzel XP veriyor.

Story de güzelmiş bu arada, film gibi yapmışlar.
  • Beyler bosslar tekrarlanabiliyor peki bosslara gelene kadar ki dövüşleri de tekrarlayabiliyor muyuz? Ben sevdim oyunu, Mkx den sonra yeni bir soluk geldi. Görevlerden, achievements dan vs. 305 yakut yaptım ama basmaya korkuyorum açıkçası. Çok random çünkü. Mkx deki gibi offline yöntem keşfedilirse o zaman zevki çıkar para harcamanın. Birde bu resources görevlerine girilmiyor sanırım henüz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 12 Mayıs 2017; 16:6:7 >
  • evo_4 E kullanıcısına yanıt
    injustice gods among us'da vardı offline mod bunda da vardır.
  • 11 level yaptım karakterleri, Harley'in skilleri upgrade yaptım ve talent açtım.

Güzel gidiyor şimdilik, Harley favorim ya hareketi mükemmel.

Tabii ki tek hedef Joker.
  • Profil adımı değiştiremiyorum. Red divine diye kaldı.herkeste aynı mı yoksa benim telde mi sıkıntı var? Klavye kapanıyor.

Offline yöntem olacağını sanmiyorum. İnterneti kapatınca mesaj kutusu geliyor ve birşey yapamıyorsunuz.

Resource görevine girdim. Lvl atladıkça açılıyor. Bol bol xp kartı veriyor. Hepsini robine bastım. 17 lvl oldu.

Oynama şekline alışmak biraz zaman alacak gibi. Şimdilik bam bam dalıyoruz.

• hikaye modunda bi sonraki görevde ekran kararıyor ama video devam ediyor mu ?
  • Görevleri yaparak kazandığım elmaslarla beş kere açtım ama hiçbirinde altın karakterler çıkmadı var mı bildiğiniz bir teknik ayrıca arena gerçekten çok zor benim gibi uzun süre mkx mobile oynayan biri için beş kere oynadım sadece ikisini kazandım

Anlaşılan o ki uzun bir süre gümüş kartlarla oynayacağım

• lupin_ kullanıcısına yanıt
    Videolar ayrı ama birbiriyle bağlantılı yani her video bir önceki videonun kaldığı yerden devam ediyor

• Oyunun campaign modunda ilerledikçe karsima 2 yildizli ve leveli yüksek rakipler geliyor ve haliyle zorluyor star wars hereosa benzer cok yönü var arena gear shard filan ama bu oyun f2p ile kasilmayacak gibi

• Bourne90 B kullanıcısına yanıt
    Altın karakterler olmadan ilerlemek çok zor 150 elmaslık paketi bayağı bir açmak lazım bana yedinci seferinde ancak çıktı

Bol bol resource ve arena oynayıp seviye atlamalı boş oynamadığınız zamanlarda karakterleri operasyona göndermeli yoksa ilerlemek imkansız

• Hesap daha çabuk nasıl level atlıyor

Herhalde sadece günlük görevleri yapınca artıyor var mı başka level atlama imkanı

• Silver Bane çıktı.

Doctor Fate en iyisi şu an 2 yıldızlı silver, fena vuruyor.
  • Herkes aynı dertlerden muzdarip. Arena modu Mkx deki faction a göre çok zor olmuş. Rakipleri güçsüz seçmek gerekli. Level 6 nın yarısında kaldım gıdım gıdım gidiyor. Flash challenge geldi ama lvl 10 olmadan girilmiyor. Card pack te ayrı bir hikaye 8 savaşçım var hepsi gümüş. Bırakın gold denk getirmeyi 3 tane Robin çıktı. MKX e göre her türlü acımasız olmuş. Mortal Kombat ın baydığı şu günlerde daha kullanıcı dostu olmalıydı oyun.

• 6 level oldum.

Bence tek sorun Hero Chest'in gem ile açılması.Günlük bedava olmalıydı, basic chest resmen çöp.
  • Arena olayını çözdüm galiba. Artık çok nadir yeniliyorum.

Oyuna başlarken sağ tarafa kaydırma yaprak rakibe saldırıyorum. Kombo tamamlanınca blok yapıyorum. Bu şekilde bir iki tekrardan sonra özel hareket dolunca ona basıyorum. Bloğu soldaki zırha basarak yapın. Mkx oynayanlar iki parmakla yapıyordur. Bu şekilde zor oluyor. Geri geri saldırı rakibin canı az kalınca iyi oluyor. Arada da zıplayarak komboyu tamamlıyorum.

Arena xp vermiyor. Ama achivementdaki arena görevlerini tamamlayıp elmas alabilirsiniz. Tek hero ile savaşmak arenada daha çok maç yapmanızı sağlar. Böylece az arena puanı alırsınız ama daha çok karşılaşma yapıp daha çok elmas kazanırsınız.

7lvl oldum. 3 tane gold geldi. Blademaster robin, primal swamp thing, marksman deadshot. Son ikisi peşpeşe geldi. Deadshot istediğim bir karakterdi.

• Erkanak18 E kullanıcısına yanıt
    Maşallah hocam bal mı yiyorsun oynarken 3 gold nedir?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.