Şimdi Ara

İninal Kart Hakkında Her Şey! (SSS) (252. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.588
Cevap
192
Favori
538.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kredi kartından komisyon almaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ininal kart yukleyenler dikkat edin... içlerinde benimde bulunduğum bir çok kişinin migros ininal yuklemesi kartına gelmedi. ve sorun var diye musteri hizmetlerini aradığımda gercekten de hiç bir sey yapmadılar mail atıyorum cevap da gelmiyor. bakalım kaç günde döner.aynı gun aynı kasadan yaptığım ilk yukleme gelmemiş ikincisi gelmiş. ininale alternatif arıyorum artık... makbuz da yolladımbilgileri de yolladım. şikayetvara baktım ki dolmus zaten aynı konuda şikayetle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spoiler4all -- 5 Aralık 2017; 19:47:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spoiler4all

ininal kart yukleyenler dikkat edin... içlerinde benimde bulunduğum bir çok kişinin migros ininal yuklemesi kartına gelmedi. ve sorun var diye musteri hizmetlerini aradığımda gercekten de hiç bir sey yapmadılar mail atıyorum cevap da gelmiyor. bakalım kaç günde döner.aynı gun aynı kasadan yaptığım ilk yukleme gelmemiş ikincisi gelmiş. ininale alternatif arıyorum artık... makbuz da yolladımbilgileri de yolladım. şikayetvara baktım ki dolmus zaten aynı konuda şikayetle.

Sorun Migrosla alakalı. Migros onay verdiği zaman kartlara para yatırılıyor, ininal'ın yapacağı bişey yok. Kısa sürede yatırılır merak etme.
  • _Nida _ kullanıcısına yanıt
    daha once başınıza geldi mi maximum ne kadar sürer. bana ilk defa oluyor. ctsden beri yatmadı ve sikayetvarda da o gunden beri bir sürü sikayet olmus.
  • quote:

daha once başınıza geldi mi maximum ne kadar sürer. bana ilk defa oluyor. ctsden beri yatmadı ve sikayetvarda da o gunden beri bir sürü sikayet olmus.

Evet, başıma geldi kısa süre içinde yüklendi. Ama dediğim gibi Migrosla alakalı birkaç güne yüklerler. info@ininal.com adresine mail atarsan bilgi veriyorlar.
  • quote:

Hocam bana da bir kere denk geldi. Tahsilat fisi ile ininal kartin on yuzunun fotografini mail atmami istediler. Uc ya da dort gun icinde yatirdilar.

• yusuf07. Y kullanıcısına yanıt
    Bugun ile bir hafta oldu. O denilenleri yaptım ama cevapları bile çok geç veriyorlar. Bakalım ne zaman olur. Bunun nedeni yoğun saatlerde yukleme yapmak mı acaba. Bu kadar uzun sürmesi verdikleri güveni sildi bu arada. Herkesin de haberi olsun. Oyle anında çözmüyorlar sorun olunca.

• Ininal ile kuyumcudan(internet degil) altin alinabiliyor mu? En son denedigimde izin vermiyordu diye aklimda kalmis.

• quote:

Bugun ile bir hafta oldu. O denilenleri yaptım ama cevapları bile çok geç veriyorlar. Bakalım ne zaman olur. Bunun nedeni yoğun saatlerde yukleme yapmak mı acaba. Bu kadar uzun sürmesi verdikleri güveni sildi bu arada. Herkesin de haberi olsun. Oyle anında çözmüyorlar sorun olunca.

Umarm en kisa surede cozulur hocam. Can sıkıcı durumlar. Ben ilk basta 0850 li numarayla gorusmustum. Soyle bir mail atin, bizim muhasebe bolumumuz inceler demislerdi. Hatta 7 nisan cuma gunuydu. Pazartesi hemen incelenir denildi. 12 Nisan Carsamba gunu yatirmislar. Yatti diye mail attilar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf07. -- 9 Aralık 2017; 13:52:32 >
  • yusuf07. Y kullanıcısına yanıt
    bu sorun oldugunda bizim haber vermemiz bile çok saçma. bu direkt bankacılık çümkü. bizden basvurmamızı bile istemeden özür dileyerek halletmeliler aslında.
  • D&R'dan ininal kart aldım. Kartı kişileştirdim ama internetten yorumları okuyunca keşke almasaydım dedim. Bir çok kişiden düzensiz ve fazladan para kesmişler. Müşteri hizmetlerine ulaşabilene aşk olsun. EFT yaptırıp paranın geçmesini 3 gün bekleyen bile varmış. Steam'dan 40 TL'lik oyun alacaktım, mobil ödeme yapayım dedim sadece Turkcell hatlara onay varmış. Banka kartım var ama bilgilerini vermek istemiyorum. Kredi kartım olmadığı için de sanal kart şansım yok. Keşke hiç bulaşmasaydım, kişisel bilgileri verdiğimle kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phorever -- 9 Aralık 2017; 18:51:40 >
  • ininal migrost yüklemem kartıma yansımadım.mh ye dekontları mesaj attım 3 gün oldu halen dönüş yapmadılar.dikkatli olmak lazım
  • renklinot kullanıcısına yanıt
    Vazgeçtim sayılır hocam. Kartı alırken 5 TL'ye acımadım da kişisel bilgileri verdim ona acıdım

Ayrıca migrosta steam cüzdan kodları varmış onlardan aldınız mı hiç? 10-25-50 TL'lik falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phorever -- 9 Aralık 2017; 23:1:7 >
  • _Nida _ kullanıcısına yanıt
    10 gün oldu hala yatmadı... sana kaç günde yattı sorun olduğunda?

10 gün sonunda yattı. artık şikayetle mi oldu kendi hızları da bu kadar mı bilmiyorum. benm anladığım kadarıyla yoğun saatlerde yapmamak lazım. sabah erken ya da aksam geç yatıracağım migrostan artık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spoiler4all -- 13 Aralık 2017; 16:15:37 >
  • quote:

10 gün oldu hala yatmadı... sana kaç günde yattı sorun olduğunda?

10 gün sonunda yattı. artık şikayetle mi oldu kendi hızları da bu kadar mı bilmiyorum. benm anladığım kadarıyla yoğun saatlerde yapmamak lazım. sabah erken ya da aksam geç yatıracağım migrostan artık...

Dediğim gibi inanal kartla ilgisi yok Migrosla ilgili bi durum. Geçmiş olsun :)
  • ininal-ma!
  • Mobilet uygulamasında ininal kullanabilir miyiz bilen aydınlatabilir mi?

• maximum kampanyası için alacaktımvazgeçtiim yorumları okuyunca. teşekkürler
  • selam arkadaşlar, ana sayfaya ve son 5-6 sayfaya baktım soruma cevap bulamadığım için yazıyorum;

aylık yükleme limiti 750Tl ya; ben bu ay 750 yükledim takip eden ay da 750 yükleyip toplam 1500TL yapabiliyor muyum? Yani atıyorum hiç harcamadam ayda 750 yatırsam 10 ay sonunda 7500Tl birikiyor mu? (kesilen işlem ücretleri hariç)

bir de migrostan yüklerken kesilen 2TL inial'daki paradan mı kesiliyor? yani 100TL nakit verdiğim zaman inialde direk 98TL mı görüyoruz? Yoksa 100TL direk geçip daha sonra ay sonunda falan 98'e mi düşüyor?

cevaplar için şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tequilla1984

selam arkadaşlar, ana sayfaya ve son 5-6 sayfaya baktım soruma cevap bulamadığım için yazıyorum;

aylık yükleme limiti 750Tl ya; ben bu ay 750 yükledim takip eden ay da 750 yükleyip toplam 1500TL yapabiliyor muyum? Yani atıyorum hiç harcamadam ayda 750 yatırsam 10 ay sonunda 7500Tl birikiyor mu? (kesilen işlem ücretleri hariç)

bir de migrostan yüklerken kesilen 2TL inial'daki paradan mı kesiliyor? yani 100TL nakit verdiğim zaman inialde direk 98TL mı görüyoruz? Yoksa 100TL direk geçip daha sonra ay sonunda falan 98'e mi düşüyor?

cevaplar için şimdiden teşekkürler

Hayır, ininal kartında en fazla 750 TL bakiye olabiliyor. Yeni kartlar alarak kart limitini arttırabiliyorsun.

Migrostan yüklerken 2 TL extra olarak kasiyere yükleme ücreti veriyorsun.

Kartında bakiye bulunuyorsa aylık 2 TL kullanım ücreti alınıyor.

• 
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.