Şimdi Ara

İninal Kart Hakkında Her Şey! (SSS) (254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.589
Cevap
192
Favori
538.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 750 limiti kullandığım için yeni kart aldım ininal bunu da kendi adıma kişiselleştirme yapsam aylık ücret iki karttan da kesilir mı hesapta para olsa, eğer cazibesi yoksa eşime davet gönderip onın adına kişiselleştirme yapıp 7 lira kazanayım diyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yumruyen kullanıcısına yanıt
    Her karttan ayrı ayrı 2 tl kesiyor para varsa içinde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ininal kart İNG Banka ait diye duydum doğru bu mu?Ödeme itirazımın üstünden 6 ay geçmesine rağmen hiç bir bilgi verilmedi ve attığım maillerede geri dönüş yapılmıyor konuyla ilgili itirazımı savcılığı gidip gerekli belgelerle benden habersiz harcama yapan kişilerdende şikayetçi oldum fakat ordanda bir haber gelmedi.

İninalı BDDK'ya şikayet edicem ama hangi bankaya ait olduğunu bilmiyorum.Yardımcı olabilecek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bnym97 -- 31 Aralık 2017; 23:48:10 >
  • bnym97 kullanıcısına yanıt
    İng alt yapısını kullanıyor benım bildiğim ayrı bır sırket benımde 6haziranda 48 ve 10 tl 2 kart dan cekıldı hala donus yok sizin ne zaman kac tl cekıldı o sıra baya bi kişiden cekım olmıstu oyun sitelerine sanki geri alan oldumu acaba

• hhd82 H kullanıcısına yanıt
    21 haziran gamesultandan 125 tl çekildi hocam.

• Aynı tarıh aralıgı buyuk ihtimalle cok kısı magdur bu konuda

• hhd82 H kullanıcısına yanıt
    Ayni tarih aralığında bu kadar magdur varsa ininalden kaynaklanan bir açık sonucu kart bilgilerine ulaşmışlar ve böyle bir harcama yapılmıştır diye düşünüyorum hocam.İtirazin sonuclanmasi gereken sürede doldu ininalida gerekli yerlere şikayet edeceğim itirazımi sonuçlandırmadigi için.

• quote:

Orijinalden alıntı: dermani06

24 ünde memlekettengelsinden siparişim oldu.Ardından aynı gün 7 işlemle gamesultan.com adresinden toplamda 137 tl çekilmiş kartımdan.İtiraz dilekçesi yazdım yolladım.Var mı benzer durumla karşılaşıp iade alabilen.

quote:

ixib @ 10 Mayıs 2017 20:27:58

Hocam aynı şekilde ben de yakın zamanda memlekettengelsinden alisveriş yaptım bugün ininal hesabıma baktıgımda gamesultan.com 20.50.20.3.3.2 seklinde para cekmiş hemen itiraz dilekcesi yolladım bakalım ne olacak inşallah geri alırız.

quote:

iDerHauptmann @ 21 Mayıs 2017 19:31:06

Yalnız değilmişim...Daha önce adını bile duymadığım joygame.com ve gamesultan.com adlı internet sitelerinden 5'er TL çekilmiş, anlamadığım şey şu 3D Secure olmadan işlem yaptırmayan kart, bana herhangi bir kod içeren mesaj gelmeden nasıl para çekilmesine izin verebiliyor. sikayetvar.com'da bu konuyla ilgili yığınla şikayet var, para kesen siteler belliyken nasıl önlem alınmaz şaşıyorum. Müşteri hizmetleriyle konuşacağım, sorun çözülmezse çok yazık.

Bir başkasının benzer durumunu da paylaşmak istiyorum zira düşündürücü...

Serhat D.07 Nisan
    İninal bana dönüş yaptı 120 TL'lik işlem benim hatammış kartım kopyalanmış ama bana 55 kuruşluk kartımdan bir çekim daha yapılmış supheli olduğu için onun iadesi yapılacakmış:) mesajıda 55 kuruş için çekmişler yani anlayacağınız bu yeni mağdurluk projesi arkasında kimler varsa Gamesultan.com ve Joygame.com ile anlaşmaları var hiç bilmediğim siteler paramı çekti ve ilk 10 TL param çekildiğinde habersiz arayıp müşteri hizmetlerine durumu anlatmama rağmen bir hafta sonra 110 TL parça parça 1 dakika içinde çekildi sakına İninal karta bulaşmayın ben parasında değilim başkaları mağdur olmasın yeni sitemleri bu paranızı kartınızdan alıp kopyalanmış diyerek suçu size atmak İninal Kart çıkarmadan önce inşallah bu mesajı okumuşunuzdur mağfur olmayın

hocam sizin işlemler sonuclandımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hhd82 -- 2 Ocak 2018; 15:52:2 >

• Migrostan ininal karta 100 tl yükledim fakat karta para geçmedi. Mail attım 2 gündür cevap yok. Nasıl çözeceğim bu durumu arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serginho1912

Migrostan ininal karta 100 tl yükledim fakat karta para geçmedi. Mail attım 2 gündür cevap yok. Nasıl çözeceğim bu durumu arkadaşlar?

Benim 2 hafta oldu, bekliyorum. Israrla mail atınca "Migros'tan yanıt bekliyoruz" yazmışlar.
  • matandberenice kullanıcısına yanıt
    Sizden belge istediler mi hocam. Fiş var ama makbuz çok silik hiçbir şey okunmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serginho1912

Sizden belge istediler mi hocam. Fiş var ama makbuz çok silik hiçbir şey okunmuyor.

İstediler. Çektim yolladım.

Migros'a gidin. Durumu anlatın. Yeni makbuz versinler.
  • Şehir değiştirdim :( inş üzerine yatmazlar paranın.
  • İninalın birkaç yer hariç çoğu yerde kullanılanilmesi güzel ama şikayetvar.comda o kadar çok şikayet var ki ürkütüyor insanı.şikayetlerin hepsi paranın yüklenmediği şeklinde.1-2 günlük birşey de değil uzun zamanlardır devam eden aynı sorun,çözmeye uğraşmıyorlar demekki sorunu

• Paramara üzerinden bakiye yükleyemiyorum. 3D secure hatası veriyor. Hangi kartı denediysem olmadı. Aynı sorunu yaşayan var mı?
  • Migros'ta 100 TL yüklemek istedim, orada ekran 75₺'den fazla yükleyemiyorum diyor.
    Buna benzer başkası yaşadı mı?

Uygulama, internet sitesi ve müşteri temsilcisi bana diyorlar ki, benim normal 750₺ aylık limitim duruyor diye.
    Onlar tarafından sorunsuz yükleyebilirim diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SergeantMajorT -- 4 Ocak 2018; 19:36:0 >
  • Arkadaşlar ben LCW sitesinden 35 liralık alışveriş yaptım. Ödeme ekranında kart bilgileri girdim sonra onay ekranı geldi telefonuma şifre gelmesi gerekiyoken web sitesi ödeme başarısız diye bilgi verdi. Ama kartımdan para çekildi ve sipariş oluşmadı. Bunun çin LCW yıl aradım kart eksternizi detaylı olarak atın dedi. Ama ininalde hesap hareketlerinin detaylarını göremiyorum. Buna nasıl ulaşabilirim.

• Hala paramara üzerinden bakiya yükleyemiyorum. Sıkıntı devam eden var mı benden başka?
  • arkadaşlar ininial amazon dolar ile alışverişlerden yüzde kaç komisyon alıyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: krmkolol

arkadaşlar ininial amazon dolar ile alışverişlerden yüzde kaç komisyon alıyor acaba?

yok mu bilen?
  • 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.