Şimdi Ara

İninal Kart Hakkında Her Şey! (SSS) (250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.588
Cevap
192
Favori
538.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben kartimin şifresini unuttum ve şifremi unuttum kısmındaki bilgileri ben doldurmadığım için bilmiyorum ne yapmalıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevcut ziraat bankası kartım hata verdiği için 50 liralık bi alım gerçekleştirmek için ininale ihtiyacım var. İnternetten hemen alıp para yukleyip kullanabiliyormuyum?. 12 saat içinde yapmam lazım. eğer internetten değilde satış noktasından alarak hemen kullanabileceksem o da olur. yani bilgisi olan biri benim bu gece yarısına kadar bu kartı alıp kullanabilmem için nerden almam gerektiğini soyleyebilirmi? kullanacağım yer 3d secure gerektirmiyor. ininalin sitesinden okudugum kadarıyla kartın 3d securesi 48 saat içindce aktif oluyormuş. benm 3d secureye ihtiyacım yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkaya23

Mevcut ziraat bankası kartım hata verdiği için 50 liralık bi alım gerçekleştirmek için ininale ihtiyacım var. İnternetten hemen alıp para yukleyip kullanabiliyormuyum?. 12 saat içinde yapmam lazım. eğer internetten değilde satış noktasından alarak hemen kullanabileceksem o da olur. yani bilgisi olan biri benim bu gece yarısına kadar bu kartı alıp kullanabilmem için nerden almam gerektiğini soyleyebilirmi? kullanacağım yer 3d secure gerektirmiyor. ininalin sitesinden okudugum kadarıyla kartın 3d securesi 48 saat içindce aktif oluyormuş. benm 3d secureye ihtiyacım yok.

ininal uygulama si kurup sanal kart oluştur para yükle kullan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi günler ininal kartımın aylık 750 tl olan limitinden 15 tl kalmış.Bundan haberim yoktu.İng bankasından yüklemeye gittim 170 lira attım içine.Devam devam derken makbuz sorusu geldi ve makbuz alma dedim.Arkamı döndüm gittim.Eve geldim baktım para yok limite baktım 15 lira kalmıs.Ama daha öncede bu durumu yaşadım ve o devam seçeneklerine gelmeden parayı koydugum gibi hata verip parayı dışarı atıyordu.Makbuz sorusu sorulduktan sonra para iade ihtimali var mıdır?Makbuz ben işlem bitmiş olarak algılıyorum açıkcası atm yutmus mudur parayı?Bigisi olan var mı uyarıyı hangi işlem sırasında verir ve para iade eder.Atm yutmus ise yarın bankaya basvuracagım.Eğer makbuz sorusundan sonra iade edilmiş olma ihtimali var ise kafamı duvara vuracağım
  • Hocam bugün hepsiburada dan alışveriş yapmak için 600 tl yüklemem gerekiyordu. Para hazneesi açıldı parayı koydum onaylama ekranı geldi sonra onay tuşuna basınca isl hatası verdi aylık yükleme limitim 750 tl olarak gözüküyor ama? Ayrıca kartta hiç bakiye yoktu ve bu ay hiç bir işlem yapmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mag339 -- 22 Ağustos 2017; 0:0:50 >
  • Arkadaşlar yurt dışı alışverişlerinde sipariş iptalinde ürünün ücreti ininal'a yatıyor mu ?

Ben müşteri hizmetleri ile görüştüm, eğer geri ödemeyi dolar ile yaparlar ise yatmaz TL ile yapılması gerekir diyorlar. Ama ben ödemeyi ininal üzerinden yapmıştım. Kendisi Dolar kurundan çevirip ödemeyi tl olarak hesaptan çekmişti.
    Bir fikriniz var mı bu konu ile ilgili olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mag339

Hocam bugün hepsiburada dan alışveriş yapmak için 600 tl yüklemem gerekiyordu. Para hazneesi açıldı parayı koydum onaylama ekranı geldi sonra onay tuşuna basınca isl hatası verdi aylık yükleme limitim 750 tl olarak gözüküyor ama? Ayrıca kartta hiç bakiye yoktu ve bu ay hiç bir işlem yapmadım.

Hocam tek seferde 300 tl ye kadar yükleniyor diye biliyorum. Migros'lardan yüklerken öyle en azından :) bankamatikte de o durum geçerli olabilir.

• beyler kartı yeni aldım kişiselleştirmek için internet sitesinden yeni hesap aç sekmesine geliyorum formu dolduruyorum ama sonraki adım sekmesine tıkladıgımda hiçbir şey olmuyor bu sorunu yaşayan var mı acaba

• Merhaba,

Kartı 26 Ağustos'ta açtım, aynı gün aylık kesilmesi gereken "servis ve kullanım ücreti" 2tl yi kesmişler

Sonraki 2tl ilk aylık kesinti 26 Eylül'de mi olacak?

• Değerli arkadaşlar çok acil cevabınıza ihtiyacım var. Bende playstation 4 var ve oyun alacağım yalnız tr psn de ki oyun fiyatları çok yüksek. Alacağım oyun Hindistan psn (store) de daha uygun. Elimde Garanti Bankası kredi kartı ve Yapı Kredi banka hesap kartı var. Bu 2 kart ile almak istiyorum kart numarası geçersiz diyor. İninal kart ile alabilir miyim acaba ? Ya da yurt dışında TR kartına kapalı olan storeleden bu kart ile alım yapma gibi imkanımız var mı ? Şimdiden teşekkür ederim iyi günler...
  • Merhabalar internet üzerinden ininala üyelik gerçekleştirdim. Fakat bu üyeliği kapatmak,sonlandırmak istiyorum. Bir türlü yapamadım. Bana yardımcı olabilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • chaos_Lord C kullanıcısına yanıt
    Kendisi TL ye çevirip atıyor Aliexpress te öyle bir olay yaşamıştım.

TR uzantılı aliexpress ten yapmıştım ama alışverişi o yüzdende olabilir
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    aynen hocam yattı hesaba. müşteri hizmetleri yatmaz demişdi bir de

• arkadaşlar bende ininal kart alacağım bu ay harıylısıyla.Migrostan almayı düşünüyorum.Bu kartı steam aracılığıyla oyun almak için kulklanacağım ve almak isteğim oyun 26 tl . Fakat steam e 20 tl yükleniyor sonraki ücret ise 50 tl bunu nasıl halledebilirm yani nasıl 26 veya 30 tl yükleyebilirim.Bir diğer sorum ise Migrostan bu kartı ilk aldığımda onaylatma yapmadan parayı yükleyip sonrasında onaylama yapsam içerisinde bulunan parayı kullanabilir miyim?ve son bir soru olarak ben şu an 50 tl ile migrosa gidip bu kartı edinip geriye kalan tüm parayı yüklesem kartta kaç tl olur(kartı daha önce hiç almadığım için bu 50 tl ye kart ücreti dahil olacak)cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür eder iyi günler dilerim
  • merhaba ininal kart çıkardım ama ibanı mı nasıl görebilirim ,enparadan ininala para atmak istiyorum

birde attığım parayı sonra bir sebepten dolayı çekebiliyormuyum
  • arkadaşlar 4 tane ininal kartım var kendi hesabıma ait herbirine 100 er TL yükleyebilirmiyim bir günde?
  • İninali kişileştirmeden 3dsiz alışveriş yapabilir miyim?

• apaci0834 A kullanıcısına yanıt
    Normal kullanılması gerek, bir dene istersen.
  • bahran B kullanıcısına yanıt
    Yapamazsın, kişiselleştirdikten bir süre sonra 3D aktif oluyor.
  • crackerss1982 C kullanıcısına yanıt
    en fazla 3 kartını aktif ederek hepsine 100er TL yükleyebilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.