Şimdi Ara

İninal Kart Hakkında Her Şey! (SSS) (248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.589
Cevap
192
Favori
538.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ares19051978

quote:

Orijinalden alıntı: Forum1th

Geçen sene bu zamanlarda aldığım kart ininal mobil cüzdanda gözükmüyor. Son kullanmaya 06/26 yazıyordu ama internette 1 yıl diye gördüm. Acaba bitti mi? Şimdi sitesine bakacağım. 120tl göndercekti hepsiburada iade verdim.

Bugün infial kart sıkıntılı hocam..genel problem

Sitesine baktım 120 tl var no problem şimdi çek satışa bakıyorum

Çek satışta geçer mi bu kart?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lemon0606

Arkadaslar bu ininal kart internet vergi dairesinde gecmiyor. Ininal ile internet uzerinden vergi odeyebilen var mi

Aynen geçmiyor, ing bank, ininal müşteri temsilcisi hepsiyle görüştüm. Anlatamadım bir türlü. Alışveriş yaptığınız yerle görüşün diyorlar. Keşke bir yolu olsa da kullanabilsek
  • Almayı düşünüyorum güvensiz falan demişler aklımda şüphe oluştu bilgisi olan yazabilir mi lütfen
  • Beyler ben İninal kartı internet üzerinden ücretsiz bir şekilde aldım.ve içine 20 lira yükledim karttan herhangi bir şekilde para kullanım ücreti/bedeli çekmedi.
    1-Şimdi kartın içinde en az ne kadar para olunca aktif oluyor?
    2-Ben bu kartı kullanmak için en az 25 tl mi yapmak zorundayım?
    3-Ben bu kartla Digiplay'den paket satın alabilir miyim? ve Spotify çalışıyor mu bu kartla teşekkürler.
  • bu kart için acaba sanal alısveris limiti acma kapama olacakmı yoksa joygame gibi sitelere cok habersiz harcama olur.
  • Bugün ininal kart'tan ilk alışverişimi yaptım.N11'den gayet güvenli ve rahat oldu.telefonuma mesaj geldi ve sorunsuz bir şekilde parayı çekti ne fazlasıyla ne de eksigiyle.
  • Kartımdan 9 Haziran'da 1,99 TL kalan servis ücreti adı altında ücret alınıyor, 10 Haziran'da da 2 TL mevcut ay'a ilişkin ücret alınıyor.

Kullanım şartların'a, sıkça sorulan sorularda verilen cevaplara göre geçmiş dönem ( ay ) bakiyesinden tahsil edilemeyen ücretin mevcut dönemde tahsil edilmemesi gerekir, iadesini talep ettiğimde verilen cevap;

" Merhaba,

İçinde bakiye olan karttan aylık 2 TL servis ve kullanım ücreti alınmaktadır.

Kartında 2 TL'den az bakiye bulunan kullanıcıdan kartın içindeki bakiye kadar servis ve kullanım ücreti alınır kalan tutar ise bir sonraki bakiye yüklemesinden düşülerek 2 TL servis ve kullanım ücreti alınmış olur.

İçinde bakiye olmayan karttan herhangi bir kesinti yapılmaz. "

Sizlerden de böyle bir kesinti oldu ise şikayet edin sizde.

• quote:

Orijinalden alıntı: GlamourSS

Kartımdan 9 Haziran'da 1,99 TL kalan servis ücreti adı altında ücret alınıyor, 10 Haziran'da da 2 TL mevcut ay'a ilişkin ücret alınıyor.

Kullanım şartların'a, sıkça sorulan sorularda verilen cevaplara göre geçmiş dönem ( ay ) bakiyesinden tahsil edilemeyen ücretin mevcut dönemde tahsil edilmemesi gerekir, iadesini talep ettiğimde verilen cevap;

" Merhaba,

İçinde bakiye olan karttan aylık 2 TL servis ve kullanım ücreti alınmaktadır.

Kartında 2 TL'den az bakiye bulunan kullanıcıdan kartın içindeki bakiye kadar servis ve kullanım ücreti alınır kalan tutar ise bir sonraki bakiye yüklemesinden düşülerek 2 TL servis ve kullanım ücreti alınmış olur.

İçinde bakiye olmayan karttan herhangi bir kesinti yapılmaz. "

Sizlerden de böyle bir kesinti oldu ise şikayet edin sizde.

Önceki aylarda kartınızda 1 kuruş kalmış. Bu durumda o 1 kuruşu çeker, sonra da kartınızda bakiye olduğu zaman kalan 1.99 TL'yi çeker, ardından da içinde bulunulan ayın 2 TL'sini çeker.

• İninal aylık ücretleri ile aslında kendisine rakip arıyor sesini duyan yok

• GlamourSS kullanıcısına yanıt
    Şikayet etmek sorun değil şikayetin sonucu önemli. Değiştirmezler kendilerini

• Doğru, yazdığınız gibi ama her halükarda alınmaması gereken bir ücretin ( geçmiş dönem/ay ) tahsilatı yapılmış.

Bu şekilde kullanım ücreti alınabileceği bir yerde yazmıyor yada ben görebilmiş değilim.

Haksız kazanç!

• Evet para kesmeme si için içinde hiç para olmamalı 0.1 kuruş olsa kalanı sonra çekiyor

bu oyun siteleri para çekme ile ilgili hep beraber mail at sak internet harcama açıp kapata Bilsek sıkıntı yaşama sak bakiye bitene kadar çekiliyor para

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hhd82

Evet para kesmeme si için içinde hiç para olmamalı 0.1 kuruş olsa kalanı sonra çekiyor

bu oyun siteleri para çekme ile ilgili hep beraber mail at sak internet harcama açıp kapata Bilsek sıkıntı yaşama sak bakiye bitene kadar çekiliyor para

Bu uygulamanın haksız kazanç olmadığının ıspatı yok, benim dayanağım sıkça sorularda verilmiş cevap ve yeterli.

Size mantıklı gelebilir belki ama bana mantıklı gelmeyip haksız kazanç olduğunu düşündürdüğü için uğraşacağım.

Para mücadelesi değil, haksızlık mücadelesi.

Aklıma Turnevera geldi 4-6 lira gibi ödememesi gereken kargo ücreti ödemiş ve THH ile geri almıştı, şimdi o firma tekrar eder mi müşterilerine bilinmez ama hakkını talep edenlere de zorluk çıkartmaz.

• Benim içinde mantıklı deil ama uygulamaları öyle paypal da böyle deil di

• quote:

Benim içinde mantıklı deil ama uygulamaları öyle paypal da böyle deil di

"Geriye dönük kesinti yapılmıyor, 2 TL'den eksik kalan bakiye kesintisi yapılıyor." yazmış halen..

Verdiğim cevap bu ; Haziran ayından, eksik kalan bakiye olmadığı için geriye dönük oluyor maalesef.

Bu şekilde tahsilat yapılacağına ilişkin yazının ekran görüntüsünü talep etmiştim, gönderemeyeceksiniz anlaşılan.

( Geçmiş aylara ait servis ve kullanım ücreti tahsil edilmez ve kart eksi bakiyeye düşmez. )

Kalan bakiyenin sonraki aylarda tahsil edileceğine ilişkin yazı da yok.

• Passolige yükleme yaptırmıyor işe bak :/

Nasıl çözeriz bu durumu alternatif yollar var mı
  • arkadaşlar dün 135 tl vardı dün psn storeden psn plus aldım 84 tl ye

hesabımda 50.9 tl vardı bugün bi baktım -74 tl var :) omgggg omgggg ne yapıcam e mail attım cevap vermediler

kartı kapatsam sorun olurmu ?
  • Monkey.D.Dragon kullanıcısına yanıt
    normalde kart eksi düşmüyor du nerelerde harcama gözüküyor

• quote:

normalde kart eksi düşmüyor du nerelerde harcama gözüküyor

yazdığım gibi gözükmüyor cdjapan 124 tl store 82 tl 50 tl vardı dün
  • Monkey.D.Dragon kullanıcısına yanıt
    size ilk olarak cevaben "minimum 45 gün ile 180 gün arasında değişen iade süresi.." ibaresi geçen bir mail gelir benimde kart boşaltılmıştı bekliyoruz 25 gün oldu
  • 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.