Şimdi Ara

İninal Kart Hakkında Her Şey! (SSS) (249. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.588
Cevap
192
Favori
538.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: compiler23

size ilk olarak cevaben "minimum 45 gün ile 180 gün arasında değişen iade süresi.." ibaresi geçen bir mail gelir benimde kart boşaltılmıştı bekliyoruz 25 gün oldu

benim olay biraz değişik olmuş ben cd japandan kitap aldım sonra bu kekolar bana parayı geri göndermiş ama kitabi yollamıslar sonra bende gelen parayı harcadım sonra bu kekolarda (cd japan) kalan 50 tl den 130 tl cekince -70 oldu dün 80 tl yükleyince 10 tl oldu ama borc olarak cd japan mı yoksa inialemi bilmiyorum

• Bugün aldım kartı. Originden oyun olacağım. Oyun 7.49 € yani 29.36 TL. Hesapta 43 lira para var. Yok kabul etmiyor. Hata veriyor. Çıldırdım

İnternete yazıyorum hata alan da var, oyun almayı başaran da. Böyle bir hata ile karşılaşmış var mı nedir çözüm?
  • Kart dün geçti elime. Baktım limit 750 TL yazıyor. Buna anlam veremedim. Artırmanın yolu yöntemi yok mudur?
    Yardımcı olursanız sevinirim.
    Ben her ay migrostan para yükleyip iphone6 almayı planlıyordum. 1999 TL
    Nasıl çözüm bulabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zknclk

Kart dün geçti elime. Baktım limit 750 TL yazıyor. Buna anlam veremedim. Artırmanın yolu yöntemi yok mudur?
    Nasıl çözüm bulabilirim?

karttakı 750 harcamadan tekrar yuklenmıyor
    telefonu internetten almayacaksanız 1 kısi 3 kart alabılyor 3 kartta biriktirip ayrı ayrı cektırıp alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hhd82 -- 18 Haziran 2017; 0:38:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hhd82

quote:

Orijinalden alıntı: zknclk

Kart dün geçti elime. Baktım limit 750 TL yazıyor. Buna anlam veremedim. Artırmanın yolu yöntemi yok mudur?
    Nasıl çözüm bulabilirim?

karttakı 750 harcamadan tekrar yuklenmıyor
    telefonu internetten almayacaksanız 1 kısi 3 kart alabılyor 3 kartta biriktirip ayrı ayrı cektırıp alabilirsiniz.

Kasaya gittiğimde tek bir telefon için 3 karttan da ayrı ayrı çekim yapabiliyorlar mı?
  • genelde evet sıkıntı olacagını sanmıyorum alacagınız yerle gorusun isterseniz .
  • Online kk ile geri odeme kampanyasi iadeleri yatti fakat soyle bir sorun var.

Aylik yer olan kartima iade yatmis aylik yukleme kotasi olmayan kartima yatmamis.Yatan karta islemi 11 haziranda yaptim yatmayan karta 9 haziranda ne diyorsunuz mail mi cekeyim yoksa bunun olayi bu mu aylik yukleme limiti kalmayinca iadeler yatmiyor mu ?

3.karti bugun siparis gectim iyi ki gecmisim aylik yukleme limitlerini 100 ,100,100 birakmak lazim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bende de oldu mail atıcam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar AliExpress den ürün almıştım fakat ürün gelmedi satici paypal hesabı yollayın ucret iadesini yapalim diyor

Ben ininal kart ile alisveris yapmistim iade işlemini nasil yapabilirim?

• kredi kartımdan benden habersiz joygame,gamesultandan para çekilmiş.anne kızlık soyadını sallamıştım hatırlayıp kartı kapatamıyorum.ininalda kimlik ön,arka foto istiyor onuda ben yollamak istemiyorum.kartı bloke ettirmenin kapatmanın bir yolunu bilen?
  • ininal kartım bugün ininal cüzdanda gözükmüyor... ne yapabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İsimsizVatandaş

ininal kartım bugün ininal cüzdanda gözükmüyor... ne yapabilirim?

Geçici hata. Düzeliyor bir iki saat içerisinde.
  • matandberenice kullanıcısına yanıt
    düzeldi bu sabah ama çok saçma geliyor bu hata sinir bozucu3 insanın kartı parçalayası geliyor
  • Yatırılan para bu karttan geri çekilemiyor değil mi ? Öyleyse eğer sıkıntılı bu kart ya.

• Bu servis ve kullanım ücreti ayın hangi günunde kesiliyor bilen var mı

• ttnet playstore dan alışveriş yapamıyorum çözüm nedir arkadaşlar??

kart tipi geçersiz diyor 3d secure ekranından sonra

• hocam güzel bilgilendirmişsinde benim bir sorun var kart reddedildi hatası 1 yildir kullaniyorum sorunsuzdu ama artık olmuyor farklı oyunlarda denedim çekmiyor üstelik farklı zamanlarda da denedim olmuyor son kullanma tarihi de geçmedi?

• Şimdi bizim 3 kart ekleme hakkımız var ya tc ye benim şimdi 3 kart ekli diyelim kartları silip yeni kart alıp ekleyebilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: qarls

Şimdi bizim 3 kart ekleme hakkımız var ya tc ye benim şimdi 3 kart ekli diyelim kartları silip yeni kart alıp ekleyebilir miyim?

Yıl içinde bir defa da olsa para yüklediğiniz kartı silemezsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz BDDK'nın yeni düzenlemesiyle eğer bankayla iletişime geçmezsek 17 Ağustostan itibaren internet alışverişi kesilecekmiş banka kartlarının.Bu düzenleme ininal kartlarınıda ilgilendiriyor mu?

İlgilendiriyorsa ne yapmak lazım?

• 
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.