Şimdi Ara

İngiltere Premiere Lig hangi pakete dahil edilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Önümüzdeki 2022-2023 sezonundan itibaren İngiltere Premiere Lig'i bildiğim kadarıyla Digiturk'de.

ACABA hangi pakete dahil edilir? Avrupanın Yıldızı mı? Sporun Yıldızı mı?

Yanlış görmediysem Bundesliga Sporun Yıldızı paketinde, örneğin (Avrupanın Yıldızında yok) ama emin değilim.

• süper ligi alamazlar ise avrupanın yıldızı paketi olur

• Süper lig haricindeki tüm ligler Avrupanın Yıldızı paketinde.

• Saran Sporda vermeyecekmi ing. Premier ligini acep? Sadece Digitürk'temiki?

• GÖKHANK kullanıcısına yanıt

Saran Sport'un (S sport kanllarının) Premiere Lig ile anlaşması bu sezon ile bitiyor. 2008den beri devam eden 14 yıllık Dsmart aboneliğimi artık sonlandırmamın en önemli nedeni Primere Ligin önümuzdeki sezon S sport kanallarında olmaması.

Yeni sezonda Digitürk'de olacağı kesin ama hangi pakette olacağını bilmiyordum. Bundesliga, Avrupanın Yıldızı paketindeyse, Premiere Lig de oraya eklenir sanırım    

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRAVEHEART11 -- 28 Nisan 2022; 17:39:16 >
  • ertugrulkose E kullanıcısına yanıt

Öğrenmek istediğim buydu. Teşekkürler.

• Önemli olan hangi pakette olacağı değil, fiyatın ne olacağı :)

Bence EPL ile sezonluk spor + paketi 90 lirayı bulur.

• Eğlence ve Avrupa paketi çıkarmışlar yeni 99 TLye ve süper lig hariç tüm içerikler olacak demişti müşteri hizmetleri. ingiltere premier ligi de saymıştı.

• Mr Digital M kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, bu önemli bir bilgi. Belki eski müşterilerine ve kredi kartına 12 taksit ile biraz daha avantajlı bir fiyat teklif ederler.

Süper lig hariç tüm içerik, (Eğlencenin yıldızı + Avrupanın yıldızı) şöyle 75-80 TL/ay olsa makul gibi (mi ?)

• Ailenin yıldızı paketim vardı.

Bu ay taahhüt yenileme görüşmesinde paketimi aynı şekilde yenilersem Ağustos'tan itibaren mevcut paketle EPL seyredebileceğimi söylediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dülger -- 8 Mayıs 2022; 14:45:46 >
  • dülger D kullanıcısına yanıt

EPL'yi Ailenin Yıldızı paketine açacaklarını hiç sanmıyorum. Sporun Yıldızı, Avrupanın Yıldızı ve Yıldız Dolu paketlere açık olacaktır.

• premier lig hangi pakette olacak. sporun yıldızı paketini alacağım ama pl olmaz diye korkuyorum.
  • Son 1 yıldır Filmin Yıldızı + Dizinin Yıldızı paketlerine, kredi kartına 12 taksit ile 54 TL/ay ödüyordum. 3.Temmuz'da abonelik süresi sona eriyordu. Dün (1.Temnuz).Digitürk'den arandım. Aynı paketlere (kredi kartından 1 senelik ücret 12 taksitle) 79 TL teklif edildi. Hiç de cazip gelmedi.
    İngiltere Premiere Liginin hangi pakette olduğunu sordum. Bundesliga ve Fransız ligi ile birlikte Eğlence + Avrupanın Yıldızı paketinde olduğu ve yine kredi kartından yıllik ücret 1008 TL/12 ay taksitle= 84 TL/ay olduğu söylendi. Eğlence + Avrupanın Yıldızı paketinde SüperLig hariç tüm kanalların açik olduğu bilgisi de verildi. Üstteki mesajımda yazmıştım, bu sartlarda 75-80TL/ay makul gibi görünüyordu. Abonelik süresi dolan Filmin ve Dizinin Yıldızı paketine, önümüzdeki 12 ay 79TL'ye devam etmek yerine, 5 TL fark ile (84 TL'ye) Eğlence + Avrupa paketi ile aboneliğimi 12 ay daha devam ettirmeyi kabul ettim.

• yine dandik bein sport verecek spikerler dandik.now sportlar kalite hiç biryerde yok

• bugün aradım premier lig için onu ayrı satıyorlar super lig alsanızda içinde yok paketin.

• Sporun yıldızı paketinde var taraftar paketinde yok diye biliyorum. Taraftar paketinin yanına avrupa’nın yıldızı paketini eklettirmek gerekiyor avrupa maçları için.

• kredi kartı ile 79tl olan avrupanın yıldıız paketi ile, aylık ise 89tl

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.