Şimdi Ara

Digiturk Yan oda kurulumu ile ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Evde uzun zamandır kullandığımız Dijitürk plus a yan oda aldım. Çok sayıda tenis ve basket maçı izliyorum. Eşim artık laptopa abone olmuştu diziler için. Yan oda kutusunu servis geldi kurdu. Evdeki çanağa ikili LNB takmadı. Sordum böyle yapıyoruz dedi ve çatıda antenin yanında izolasyonunu yaparak splitter taktı. Bunun görüntü kalitesini düşürdüğünü fark ettim ama bulunduğumuz şehirde fazla servis yok ve oturduğum yere gelmeleri hep problem.
    sonuç olarak yakında bulunan bir uyducuya ikili LNB alıp taktırsam sorun olur mu? ve tabii görüntü düzelir mi?
    Yanıtlarsanız çok makbule geçer.
    Herkese iyi günler ve mutlu yıllar dilerim.

• Kullandığınız lnb mdu5 se çok sıkıntı olmaz ... değilse de direk mdu 5 lnb değişimi talep edin hala ücretsizse... o zaman splitter la ayırmanız yeterli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Splitter kaliteyi düşürdüğü gibi uzun vadede hava şartlarından dolayı problem olabilir. Ayrıca servis yanlış hatırlamıyorsam 34 TL ücret alıyor bu ücrette LNB ücreti diye biliyorum yoksa aktivasyon ve kurulum bedava. Bence müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alın splitter takıldığını ilk kez sizden duydum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.