Şimdi Ara

İNGİLİZCE KURS TAVSİYE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
8.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İngilizce kursuna başlamaya düşünüyorum.bir kaç yer araştırdım ( English Time ,British Engslih,Just English ) gibi fakat kararsızım..sizlerin önerebileceği bir kurs varmı?
    Tavsiyeler için şimdiden Teşekkürler..

• bende aynı durumdayım bu ay başlamak istiyorum ama karar veremiyorum. Hiç mi bir kursa gidipte tavsiyede bulunabilecek biri yok?
  • tavsiyen için teşekkürler..araştıracağım bunu
  • PM
  • İstanbul'da ve Avrupa yakasında isen Taksimde oxford house college var Kesinlikle tavsiye ederim . Eğitimleri konuşmaya dayalı ben gecen yaz ayında gittim bu yaz da gidecegim
  • birazda senin calışman gerek tabi (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskimert -- 9 Mayıs 2011; 15:27:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskimert

birazda senin calışman gerek tabi (:

tavsiyen için sağolasın
  • british english çok amatör bocalama derim, ortam bakımından da iyi değil...
    reklam kokuyor...
  • amerikan kültür derneği nasıl arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _DeserTEagLe_

amerikan kültür derneği nasıl arkadaşlar ?

Ben AKD şişlideyim,karşılaştırma yapma şansım yok ama .devamsızlık yapmazsan istediğin kadar tekrar alma hakkın var.normal ders saatlerinin dışında konuşma gramaer ve kelime sınıflarına katılabiliyorsun.Başka sorun olursa cevaplarım yine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpikk

quote:

Ben AKD şişlideyim,karşılaştırma yapma şansım yok ama .devamsızlık yapmazsan istediğin kadar tekrar alma hakkın var.normal ders saatlerinin dışında konuşma gramaer ve kelime sınıflarına katılabiliyorsun.Başka sorun olursa cevaplarım yine.

teşekkürler alpik.Birde fiyatlar konusunda bilgin varmı acaba ..Beni sıfırdan başlayan biri olarak kabul edersek yani ilk kurdan itibaren..Ne kadardır acaba ?
  • ben 1 ayda öğretiyorum. arayınız. 05370137949
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alpikk

quote:

teşekkürler alpik.Birde fiyatlar konusunda bilgin varmı acaba ..Beni sıfırdan başlayan biri olarak kabul edersek yani ilk kurdan itibaren..Ne kadardır acaba ?

pm

• avrupa veya anadolu yakasındaysan sana just english onerırım..bende öğrencisiyim cok memnunum.gidip görüşmeni tavsıye ederım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alev1234

avrupa veya anadolu yakasındaysan sana just english onerırım..bende öğrencisiyim cok memnunum.gidip görüşmeni tavsıye ederım...

Yinemi sen
  • quote:

avrupa veya anadolu yakasındaysan sana just english onerırım..bende öğrencisiyim cok memnunum.gidip görüşmeni tavsıye ederım...

ay,sayenizde güldüm
  • quote:

benim arkadaş o kurstan hiç memnun kalmadı. lanet okuyor verdiğim paraya yazık oldu diyor.
  • www.istanbulenglishclub.com
    birebir özel ders
  • Dialogue dil kursunu öneririm. Hocaları öğrencileri ile çok alakalı. Eğitim kaliteside fena değil. Görüşmeni tavsiye ederim.
    Her iki yakadada şubeleri var.

www.dialogue.com.tr
  • Arkadaşlar bu ingilizce öğrenme konusunda callan metod diye birşey varmış bu şekilde eğitim alan varmı 1/4 daha kısa sürede öğreniyormuşuz.Bu konuda bilgisi olanlar cevap yazarlarsa en azından bir fikir sahibi olmuş oluruz...Şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.