Şimdi Ara

İNGİLİZCE GELİŞTİRMEK İÇİN DİZİ-FİLM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, bu sene üniversiteye gideceğim.Hazırlık süreci başlamadan unuttuğum ingilizceyi hatırlamak ve geliştirmek için çalışmalara başladım.Gramer kısmının tekrarlarına başladım.Bu süreçte ingilizce altyazılı dizi-film izlemem doğru olur mu? Yoksa gramer kısmı bitince mi izlemeliyim.
    Önerebileceğiniz dizi-film veya tavsiyeleriniz varsa yardımcı olabilirmisiniz?
    (not harry potter ve yüzüklerin efendisi serisini izlememiştim bunların dili nasıl acaba)

Not:Gramer ve listening kısmım hep kötüydü.Ama kelime bilgisi ve speaking (yurtdışında baya konuştum ama gramer olmadan) kısmında pek sıkıntım yok.

• Valla ben başlangıç duzeyindeyim şu an hikâye dinliyorum , faydası oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUHAFIZ44

Valla ben başlangıç duzeyindeyim şu an hikâye dinliyorum , faydası oluyor.

hikaye dinliyorum derken? İntetnettense linkini alabilirmiyim incelemek için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende yok fakat kitapların sesleri oluyor yararlı.her türlü film dizi iyi olur ama dediğin seriler ağır olur bence fantastik dünya çünkü. daha çok komedi falan seçebilirsin izlemek için
  • filmlerle zaman kaybetme diziler ile ilerle dizilerde belirli kalıpları duya duya aşinalık kazanırsın

Başlangıç olarak extra english dizisini izle bitir ondan sonra losta geç en uygunu bunlar çünkü.

arada film de izleyebilirsin ama eğer seviyen düşükse film çok sıkıcı bir hal alır dizilerde ise süre kısa ve sezon ve bölüm çok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corpixx -- 20 Temmuz 2015; 22:55:22 >
  • hocam extra english aşırı basit durmuyor mu? (rastgele 5 dklik sahne izledim)
  • ilk bölümü elbette çok basit bölüm ilerledikçe biraz daha zorlaşıyor izle işte hergün 1-2 bölüm izle.
    Lost izle

yok benim ingilizcem çok iyi diyorsan new girl , friends dizilerini izleyebilirsin.
  • bu konuda ki dizi işini görebilir :http://forum.donanimhaber.com/m_79318240/tm.htm

buradan da yabancı dizileri ve filmleri alt yazılı izleyebilirsin :http://ororo.tv/en/movies
  • Her yabancı dizi bir nebze de olsa sana birşeyler katacaktır.
  • Çocukken izlediğin çizgi filmleri altyazısız izleyebilirsin dilleri anlaşılır oluyo.Ben hazırlıktayken yu-gi-oh izliyodum dizilere göre gayet anlıyodum.Bu arada bol bol kitap oku.
  • tüm diziler önemli olan istediğin
  • İngilizce altyazılı olarak Avatar serisini izleyin. Çok akıcı bir dili var, gerçekten çok yardımı dokunur diye düşünüyorum..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.