Şimdi Ara

yabancı diziyi hem türkçe hem ingilizce altyazılı izlemek için ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
5.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ingilizcemin gelişmesi için dizileri hem Türkçe hem İngilizce altyazılı izlemek istiyorum.Sitelerde böyle birseçenek yok. Nasıl yapabilirim ? Yardım...

• Bilgisayarına indirip video oynatıcılarıyla bu işi halledebilirsin.
  • xLordRealx kullanıcısına yanıt
    Hocam ona da baktım çok uzun sürüyor gibi gözüküyor. Ayrıca dizinin bütün bölümlerini indirmek zorunda kalıyorum. Başka bir çözümü yok mudur ki ?
  • Türkçe gömük altyazılısını indir, ardından ingilizceyi de sen indir tvye at. İngilizce olanı istediğin pozisyona ayarla, türkçeside gömük olduğu için alttan oynatılacaktır.

Ancak bana sorarsan hiçbir faydasını göremezsin. ÇÜnkü takip edemezsin. Dizininde içine edilir. Onun yerine saf ingilizce izle bilmediklerini not al, çalış vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krstarica -- 16 Temmuz 2018; 22:56:50 >
  • Dostum iki dili indirip birleştirme yapman gerekiyor google'da subtitle merge diye arama yaparsan birleştirme yapabileceğin online siteler bulabilirsin yada benzer programlarla birleştirme yapabilirsin yada 1-2 tane ücretli dizi sitesi var onlarda dediğin şey mevcut ama seçenekler kısıtlı
  • Hocam bu sistem bir müddet sonra sıkabiliyor benden söylemesi. Nerden mi biliyorum? Çünkü daha önce yapmıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.