Şimdi Ara

Infestation: Survivor Stories (366. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.460
Cevap
39
Favori
306.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Börcır

timeout connection to master server hatası alıyorum arkadaşlar ilk aldığımda da böyleydi taa nisandaydı tabi o zaman. hotfix ile düzelmişti. Şimdi yeni yükledim böyle bir hata veriyor nedense

Oyunun vermediği hata yok ki. Gerçekten büyük zaman kaybı olarak görüyorum girip oynamayı. Çünkü nezaman adam gibi oynasan bir şekilde ya aniden kapanıyor ya salak saçma hatalar vererek kendini kapatıyor. Oyunun zerre zevki kalmıyor ne yazik ki...

@Darthling Anladım. Hayırlı olsun. Yalnız " herkezi " değil, herkesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekoksoy -- 30 Aralık 2013; 20:21:38 >
  • Hangi kafa... Hangi kafayla aldım ben bu oyunu ?
    Battlefield 4, Far Cry 3, Minecraft(ShadersMOD) oyunlarını 45-55fps arası oynayan biri olarak. (ultra) bu oyuna giremiyorum bile.
    Kuzende var bu oyun sırf onun için aldım. Steam'de 37.5$ vardı. 30$ DayZ için yatırmıştım. Ama cidden 30$ hiç koymadıda o 7.5$ çok koydu. Ulan çoluk cocuk oyun yapar hale gelmiş.
    Ah taş kafam, Steam deki abilerimiz Bu oyuna beddua etmemişlermi ? Etmişler, 100 üzerinden 20 puan vermemişlermi ? Vermişler. Eh be abi hangi akla hizmet gidip alırsın bu oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Conixcit

Hangi kafa... Hangi kafayla aldım ben bu oyunu ?
    Battlefield 4, Far Cry 3, Minecraft(ShadersMOD) oyunlarını 45-55fps arası oynayan biri olarak. (ultra) bu oyuna giremiyorum bile.
    Kuzende var bu oyun sırf onun için aldım. Steam'de 37.5$ vardı. 30$ DayZ için yatırmıştım. Ama cidden 30$ hiç koymadıda o 7.5$ çok koydu. Ulan çoluk cocuk oyun yapar hale gelmiş.
    Ah taş kafam, Steam deki abilerimiz Bu oyuna beddua etmemişlermi ? Etmişler, 100 üzerinden 20 puan vermemişlermi ? Vermişler. Eh be abi hangi akla hizmet gidip alırsın bu oyunu.

Kesinlikle katılıyorum.
  • Gtx 650 ti boost 'um var, 2GB 192Bit, Out of Video Memory diyor. Haha şaka gibi. Arkadaşlar siz ne yapiosunuz 16gb ekran kartıylamı giriosunuz ?
  • Şu dünyada kasarak oynadığım 2 oyun var bir crysis 3 2. Bu oyun grafikler çöp zaten ben bf 4 e giriyorum hadi hayırlı işler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyunda, alt-tab yapıp masaüstüne döndükten sonra tekrar oyuna dönemiyorum. Yaklaşık 1 dakika sonra "disconnected from server" diyor ve ana menüye atıyor oyun sadece. Yardımcı olabilecek var mı?
  • Arkadaşlar ben oyunu daha yeni aldım lowda bile 20 FPS aliyorum.Crysis 2 Blackops 2 Saint Row 4 gibi oyunlar 45+ FPS alıyorum bu oyunda lowda bile 20 FPS zor aliyorum.Sistem gereksinimlerimde fena değil gayet iyi sayılır sistemimde bu :
    RAM : 8 GB
    İşlemci : İntel i5-3550 @3.30 Ghz
    Ekran kartı : GeForce GT 220 Yaklaşık toplam belleği : 4GB 64 BİT
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4MyHearT

Arkadaşlar ben oyunu daha yeni aldım lowda bile 20 FPS aliyorum.Crysis 2 Blackops 2 Saint Row 4 gibi oyunlar 45+ FPS alıyorum bu oyunda lowda bile 20 FPS zor aliyorum.Sistem gereksinimlerimde fena değil gayet iyi sayılır sistemimde bu :

Kartin zayif kaliyor o pcye.Millet gtx ile dert yaniyor senin kart zor biraz üstad.Allah yardimcin olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darthling

quote:

Arkadaşlar ben oyunu daha yeni aldım lowda bile 20 FPS aliyorum.Crysis 2 Blackops 2 Saint Row 4 gibi oyunlar 45+ FPS alıyorum bu oyunda lowda bile 20 FPS zor aliyorum.Sistem gereksinimlerimde fena değil gayet iyi sayılır sistemimde bu :

Kartin zayif kaliyor o pcye.Millet gtx ile dert yaniyor senin kart zor biraz üstad.Allah yardimcin olsun.

Hocam doğrudur ekran kartım çok iyi sayılmak ama BF 3 multide 35+ FPS alan insanım Bu İnfestation da neden böyle.
  • quote:

quote:

quote:

Hocam doğrudur ekran kartım çok iyi sayılmak ama BF 3 multide 35+ FPS alan insanım Bu İnfestation da neden böyle.

Güzel kardesim sorun mapin buyuklugunden ve genisliginden kaynaklaniyor, optimasyon ayarlarida olabilir, ama battlede surekli kapali tarz yerlerdesin burada sürekli grafik var ayrinti var otuydu böcegiydi.Bu yuzden kasiyor.

• Arkadaşlar oyuna girdim ve survivorlar gözükmedi. adı vardı ama görüntüsü yoktu. sonra biriyle oyuna girdim ve oyunda da karalar yoktu adam boşlukta yürüyordu sanki. daha yeni aldım yılbaşı indiriminden ne yapmalıyım? silip tekrar kurdum etki etmedi.
  • Bende yılbaşı indiriminden aldım. Sunucu aratıyorum 3 dakika arıyor hiçbirşey bulamıyor. Nasıl sw bulup girecem anlamadım. Daha oyuna giremedim.
  • Oyunu oynayan var mı arkadaşlar ? Yalnız oynanmıyor gerçekten yeni başladım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Güzel kardesim sorun mapin buyuklugunden ve genisliginden kaynaklaniyor, optimasyon ayarlarida olabilir, ama battlede surekli kapali tarz yerlerdesin burada sürekli grafik var ayrinti var otuydu böcegiydi.Bu yuzden kasiyor.

Bu kadar iyimser olmayın hocam warz de dayz de optimizasyon özürlüsü oyunlar bu ayyuka çıktı artık

Bu oyundan daha iyi grafiklere sahip ve daha yüksek fps veren open world bi dünya oyun var

• Arma 2 - Arma 2 Operation Arrowhead - DayZ Mod - Counter Strike Global Offensive ( Altın Nova 3 - Operation Bravo ve skinli silahlar var) - Left 4 Dead 2 - FlatOut 2 - Half Life 2: Dm bulunan hesabımı ISS'de sağlam itemli hesapla takas ederim. Mailli ise mail üzerime olacak. Steam ise daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mirliv-a

Arma 2 - Arma 2 Operation Arrowhead - DayZ Mod - Counter Strike Global Offensive ( Altın Nova 3 - Operation Bravo ve skinli silahlar var) - Left 4 Dead 2 - FlatOut 2 - Half Life 2: Dm bulunan hesabımı ISS'de sağlam itemli hesapla takas ederim. Mailli ise mail üzerime olacak. Steam ise daha iyi olur.

Takas edecek yok mu arkadaşlar?
  • quote:

quote:

Arma 2 - Arma 2 Operation Arrowhead - DayZ Mod - Counter Strike Global Offensive ( Altın Nova 3 - Operation Bravo ve skinli silahlar var) - Left 4 Dead 2 - FlatOut 2 - Half Life 2: Dm bulunan hesabımı ISS'de sağlam itemli hesapla takas ederim. Mailli ise mail üzerime olacak. Steam ise daha iyi olur.

Ah be sende bizim gibi bir birakamadin su oyunu.

• quote:

quote:

quote:

Ah be sende bizim gibi bir birakamadin su oyunu.

Aynen abi ya :D

• quote:

Orijinalden alıntı: DoingForUs

Arkadaşlar oyuna girdim ve survivorlar gözükmedi. adı vardı ama görüntüsü yoktu. sonra biriyle oyuna girdim ve oyunda da karalar yoktu adam boşlukta yürüyordu sanki. daha yeni aldım yılbaşı indiriminden ne yapmalıyım? silip tekrar kurdum etki etmedi.

Ekran karti ayarlari degisiyor formatlardan sonra kartin ayarlarini kontrol edin emin olun kesinlikle düzelicek.

• Darthling kullanıcısına yanıt
    bu ekran kartı ayarları konusunda yardım eder misiniz? tam olarak neyi kontrol etmem gerekecek?
  • 
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.