Şimdi Ara

Infestation: Survivor Stories (373. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.461
Cevap
39
Favori
306.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi gecede frosy pines taki evler yıkılmıs loot kaynagimiz gitti :( Kotu olmus ya illa buyuk sehire gidicez artik :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler nedir bu oyunun akıbeti alınır mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avril kısaca eğer 3 kişi (min. 3) oynamayacaksınız israf alma aldırma ozaman 3 kişi anca zevki çıkıyor optimizasyon sorunu fazla cart curt aldım 3.5 a deydimi Meh 3.5tl ye bile meh diyorum tek kişi oynadığım için toplu oynayacaksan kral oyundur ama tekli !
  • Gençler iyi forumlar , noldu bu oyuna bi aralar herkes oynuyordu şimdi oynayan varmı evde canım sıkılıyor oyun alıcam ne alsam karar veremedim h1z1 dayz infestation yada farklı tema olur fps de olur farketmez oyun öneren varmı sıkılmamdan iyidir bütçe 100 - 200 tl arası
  • Almayı fusunuyorum da kac lira premium??

• Oyunda son durum nedir?

• Oyun ölmek üzere.Hileci lerin önüne kasten geçmek istemeyen ve ilgiyi yeni oyuna çekmek isteyen oyun şireki olsun,mod yada admin ler olsun,oyuna hiç ilgi göstermediler.bu zamana kadar hileye karşı hiç bir adım atılmadı.
    ISS yerinde oyuncular başka emulator oynamaya başladı.Şimdiler de emulator oyuncularının sayısı ISS den daha fazla.Oyunu oynayan cok az klan da kaldı.Cogu baska emulatorlere gecti.
    Oyunu oynayan az bir ki0tle arasındayım, [BIXA] F Ц B A R
  • beyler oyun indirimdeydi 3.12 tlye aldım bakalım nasılmış deneyeceğim şimdi gözlemlerimi yazarım oynamak isteyen benimle http://steamcommunity.com/profiles/76561198062327021/ ekleyebilir
  • hocam Bompton YG Steam nickim , arkadas ekledim bizde 3-4 arkadas oynayacagız isterseniz oynayabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cedar Block Piru

hocam Bompton YG Steam nickim , arkadas ekledim bizde 3-4 arkadas oynayacagız isterseniz oynayabiliriz.

kabul ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: elzora666666

quote:

hocam Bompton YG Steam nickim , arkadas ekledim bizde 3-4 arkadas oynayacagız isterseniz oynayabiliriz.

kabul ettim

Bende bugün aldım oyunu. Oyun hakkında ki incelemeleriniz nelerdir acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: jacquer

quote:

Orijinalden alıntı: elzora666666

quote:

kabul ettim

Bende bugün aldım oyunu. Oyun hakkında ki incelemeleriniz nelerdir acaba

pek beğenmedim açıkca h1z1 alın daha iyi
  • Aylar sonra tekrar girdim oyuna kasmadan oynayınca fena değilmiş Depoda silahları görünce de sevindim tabi Hile eskisi gibi yok sanırım bana hiç denk gelmedi.
  • Merhaba arkadaslar oyunu dun aldim ama Failed to download update files, please try again later hatasini verip duruyor acil yardimm plss...

• Hayır yanarım yanarım şu oyundaki zevki hiç bir oyunda almadım ona yanarım, hayır yani azıcık baksaydınız, şu oyuna azıcık ya şu aldığınız paraları hile korumaya k yatırsaydınız şu an en iyi oyunlar arasındaydı bu oyun ah ah yanıyorum, pişmanlığım böyle güzel oyunun harap olması..
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlluminatici

Hayır yanarım yanarım şu oyundaki zevki hiç bir oyunda almadım ona yanarım, hayır yani azıcık baksaydınız, şu oyuna azıcık ya şu aldığınız paraları hile korumaya k yatırsaydınız şu an en iyi oyunlar arasındaydı bu oyun ah ah yanıyorum, pişmanlığım böyle güzel oyunun harap olması..

Aynen %100 katılıyorum. O WarZ havasını hiç bir oyunda yaşamadım. PvP deki eğlencesi olsun silahları ortamı herşeyi çok güzeldi. Tadı damağımızda kaldı maalesef. WarZ gerçekten bir başkaydı keşke yapımcılar işin kıymetini bilselerdide para yemek yerine hileyi durdursalardı...
  • Özlüyorum laannnn !
  • Sorunumu hallettim ondan değiştirdim de bişi daha sorucam cevap veren olursa çok memnun olurum. Bende oyun steame geçmeden önceden beri var. Hesabımı steamdeki hesabıma geçirme şansım var mı? Varsa şayet nasıldır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sexenaltı -- 26 Nisan 2016; 2:00:56 >
  • Oyun kapaniyor komple , steame The NewZ adli pvp ekleniyor

• Oyun yeni yapımcı tarafından yenilenerek free 2 play olarak Ekim 15 de tekrardan piyasaya sürülüyor ilgilisine duyurulur.

https://forum.donanimhaber.com/warz-iss-efsanesi-geri-donuyor-infestation-survivor-stories-2020-15-ekim-de-cikiyor-f2p--145970585#145970585

• 
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.