Şimdi Ara

Infestation: Survivor Stories (365. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.461
Cevap
39
Favori
306.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 363364365366367
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üyeliğimi takaslıyorum arkadaşlar herşey videodaki gibidir 1 tane full skill assassin 1 tanede sadece zombie stalker açılmamış hitman karakterim vardır, diğer karakterleride videoda görebilirsiniz. Tam pvplik üyeliktir alıp direk çatışmaya girebilirsiniz. Maddi herhangi bir çıkarım beklentim yoktur sadece oyundan sıkıldığımdan dolayı takaslamak istiyorum ayriyetten üyelikte daha yeni alınmış premium vardır sanırım 5 gün kadar oldu. Elinde DayZ Standalone olan oyunu beğenmeyen yeterli aksiyonu bulamayan kişilerle takaslayabilirim. İyi oyunlar!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gogo. -- 23 Aralık 2013; 22:20:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 'Pukki

Üyeliğimi takaslıyorum arkadaşlar herşey videodaki gibidir 1 tane full skill assassin 1 tanede sadece zombie stalker açılmamış hitman karakterim vardır, diğer karakterleride videoda görebilirsiniz. Tam pvplik üyeliktir alıp direk çatışmaya girebilirsiniz. Maddi herhangi bir çıkarım beklentim yoktur sadece oyundan sıkıldığımdan dolayı takaslamak istiyorum ayriyetten üyelikte daha yeni alınmış premium vardır sanırım 5 gün kadar oldu. Elinde DayZ Standalone olan oyunu beğenmeyen yeterli aksiyonu bulamayan kişilerle takaslayabilirim. İyi oyunlar!

Hocam yanlış anlamayın ama pek DayZ SA veren çıkmaz özellikle ISS ye veren hiç çıkmaz şu şartlarda. Mod belki bulursunuz. Şahsen isteseniz ben verirdim moduda hesapta farklı oyunlarda var

• 3 Tane satılık Warz Hesabı vardır.İsteyenler Pm yoluyla ulasabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mirliv-a

quote:

Orijinalden alıntı: 'Pukki

Üyeliğimi takaslıyorum arkadaşlar herşey videodaki gibidir 1 tane full skill assassin 1 tanede sadece zombie stalker açılmamış hitman karakterim vardır, diğer karakterleride videoda görebilirsiniz. Tam pvplik üyeliktir alıp direk çatışmaya girebilirsiniz. Maddi herhangi bir çıkarım beklentim yoktur sadece oyundan sıkıldığımdan dolayı takaslamak istiyorum ayriyetten üyelikte daha yeni alınmış premium vardır sanırım 5 gün kadar oldu. Elinde DayZ Standalone olan oyunu beğenmeyen yeterli aksiyonu bulamayan kişilerle takaslayabilirim. İyi oyunlar!

Hocam yanlış anlamayın ama pek DayZ SA veren çıkmaz özellikle ISS ye veren hiç çıkmaz şu şartlarda. Mod belki bulursunuz. Şahsen isteseniz ben verirdim moduda hesapta farklı oyunlarda var

Doğru diyorsunuz hocam bende bi ümit yazmıştım ama herhalde takaslamaz kimse zaten clandaki arkadaşlarımda baskı kuruyolar devam edicem sanırım oyuna

• Devam edin gitsin hocam :D
  • Evet, işsizim

• Araclar tum serverlarda varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağlam itemli çara Counter Strike GO , Arma 2 , Arma 2 Operation Arrowhead ,( DayZ Mod ) ve FO 2 bulunan steam hesabı veriyorum. İlgilenen varsa yazsın.
  • quote:

Sağlam itemli çara Counter Strike GO , Arma 2 , Arma 2 Operation Arrowhead ,( DayZ Mod ) ve FO 2 bulunan steam hesabı veriyorum. İlgilenen varsa yazsın.

Hocam 2500 gc'li ve global'de dolu dolu itemler bulunan, 3 tane gc ile satın alınabilen karakter açık, özel mesaj yoluyla skype adresini vs. iletişim kurabileceğimiz bi adres ver, konuşalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fearlespy

quote:

Sağlam itemli çara Counter Strike GO , Arma 2 , Arma 2 Operation Arrowhead ,( DayZ Mod ) ve FO 2 bulunan steam hesabı veriyorum. İlgilenen varsa yazsın.

Hocam 2500 gc'li ve global'de dolu dolu itemler bulunan, 3 tane gc ile satın alınabilen karakter açık, özel mesaj yoluyla skype adresini vs. iletişim kurabileceğimiz bi adres ver, konuşalım

Pm attım hocam siz ekleyin kabul ederim şimdi :)
  • Teklif günceldir arkadaşlar. Sağlam itemli bir ISS hesabına Counter Strike Global Offensive + Arma 2 + Arma 2 Operation Arrowhead + ( DayZ Mod ) + Flatout 2 oyunları bulunan steam hesabı veriyorum. Oyunda mail değişikliği olmadığı için ISS'nin steam üzerinde olması tercihimdir. Ya da maili verebilecek varsa sorun olmayacaktır :)
  • bende cadılar bayramında aldıydım ama daha oynamak nasip olmadı bi ara oynayalım yahu burdakilerle toplanıp
  • dayz üyeliğine, 2500 gcli üç açılmış gcli karakter ve dolu dolu itemli infestation karakteri veriyorum, ilgilenenler özel mesaj atsın
  • quote:

dayz yürümedi mi hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChelseaSmile

quote:

dayz yürümedi mi hocam

Yok hocam ya birde tek olunca çok sıktı :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hesabim satiliktir, sebebi sikildim.Hesabimda 200 küsür sniper,90 adet vss 20 mermi,130 adet winchester,98 adet 50 bmg,270 adet stanag 30,130 stanag 45,120 stanag 60,75 stanag c mag,180 adet aks mermisi, 390 adet 9mmg,1200 adet bandage dx, 600 antibiotik, 500 küsür painkiller,90 adet medkit, 90 adet riot demir,12 tahta,80 adet personel locker,150 military canta,300 adet orta boy, 120 alice, 210 custom,180 mtv daha hatirlamadigim saymadigim sayisizca item bürsürü assault silah.Hepsi satiliktir.Hesapda 4 adet full skilli karakterler vardir, Hepsinin bütün skilleri acik a dan z ye.Bir karakter paragon, digeri assasin,digeri villain, digeri hitman, digeri lawman.Paragon dünya siralamasinda 12. sirada, inanmayan var ise bakabilir nick Turkiyem.Assasin nick Johnny sins oda siralamada cok iyi olmasada iyi biryerde.

Neden sattigimi bende bilmiyorum, sikildim artik zevk vermiyor cok ama cok emegim var bu yüzden öyle birakmak istemiyorum satmak istiyorum.Hesapi ucuza kapmak isteyenler arkadaslara simdiden soyluyorum hic tartismiyalim o paralara vermiyorum, o paralari veren oldu vermedim.Isteyen durumu iyi olan oyunu item sikintisi olmadan oynamak isteyen var ise süper bir hesap.Icindeki jarjorleri yelekleri cantalari ilaclari hesaplarsak dedigim paralari geciyor zaten, bu yuzden sadece gücü olan kaldirabilecek arkadaslar yazarsa sevinirim.

Not: Begenende begenmeyende saygi gosterir ise cok sevinirim, saygiyi kaybetmeyelim lütfen.
    Bil mukabele saygilar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darthling -- 29 Aralık 2013; 9:01:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Darthling

Hesabim satiliktir, sebebi sikildim.Hesabimda 200 küsür sniper,90 adet vss 20 mermi,130 adet winchester,98 adet 50 bmg,270 adet stanag 30,130 stanag 45,120 stanag 60,75 stanag c mag,180 adet aks mermisi, 390 adet 9mmg,1200 adet bandage dx, 600 antibiotik, 500 küsür painkiller,90 adet medkit, 90 adet riot demir,12 tahta,80 adet personel locker,150 military canta,300 adet orta boy, 120 alice, 210 custom,180 mtv daha hatirlamadigim saymadigim sayisizca item bürsürü assault silah.Hepsi satiliktir.Hesapda 4 adet full skilli karakterler vardir, Hepsinin bütün skilleri acik a dan z ye.Bir karakter paragon, digeri assasin,digeri villain, digeri hitman, digeri lawman.Paragon dünya siralamasinda 12. sirada, inanmayan var ise bakabilir nick Turkiyem.Assasin nick Johnny sins oda siralamada cok iyi olmasada iyi biryerde.

Neden sattigimi bende bilmiyorum, sikildim artik zevk vermiyor cok ama cok emegim var bu yüzden öyle birakmak istemiyorum satmak istiyorum.Hesapi ucuza kapmak isteyenler arkadaslara simdiden soyluyorum hic tartismiyalim o paralara vermiyorum, o paralari veren oldu vermedim.Isteyen durumu iyi olan oyunu item sikintisi olmadan oynamak isteyen var ise süper bir hesap.Icindeki jarjorleri yelekleri cantalari ilaclari hesaplarsak dedigim paralari geciyor zaten, bu yuzden sadece gücü olan kaldirabilecek arkadaslar yazarsa sevinirim.

Not: Begenende begenmeyende saygi gosterir ise cok sevinirim, saygiyi kaybetmeyelim lütfen.
    Bil mukabele saygilar.

Banlandığınızı söylemiştiniz? Banınınız mı kaldırıldı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekoksoy -- 29 Aralık 2013; 20:41:08 >

• ekoksoy kullanıcısına yanıt
    Evet, Gökhan abinin banı kalkalı baya oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekoksoy

quote:

Orijinalden alıntı: Darthling

Hesabim satiliktir, sebebi sikildim.Hesabimda 200 küsür sniper,90 adet vss 20 mermi,130 adet winchester,98 adet 50 bmg,270 adet stanag 30,130 stanag 45,120 stanag 60,75 stanag c mag,180 adet aks mermisi, 390 adet 9mmg,1200 adet bandage dx, 600 antibiotik, 500 küsür painkiller,90 adet medkit, 90 adet riot demir,12 tahta,80 adet personel locker,150 military canta,300 adet orta boy, 120 alice, 210 custom,180 mtv daha hatirlamadigim saymadigim sayisizca item bürsürü assault silah.Hepsi satiliktir.Hesapda 4 adet full skilli karakterler vardir, Hepsinin bütün skilleri acik a dan z ye.Bir karakter paragon, digeri assasin,digeri villain, digeri hitman, digeri lawman.Paragon dünya siralamasinda 12. sirada, inanmayan var ise bakabilir nick Turkiyem.Assasin nick Johnny sins oda siralamada cok iyi olmasada iyi biryerde.

Bil mukabele saygilar.

Banlandığınızı söylemiştiniz? Banınınız mı kaldırıldı ?

Evet actirdim banimi.Globali büyük olan herkezi banlamislar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• timeout connection to master server hatası alıyorum arkadaşlar ilk aldığımda da böyleydi taa nisandaydı tabi o zaman. hotfix ile düzelmişti. Şimdi yeni yükledim böyle bir hata veriyor nedense
  • 
Sayfa: önceki 363364365366367
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.