Şimdi Ara

===inFAMOUS ANA KONU=== [PS3 EXC.] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
876
Cevap
0
Favori
45.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Öncelkle şunu söyliyeyim haklı çıktım lakin bir open world oyunun şu ana kadar sunduğu en grafikler bu oyunda,kaplama detayından patlamalara kadar herşey mükemmel ve buna rağmen oyun o kadar yağ gibi akıyorki,kamerayı bi oraya bi buraya çevirmeme rağmen bir kere frame düşmedi bu optimizasyonu ayakta alkışlıyorum.....

Ayakta alkışladığım bir özellikde oynanış,karakter kontrolü inanılmaz basit olmuş,oyuna başladığınız an hissediyorsunuz zaten,karakterimizin tırmanmadığı bi halt yok üstelik bunları şekilden şekile girerek yapıyor,yaparkende bi yandan güçlerinide kullanabiliyor,istediğiniz her yere her şekilde atlayabiliyor,tutunabiliyor,yüksek binalar arasında koşarken hafiften uçarak çok güzel geçişler yapabiliyorsunuz...

Demodaki görevde bir grup insanı trenle şehir dışındaki istasyona götürmemiz isteniyor ama reaperlar rayların elektriğini kestiği için trenle beraber gidip sürekli güç sağlamamız gerekiyor bi yandanda sağdan soldan gelen repaerlarla uğraşıyoruz,oyun zormu derseniz ben bunları yaparken hiçbir şekilde zorlanmadım,bi güçle herifler 10 mt öteye savruluyor zaten,yalnızca şu dikkatimi çekti çok çabuk ölüyoruz,bi kaç kurşun yedikten hemen sonra ekran kararıyor bu yüzden sürekli sağdan soldan elektrik toplayıp kendimizde şarj etmemiz gerekiyor,etrafta elektrikle çalışan ne varsa hepsinden yükleme yapabliyoruz...

Kısacası demodaki görev beni oldukça tatmin etti eğer görevlerin hepsi böyle özenilmiş olursa mükemmel bir oyun bizi bekliyor demektir ha olmazsada ben yinede %100 alacağım bu oyunu sırf open world olduğu için baylıyorum bu tarz oyunlara ufacık bi demoyu bile 3 saattir oynuyorum..

Here is the festival of SS..

===inFAMOUS ANA KONU=== [PS3 EXC.]

• demoyu oynayan birinden yorum bekliyordum ve geldi ve gayet olumlu haberlerle geldi.oyunu oynamak için sabırsızlanıyorum saol dostum bizi oyun hakkında bilgilendirdiğin içinbir sorum var demoda zorluk seviyesini ayarlayabiliyormuyuz bir de demo ne kadar sürüyor acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkartal85 -- 8 Mayıs 2009; 2:43:31 >
  • Birşey deil dostum,zorluk seviyesi ayarlanmıyor demoda...

Bu arad ne kadar sürüyor demen üzerine bi mesaj daha yazıyordum bende,habire ilk partı tekrar ede ede 2. parta bakmamışım bide gece bölümü varmış demonun,kısacası oynadığım en uzun demolardan biri diyebilirim,2. partta yan görevler var bi tanesi medical binasını korumaktı,15-20 reaper +4 tanede tır geldi zor başettim vallahi,zorlanmadım kelimesini geri alıyorum,tam bir elektürük şenliği oldu bu bölümde,fizik motoru çok iyi oyunun yaw bi benzin deposu patlattım görülmeye değer gerçekten..

Birazcık onları yakalamaya çalıştım

Alttaki benzinliği uçururken,çok yakından oldu bu sefer,bu son görüldüğüm kare çünkü patlama sonucunda öldüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JOELLAMBERT -- 8 Mayıs 2009; 3:35:37 >

• Vaaayy eline sağlık Joseph güzel bir demo değerlendirmesi olmuş ... Olumlu olması ayrı bir güzel olmuş çünkü soru işaretleri çoktu teşekkürlerr
  • ben demo ne kadar sürüyor diye sormuştum çünkü yabancı forumlarda oynadığım en uzun demolardan biri diye bahsediyordu herkes hakikaten de öyleymiş dediğine göre patlama efektleri çok güzele benziyor 21mayıs gelse de bizde oynasak şu demoyu artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkartal85 -- 8 Mayıs 2009; 10:32:24 >
  • Elemriel

Bişey deil dostum...

Bu oyun sanırım resmi demo tarihinden erken piyasaya düşecek,BSC deki habere göre 2 kişi almış bile oyunu,resmini çekmişler,Tahtakaleye gelir yakında...

http://i41.tinypic.com/35b9ufr.jpg
  • @JOSEPH_STALin kod sana mail olarak mı geldi? Ya da sen bir siteden falan promosyon olarak mı kazandın? Valla ben de sizin kadar şanslı olmak istiyorum ya ... 2 yıldır psn üyesiyim daha 1 tane sony'den kod kazanamadım
  • Guzel inceleme tesekkurler.
  • JOSEPH_STALin resimler için teşekkürler.

Çıktığı gibi almam lazım bu oyunu
  • off off off süpermiş cidden grafikler yau

JOSEPH_STALin eline sağlık dostum Allah tamamına erdirsin :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: BoSS_228

@JOSEPH_STALin kod sana mail olarak mı geldi? Ya da sen bir siteden falan promosyon olarak mı kazandın? Valla ben de sizin kadar şanslı olmak istiyorum ya ... 2 yıldır psn üyesiyim daha 1 tane sony'den kod kazanamadım

arkadaş nasıl aldı bilemiyorum ama, ben kendime bir download linki ayarlamak üzereyim, ilk olarak bestbuy' da önsipariş yapanlara verildi kod fakat bu kodu kullanan kişinin hesabından ancak 5 aktivasyon yapılabiliyor. ikinci yöntem ise salak sony nasıl becerdiyse demoyu hong kong psn e koydu çekene kadar indiren indirdi. onlar paylaşılmakta, 1-2 saat içinde kendime bir download linki ayarlıcam. eğer yapabilirsem, aynı kişiye rica edip hesap bilgilerini burada paylaşabilirim, herkes indirir.

• quote:

Orjinalden alıntı: valentine71

quote:

Orjinalden alıntı: BoSS_228

@JOSEPH_STALin kod sana mail olarak mı geldi? Ya da sen bir siteden falan promosyon olarak mı kazandın? Valla ben de sizin kadar şanslı olmak istiyorum ya ... 2 yıldır psn üyesiyim daha 1 tane sony'den kod kazanamadım

arkadaş nasıl aldı bilemiyorum ama, ben kendime bir download linki ayarlamak üzereyim, ilk olarak bestbuy' da önsipariş yapanlara verildi kod fakat bu kodu kullanan kişinin hesabından ancak 5 aktivasyon yapılabiliyor. ikinci yöntem ise salak sony nasıl becerdiyse demoyu hong kong psn e koydu çekene kadar indiren indirdi. onlar paylaşılmakta, 1-2 saat içinde kendime bir download linki ayarlıcam. eğer yapabilirsem, aynı kişiye rica edip hesap bilgilerini burada paylaşabilirim, herkes indirir.

süper olur

• bence de süper olur
  • JOSEPH_STALin abi süper olmuş resimler falan.teşekkürler.
    he valentine71 abi bu arada hong kong da gerçekten yayınlanış şaşırdım ya.ama gözünü seveyim direk buraya yazma bazı sakat kafalılar hemen şifreyi değiştirir.güvendiğin kişilere pm ile at lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genle yüklü gemi -- 8 Mayıs 2009; 18:36:17 >
  • Ohaaaa oyuna bak çüş
  • of of oyun muhteşem ya, SONY yine yaptı yapacagını, önce KILLZONE 2 daha 2 ay geçti, yeni bir bomba daha. o ne grafikler ya.

arkadaşlar,

elinde fazla kod olan yardımcı olabilir mi, bende demoyu indirip oynamak istiyorum. JOSEPH STALIN ekranın ne, birde kodu nerden buldugunu soyleyebilir misin. of ya, bir bomba daha geliyor. helal SONY ye ve büyüksün SUCKER PUNCH.

not:

demiştim değil mi, oyunun sağlam olacagını. bu oyun öyle büyük patlama yapmayabilir, iyi satacak açılışta ama uzun vadede çok daha fazla satacak, en az 3 milyon diyorum. kesinlikle klasik olacak görün bakın. devamı da gelecektir. yılların emeği var. PS3 coştuki, tam costu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nejat_80

of of oyun muhteşem ya, SONY yine yaptı yapacagını, önce KILLZONE 2 daha 2 ay geçti, yeni bir bomba daha. o ne grafikler ya.

arkadaşlar,

elinde fazla kod olan yardımcı olabilir mi, bende demoyu indirip oynamak istiyorum. JOSEPH STALIN ekranın ne, birde kodu nerden buldugunu soyleyebilir misin. of ya, bir bomba daha geliyor. helal SONY ye ve büyüksün SUCKER PUNCH.

not:

demiştim değil mi, oyunun sağlam olacagını. bu oyun öyle büyük patlama yapmayabilir, iyi satacak açılışta ama uzun vadede çok daha fazla satacak, en az 3 milyon diyorum. kesinlikle klasik olacak görün bakın. devamı da gelecektir. yılların emeği var. PS3 coştuki, tam costu.

killzone2 satamadı 3 mılyon bu oyun 3 mılyon satsın ps3u camdan asagı atarım

• quote:

Orjinalden alıntı: el_turco_06

quote:

Orjinalden alıntı: nejat_80

of of oyun muhteşem ya, SONY yine yaptı yapacagını, önce KILLZONE 2 daha 2 ay geçti, yeni bir bomba daha. o ne grafikler ya.

arkadaşlar,

not:

killzone2 satamadı 3 mılyon bu oyun 3 mılyon satsın ps3u camdan asagı atarım

KILLZONE 2 şu anda 1,5 milyon barajını geçmiş durumda. ne kadar oldu 10 hafta mı, hala anlaşılmadı PS3 oyunlarının satış grafiği. PS3 te çok yönlülük var. tek bir hit olmadığından oyunlar zaman içinde satıyor. mesela RESISTANCE 1 hala satıyor, 3,5 milyonu geçti 4 milyona oynuyor, MGS 4 desen konami verilerine göre 5 milyonda, LITTLEBIGPLANET deseniz 2,5milyona geliyor. KILLZONE 2 için ayakları çok sağlam deniyor, gerçektende öyle. önümüzdeki aylarda daha da satacaktır. yıl sonunda 3 milyona yakın rakamlara varacağız.

bundlelar, özel indirimler, kampanyalarda girecek işin içine. KILLZONE 2 sürekli satacak, oyunun ömrü içinde daha 3-4 milyon, ki PS3 kırılmadığı müddetçe, benim tahminim 5 milyon üstüdür, satacak. PS3 oyunları zaman içinde satıyor. hep söylediklerimi tekrar ediyorum. PS3 anlık parlamalarla değil, uzun vadede oyun sattırıyor. oyun kütüphanesi böyle kuruluyor.

• Evet oun baya saglam olacaga benziyor. Bug falan yoksa 9 puan ustunde alir tahminim.
    Benlede su demoyu paylasirmisin?
  • Teşekkür edenlere bende teşekkür ederim

Kodu 2 hafta önce ebayden adlım 3 dolara,şimdi baktım pahalnmış fiyatlar

Paylaşılır olduğunu bilmiyordum bu yüzden kendi hesabımla redeem ettim kodu,kredi kartı bilgilerimi bi yok edeyim burdan tanıdık arkdaşlarla paylaşmayı düşünüyorum,PM kapılarınızı açık tutun...

Demo müthiş arkdaşlar müthiş bugünde sırf demoyu oynadım,manyak manyak yerlere tırmanmaya çalıştım,diyerekten daha da ağzınızı sulandırayım

Nejat

Tv sony hocam v4500

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.