Şimdi Ara

===inFAMOUS ANA KONU=== [PS3 EXC.] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
877
Cevap
0
Favori
45.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: nejat_80

quote:

Orjinalden alıntı: Elemriel

quote:

Orjinalden alıntı: GoldPunch

Amerika'dan infamous u aldınız diyelim.İlk infamous umu oynarsınız yoksa uncharted 2 nin demosunu mu?

Zaten olay garipleşiyor burda... Adamlar pek güvenemiyor demek ki Infamous'a heba olmasın diye Uncharted'ı almışlar arkalarına ... Herifler kendi oyununa tedirgin yaklaşıyor yav biz napcaz şimdi o kadar gaza geldik

garip değil, SONY bu olayı FF7 filminin satışında gördü, filmin yanında FF13 ün demosunu koydular ve satışlar uçtu. bundan sonra bu yönteme daha sık şahit olacağız. ürünler kombo olarak gelecek, demo vs. olacak ve milleti gaza getirecekler. bir taşla 2 kuş.

bu arada hep söyledik, INFAMOUS un yapımcısı olan firma SUCKER PUNCH çok sağlamdır. bir nevi NAUGHTY DOG gibi düşünün

Uncharted çıkmadan öncede herkezin aklında soru işaretleri vardı PS2'de çok kaliteli yapımlar yapmasına rağmen...Ben bu firmaya güveniyorum çıkmış en iyi Open World oyun olacağından da eminim.

• Demo'nun 21 mayısta çıkacağı kesinleşti.

Kaynak:

SUCKERPUCH Resmi Sitesi

http://www.suckerpunch.com/index.php?option=com_content&view=article&id=108:infamous-worldwide-launch&catid=1:latest-news&Itemid=110

Ayrıca bir arkadaş oyunu bitirmiş.Bizler için video'da hazırlamayı unutmamış.Video da kazandığı thropy leri gösteriyor;

http://www.n4g.com/ps3/News-320722.aspx

• Sucker Punch firması tarafından geliştirilen ve PS3 platformuna özel olarak satışa sunulacak olan inFamous' ın çıkış tarihi belli oldu.

Oyun, 29 Mayıs 2009 tarihi itibari ile satışa sunulacak. Öte yandan 12 Haziran 2009 itibari ile PC, PS3 & Xbox360 versiyonları ile satışa sunulacak olan Protoype, şimdilik inFamous' ın en sıkı rakibi olarak gözüküyor.
  • İGN'nin İnFamous sitesi açıldı

http://infamous.ign.com/

-----------------------------------------------

Playstation Resmi Dergisi oyuna 10 üzerinden 9 verdi.

http://www.n4g.com/ps3/News-323024.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 6 Mayıs 2009; 1:26:36 >
  • Kim bu BABA YİĞİT ! Adamı Fena Çarpar bu

===inFAMOUS ANA KONU=== [PS3 EXC.]
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ps3Warrior

büyütmeyelim iyi bir oyun deil

Dostum ne zaman yorumlarına denk gelsem hep aksi yönde hareket ettiğini gördüm genelde yorumların çoğunluğun zıttına gidiyor bir iki gördüm hadi ya dedim acaba neden kötü gelmiştir falan sonra 3-4 gördüm alla alla dedim canı sıkıldı heralde güzel oyun aslıdan ya dedim 6-7 8-9derken anladım ki sen bu forumda böyle bir tavur sergileyerek hatırlanmak istiyorsun yani biraz kendi markanı yaratma cabasındasın yorumlar pek de samimi değil sanki
  • Ps3 ex ise kötü olma ihtimali %20

Hazeden başka düşük puan alan ps3 ex hatırlamıyorum ben fakat eliyle attığı elektrik topu gibi şeyi sevmedim ben silahlar olsa daha güzel olurdu sanki muhakkak silahlar da vardır herhalde videoların hepsine bakmadım.
  • Bence önemli olan oyunun kendinin tekrar etmeyip sürükleyici olması , aksi takdirde bir süre sonra oyun sıkıcı bir hale geliyor.
  • Hakkaten muhteşemmiş yalnız saolasın
  •  ===inFAMOUS ANA KONU=== [PS3 EXC.]

Infamous`in Avrupa icin ayri bir versiyona sahip olacagi aciklandi.Bu ozel versiyonda,sinirli sayida olacak kartpostallar ve oyunla ayni konuyu paylasacak bir cizgi roman olacak.Bir de sadece bu versiyonla gelen kodla acilacak olan bir oyun-ici guc olacak.
  • özel versiyona bak. infamous coşmuş ya. helal olsun.
  • SS'ler son derece easy ve net ... Kendini tekrarlama da ne yaparsan yap be Infamous
  • Bence bu oyun ciktigi gibi deli satis yapmayacak. Zamanla acilacak, ve yine zamanla herkesin en az bir kere bitirdigi bir oyun olacak.
  • yahu sucker punch yapıyor zaten, ps2' de insomiac ve naughty dog ile birlikte bu adamlar platform oyunlarını tekellerine almışlardı. naughty dog' un bu süre zarfında ps3 e 1, insomiac' ın 3 oyunu + 1 ek paketi çıktı, adamlar uzun süredir bunun üzerinde çalışıyolar, en aşağı ''hit'' senaryo' da düzgünse klasik olur bana kalırsa..
  • Şu open world olayına alışamadım gitti :(
  • Temmuz gibi alırım bu oyunu artık anca ucuzlar. :D
  • güzel oyuna benziyor ama prototype bana daha ilgi çekici geldi bakalım tamda doğum günümde çıkıyor oyun
  • Beklentilerinizi yuksek tutmayin ...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.