Şimdi Ara

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] (477. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.192
Cevap
230
Favori
1.038.121
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Patren kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sam_Mobile

VG249Q Güzel fiyat, aldık bakalım

fiyat neydi hocam

• 1600'dü hocam. Gecen hafta da ben almıştım yine gaming gecesinden. Güzel monitör, 0 ölü piksel geldi şansıma. Tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2E449A54C

Yahu bende kullanmadığım rx 580 var 4200 liraya koydum adam kimseye verme 4500den gelip alıcam 1-2 saate diyip geldi aldı.

Alıntıları Göster
    Şöyle şeyler demeyin ya. Geçen Temmuz'da 5600XT alınca 580 boşa çıktıydı. Piyasası 1200 civarıyken hemen elden çıkartayım diye 900'e sattım. Şimdi satsam kredi kartı borcunu kapatırdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende oyle rx580 1200 e sattim arkadasa oda 5500 e satmis 🤣
  • 05.03.2021 Gaming Gecesi Listesi

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mitra -- 7 Mart 2021; 20:18:53 >
  • 1799 TL'den 1650 Super - RX 5500 XT şart artık bu hafta

• Uçan Tosbağa Yoshi kullanıcısına yanıt
    Senin için 17.99 TL'ye bir USB bellek koyarlar hocam
    o fiyattan imkansız

• quote:

Orijinalden alıntı: RealWorldRules

o fiyattan imkansız

Şubat'ta olmuş hocam 2 defa neden olmasın :) 5500xt 169 dolar zaten çok ucuz bir kart. Öyle olmasa Şubat ayında 1799 liraya vermezlerdi.

@@olmazadam

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçan Tosbağa Yoshi -- 10 Mart 2021; 19:32:55 >
    kartın değerinden ziyade stok yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RealWorldRules -- 10 Mart 2021; 21:56:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RealWorldRules

kartın değerinden ziyade stok yok

Depolarda kalmış parçalar muhakkak var hocam. 1 haftalık mediamarkt faturalı GTX 1070'ler dolanıyor ortalıkta hem de personel indirimli. Bu ürünler internet mağazasında gözükmüyor ve müşteriye yok deniliyor. Uğraşacak birisi olsa birisini boşverin şu ülkedeki bürokraksi sisteminden sonuç alacağımı bilsem ticaret bakanlığına birçok firmayı haksız fiyat artışından şikayet eder uğraşırım ama bu ülke bürokrasisi beni hak aramaya küstürdü. Sonuç alamayacağını bildiği için diğer vatandaşlar da uğraşmıyor. Ticaret bakanlığı bir android uygulaması yapmış şikayet için akıllara zarar... Sadece 1 fotoğraf ekleyip 100 karakterlik yazı yazabiliyorsunuz. Bu ülkede kamuda çalışan bir tane bilgisayar mühendisi yok mu düzgünce çalışan şikayet uygulaması yapacak? Örneğin Nvidia resmi sitesinde 3060 modeli için 3400 liradan başlayan fiyatlarla diyor ve sonuçta distribütör firmalara buna yakın fiyatlardan veriyor ürünleri koca koca firmalar serbest piyasa diye kartları 9-10 bin liralara satıyor. Bürokrasinin düzgün işlediği bir ülkede bunu yapamazsın. Amazon-Newgg nasıl insanı fiyatlara satıyorsa bizim ülkemizdeki teknoloji marketleri de insani fiyata satmak zorunda yoksa ceza yemeliler. Ha diyebilirsiniz Amazon-Newegg gibi insani fiyatlara satsa insanlar kapışır,zaten Amazon-Newegg'in sattığı ürünler de kapışılıyor sorun bu değil sorun göz göre göre karaborsacılık. Miningte bir işe yaramayan RX 550 kartlar bile döviz artmamışken neredeyse %50 zam yedi. Deponda duran ürüne sırf talep var diye %50 zam yapıyorsan bu haksız fiyat artışıdır. Bunu üretim yok diye açıklayamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçan Tosbağa Yoshi -- 10 Mart 2021; 22:43:48 >

• Evet bugün ki beklentileri alalım arkadaşlar.

• Güzel Bi 500 serisi anakart ve 5800x yağlasa bari

• 3070 nin yanında anakart zorunlu olarak satacaklar.Yakinda ekran kartı yanında ram, işlemci,kasa göreceğiz

• Yine çöp bir gaming gecesi.

• 6800 22.000, 3070 25.000, yersen...

• 
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.