Şimdi Ara

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] (478. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.182
Cevap
226
Favori
1.036.012
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yiyen olur kesin.
  • Farkındaysanız uzun zamandır ilgi olan ürünleri Gaming gecelerine koymuyorlar ya çok uçuk yada en düşük çöp ürünleri koyuyorlar RTX 3060 gibi ortası yok.

• MsSsS M kullanıcısına yanıt

Genel olarak stoklardaki çöpleri eritiyorlar. Hatta bazen satılmıyor stokları manuel eriyormuş gibi gösteriyorlar. iki gün sonra yine normal şekilde satıyorlar. Gerçek gaming geceleri geçen senelerde kaldı herhalde...

• 30 tane 5500 XT hazır sisteme gitmiş Zorla Xbox Series S aldıracaklar insana. İnsan birazını tekil olarak satar 5500 XT stoklarını. Bari RX 550 4GB koysaydınız 749'dan ekrana görüntü vermelik idareten alırdık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçan Tosbağa Yoshi -- 12 Mart 2021; 21:55:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nakuğod

Genel olarak stoklardaki çöpleri eritiyorlar. Hatta bazen satılmıyor stokları manuel eriyormuş gibi gösteriyorlar. iki gün sonra yine normal şekilde satıyorlar. Gerçek gaming geceleri geçen senelerde kaldı herhalde...

Aynen öyle bende en son kasımda ürün almışım.

• Çöp geceleri

• marakku kullanıcısına yanıt

Ben almazdım hepsiburada acer var aynı özellikler 1600tldi en son

• marakku kullanıcısına yanıt

1920x1080 değmez hocam amazon dan takip et bu site ölmüş.

• Aşırı çöp bir cuma gecesiydi...
  • Ekran kart ile anakart satışı nedir ya, bide 18bin küsür fiyat biçmişler İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] 

• Termal macun bile çöp İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU]  Hem kasa falan alacaklar varsa burdan çöphesaptan, çöpitopyadan falan , neweggten alın daha hızlı geliyor.

• Neredeyse hiç bir ürün satılmadı. Umarım bu haftaki çöp ürün ve fiyatlardan bir ders çıkarırlar da haftada çok daha iyi şeyler görürüz.

Gerçi son 2 aydır gaming gecesinden ziyade elde kalan, satılmayanları çıkarma gecesi oluyor.

• Dünün ekran görüntüsü alan var mı acaba?

@Mitra Siz aldıysanız ekleyebilir misiniz hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elitforce -- 13 Mart 2021; 14:30:58 >
  • Elitforce kullanıcısına yanıt

12.03.2021 tarihli Gaming Gecesi listesi

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU]
  • Oyuncular için 4GB 1650 Super - RX 5500 XT gelsin artık bu hafta

O hafta bu hafta inanıyoruz

Baharın gelişini kutlayalım nevruz bayramı için

Mobil dh'de takılmaktan kurtarın bizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçan Tosbağa Yoshi -- 17 Mart 2021; 22:21:40 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcanka -- 9 Nisan 2021; 19:45:5 >
  • Amazon varken incehesap da ne bileyim yalandan indirimleri ile çok da avantajlı değil.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Asus'un keriz (keris) diye bir faresi varmış incehesap sayesinde öğrenmiş oldum. Birde abi pembe fareyle giriş yapmak nedir yaa İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] 

• 6 tane mouse geldi şimdilik. Ben 8 olur diyorum. Ekran kartı olarak da 6700 XT bekliyorum tırt ama ne hikmetse pahalı olanından Gigabyte Eagle gibi, bir de RX 550 gelir.

• 
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.