Şimdi Ara

İnce krom ya da nikelaj kaplı şeritler...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İnce krom ya da nikelaj kaplı şeritleri nereden bulabilirim. Aracımın panjurundaki dikey sütunlara resimdeki gibi şeritler koymak istiyorum.

Şeritlerin oturabileceği ince yarıklar zaten var üzerinde, sanayide ya da aksesuarcılarda bu kadar incesini gören ya da kullanan oldu mu?

Bu da şeritleri içine yerleştireceğim yarıklar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lrfan -- 5 Eylül 2007; 13:23:36 >

• Tuning firmalarının sitelerine baktınız mı;ben kendi aracıma eliftuning den ön panjur krom kaplamaları(307)sipariş edip takmıştım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SS-Sturmbannführer

Tuning firmalarının sitelerine baktınız mı;ben kendi aracıma eliftuning den ön panjur krom kaplamaları(307)sipariş edip takmıştım.

Her fırsatta soruyorum, daha bulamadım!
  • istanbul aksaray da küçük langa caddesinde toprak otomotiv var orada bulabilirsiniz
  • quote:

Tuning firmalarının sitelerine baktınız mı;ben kendi aracıma eliftuning den ön panjur krom kaplamaları(307)sipariş edip takmıştım.

elif tuning ?

rahmanlar mı

evime 250 mt
    bende xenon alacam inşallah 307 için
  • bauhaus beylikdüzü mağazasında gördüm. çok ince değildi ama belki 1.5 cm kadar.
  • bauhaus beylikdüzü mağazasında gördüm. çok ince değildi ama belki 1.5 cm kadar.
  • mesajı yazmaya çalışışken forum çalışmıyordu. o yüzden refresh edince 3 kere almış. kusura bakmayın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: wolfhonda

istanbul aksaray da küçük langa caddesinde toprak otomotiv var orada bulabilirsiniz

Aksaray'a yakınım. Bir fırsatta bakayım.

Teşekkür ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: individual

quote:

elif tuning ?

rahmanlar mı

evime 250 mt
    bende xenon alacam inşallah 307 için

İstanbulda yaşamak varmış.İstediğin her şeyi bulabiliyorsun.Balıkesir bu yönden geri kalmış.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.