Şimdi Ara

ince hesapta işler nasıl işliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • havale yolu ile atmayı düşünüyorum güvenilir midir sizce ?

• Havale ile yapılan satışlara "internet üzerinden alışveriş" gözüyle bakılmıyor bazı yerlerde, o yüzden 14gün cayma hakkı yok deniliyor bazı firmalarca. 3-5 daha fazla verip kredi kartıyla satın almak daha iyi genel olarak. İncehesap'ta durum nasıldır bilmiyorum.
  • Yoizhik kullanıcısına yanıt
    Boyle bir durum mumkun degil? Siz internet sitesi uzerinden siparisi tamamlayip havale ettiginizde internet satışı olur. Bahsettiginiz olay gecen bir arkadasin basina gelmisti. O telefonla arayip stok durumu sorup sonra ucreti havaleyle gecmisti, internet sitesi uzerinden bir siparisi tamamlamamisti.

Incehesap gayet guvenilir duruyor, cok satislari var, bir sikinti cikmaz alışverişinizde %99.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Havale yerine banka kartına yatır parayı o kartla al internet alışverişi gibi.Bende 2 3 güne ince hesaptan almayı planlıyorum.Garanti banka kartı var bende ona yatıracam parayı oradan alıcam.

• atkn35 A kullanıcısına yanıt
    havale derken ben zaten kendi banka kartımdan parayı göndereceğim iban'a yani başka nasıl olacak kredi kartı kullanmıyorum
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 17:53:38 >
  • dediğim gibi kredi kartı kullanmıyorum banka kartı ile atacağım umarım sorun yaşamam
  • MiraculousLadyBug kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 17:53:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MiraculousLadyBug

dediğim gibi kredi kartı kullanmıyorum banka kartı ile atacağım umarım sorun yaşamam
    eğer hesabında yeterli bakiye varsa banka kartın ile de kredi kartı ile aldığın gibi bilgilerini (banka kartının kart numarası , isim soyisim, son kullanma tarihi ve cvv kodunu) girerek satın alabiliyorsun böylece havale eft onayını'da beklemezsin. arkadaşlar bunu anlatmaya çalışmış.
  • Ben daha önce telefon aldım 2750TL ye , havale yapmıştım sıkıntı yaşamadım. Notebook telefon pc bileşenleri vs. derken ben 15.000TL üzerinde alışveriş yaptım bir sıkıntı yaşamadım, kargo standart geliyor , bazı zamanlar bazı ürünlerde ciddi indirim oluyor. Güvenli yerdir alışveriş yapabilirsiniz gönül rahatlığıyla

incehesap.com
    inventus bilgisayar
    eksen bilgisayar

güvenilir firmalar. Hepsine vatandan 10 kat fazla güvenebilirisn
  • incehesabin ofisini gidip gordum , kendileriyle az cok sohbet etme imkanim oldu , gayet temiz is yapiyorlar , bu benim kendimce yorumladigim bir durumdur .

Sikayetvar sitesinde bakildiginda 382 sikayet ve 305 tesekkur mesaji bulunmakta , musteri memnuniyeti 84% . Bence iyi bir rakam . Bazi isletmeler siteyi ciddiye bile almiyorlar malesef .

Havale yada kredi karti fark etmez cunku kanun internetten yapilan alisveris icin sana bu hakki veriyor . Banka kartin varsa zaten havale ile ugrasmana gerek yok , kredi karti gibi kullanabilirsin ayrice 3D uygulamasindan sonra onay vs bekleme gibi bir derdin olmaz . .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.