Şimdi Ara

Inanilmaz Amerika Maceralarim 2011 yazi WAT(THE END) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
175
Favori
22.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen hocam kucuk,sicak sevimli bir yer,heleki plajlari mukemmel otesi.Tampa'da hicbirsey yapmadim,zaten 3 gun tampada 2 gun newyorkda kaldim.Tampadayken oteli cep telefonundan navigasyona ekleyip dolasiyordum.Kaybolurum felan diye.Tampada bulunmamin sebebi babam.Babam bi fabrika vardi orda Nds gibi birseydi,fren sistemi ile ilgiliydi oraya gitti 3 gun.Bense dolasip, kalani otelde gecirdim.Bi kac kez ingilizce bayagi sikinti cektim.Hazirlik filan okudum,suan okudugum bolumde ingilizce fakat aniden birsey sorunca kitlenip kaliyorum.Mumkun oldugunca muhabbetten kacmaya calistim.Bi keresinde Aksam otele donuyorum hizli hizli, kafam yere bakiyor,sanirim bi kiz whre is the train station gibi birsey soyledi,duymamis gibi yaparak devam ettim.Yururken kafamda cozumleme yapinca bu soruyu sodugunu tahmin ettim keske konussaydim diye uzuldum bu seferde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JonnyCaqe -- 25 Kasım 2012; 19:11:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: :mert61:

Aynen hocam kucuk,sicak sevimli bir yer,heleki plajlari mukemmel otesi.Tampa'da hicbirsey yapmadim,zaten 3 gun tampada 2 gun newyorkda kaldim.Tampadayken oteli cep telefonundan navigasyona ekleyip dolasiyordum.Kaybolurum felan diye.Tampada bulunmamin sebebi babam.Babam bi fabrika vardi orda Nds gibi birseydi,fren sistemi ile ilgiliydi oraya gitti 3 gun.Bense dolasip, kalani otelde gecirdim.Bi kac kez ingilizce bayagi sikinti cektim.Hazirlik filan okudum,suan okudugum bolumde ingilizce fakat aniden birsey sorunca kitlenip kaliyorum.Mumkun oldugunca muhabbetten kacmaya calistim.Bi keresinde Aksam otele donuyorum hizli hizli, kafam yere bakiyor,sanirim bi kiz whre is the train station gibi birsey soyledi,duymamis gibi yaparak devam ettim.Yururken kafamda cozumleme yapinca bu soruyu sodugunu tahmin ettim keske konussaydim diye uzuldum bu seferde

sk sk git imkanin olursa konus florida da o kadar cok ingilizce bilmeyen var ki yadirgamazlar seni. baska turlu gelismez.

• Hocam iyi güzelde, bazı yerlerde küfürü direk yazmışsın, editle onları silinmesin konu. Yada bi' blog vs aç orda istediğin gibi yaz, yazdıkça burdan duyur.

• quote:

Orijinalden alıntı: S. Todd

Hocam iyi güzelde, bazı yerlerde küfürü direk yazmışsın, editle onları silinmesin konu. Yada bi' blog vs aç orda istediğin gibi yaz, yazdıkça burdan duyur.

dikkat ederim dostum sagol.
  • Para amaclı degilde eglenmek icin guzel birsey

• Bu anı bana @modifci yi hatırlattı.

• Konu fena sardı, takipteyim.:PBu arada pm attım umarım dönüş alırım.:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

quote:

Hocam iyi güzelde, bazı yerlerde küfürü direk yazmışsın, editle onları silinmesin konu. Yada bi' blog vs aç orda istediğin gibi yaz, yazdıkça burdan duyur.

hocam sadece uçak+vize+pasaport masrafları vs ne kadar tuttu ?

• devamını bekliyorum ne zaman yazacaksın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiCreAM

quote:

quote:

hocam sadece uçak+vize+pasaport masrafları vs ne kadar tuttu ?

hocam pasaportu herkese soyluyorum 10 yillik alin 350 lira gibi bi para tututyo bi daha ugrasmazsiniz sakin 1 yillik fln almayin zaten 6 aydan az suresi kalinca hic bi ulke vize vermiyo. vize harci kacti ya vallahi hatirlamiyorum sitesinden bakilabilir 100 dolardan asagidir sanirim. olay ucak parasi ama, gidis gelis bileti en az 800 euro fln tutar tuzlu baya. cok asiri sansli olup daha ucuza alanlarda vardi ama ortalama fiyat bu sekilde.

@Yuri Boyka,

bu gece devam ederim is guc sosyal hayat arasinda yaziyorum cunku

• Gayet zevkli.Küfürleri sansürleyip yaz,yazık olmasın.

Ayrıca muhabbet etmekten başka icraatın yok la,ne iş?
  • Çok yavaş yazıyorsun.

• gunceldir arkadaslar ve Florida kismi bitti boylece. Yarindan itibaren Myrtle Beach macerasina basliycam bu sefer.
  • hocam biraz daha heyecanlandırarak yazmaya çalış daha çok ilgi çekeceğine eminim
  • quote:

Orijinalden alıntı: teocan94

hocam biraz daha heyecanlandırarak yazmaya çalış daha çok ilgi çekeceğine eminim

dostum oldugu gibi anlatiyorum heycanlandirmaya calisip sahtelik katarsam asil o zaman kimse okumaz. ayrica bi cok kisi anlatimi begendi her fikre saygiliyim tabi.
  • gunceldir....
  • Yerimizi alalım şimdiden.
  • quote:

gunceldir....

hangi üni de ake okudun? merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: joker00

quote:

gunceldir....

hangi üni de ake okudun? merak ettim

Fatih universitesi dostum.
  • quote:

beyler gunceldir ekledim 4 paragraf daha.

firma ismi icin pm atin ama su var hic kimsenin ekmegiyle oynamak istemem basina guzel seyler gelenlerde vardir mutlaka bizim gruba boyle denk geldi kismet.

KBV

valla sen erkeksin boyle kucuk taki vs satis magazalarinda genelde bayanlari tercih ediyolar sana tavsiyem restoran isi abi beles yemegini yersin, biraz yorucudur ama muthis girgir samata gecer diger ogrencilerle ben florida dan sonra o isi yaptik eglenceliydi hikayenin devaminda gorursun zaten.

kalcak yer ucuz olsun yeter. Ben bi xbox aldim bide hayvani gezdim kari kizla para yedim oyle bitti. turkiyeye oarayla donmedim yani.

Ben de 2 zippo 1 telefon almayı planlıyorum. Gerisini barlarda ve amerikayı gezerek bitirmek istiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.