Şimdi Ara

Inanilmaz Amerika Maceralarim 2011 yazi WAT(THE END) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
175
Favori
22.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Disturbed

İlanın ilk sayfası görünmüyor?
    Bu sorun neden var ben de anlamadım...
  • çok iyi ya eski dh günlerini hatırlattı aslında bu tarz anı ve hikayelerini anlatanlar çoktu şimdilerde güncel paylaşan göremiyorum keşke romanya günlüğünüzü de okuyabilsem fakat konunun ilk sayfası görünmüyo çözüm bulundu mu o konu için ?

• quote:

Orijinalden alıntı: SheKilLll

çok iyi ya eski dh günlerini hatırlattı aslında bu tarz anı ve hikayelerini anlatanlar çoktu şimdilerde güncel paylaşan göremiyorum keşke romanya günlüğünüzü de okuyabilsem fakat konunun ilk sayfası görünmüyo çözüm bulundu mu o konu için ?

Hocam foruma bisey olmustu patladi Romanya konusu sonra da bulamadim tekrardan.

• quote:

Orijinalden alıntı: SheKilLll

çok iyi ya eski dh günlerini hatırlattı aslında bu tarz anı ve hikayelerini anlatanlar çoktu şimdilerde güncel paylaşan göremiyorum keşke romanya günlüğünüzü de okuyabilsem fakat konunun ilk sayfası görünmüyo çözüm bulundu mu o konu için ?

Romanya anılarına burdan ulaşabilirsiniz

https://drive.google.com/file/d/0B3-ie5Je9ZxqeVNzNzg4QVVyenM/view?usp=drivesdk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 07kubi07 kullanıcısına yanıt

çok çok teşekkür ederim valla meraktan çatlıyodum :D

• vay be eskiden böyle konular vardı şimdi hiç böyle konular açılmıyor  

• Guzel gunlerdi ya. Amerika baska bir hayat yasamak istemem ama bir kere gidilip gormek lazim. Gerci turist olarak gitmek baska yasayip calismak hayatin bir parcasi olmak cok baska.

• Hocam müthiş bir tecrübe edinmişsiniz, teşekkür ederiz yazı için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gorkembulut00

Hocam müthiş bir tecrübe edinmişsiniz, teşekkür ederiz yazı için.

Rica ederim hocam.

• Hocam güzel günler geçirmişsiniz, okurken zevk aldım. İki sorum olucaktı;
    1. "Pm" ne anlama geliyor?
    2. Biz türk gençlerine ne önerirsin yaşamış görmüş biri olarak?

Teşekkürler hocam.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr_rookie_

Hocam güzel günler geçirmişsiniz, okurken zevk aldım. İki sorum olucaktı;
    1. "Pm" ne anlama geliyor?
    2. Biz türk gençlerine ne önerirsin yaşamış görmüş biri olarak?

Teşekkürler hocam.

Konudaki mesaji tesadufen gordum bildirim gelmiyor sanirim eski konu oldugu icin mentionlarsaniz daha hizli donerim arkadaslar sallamiyor degilim.

PM Private message ozel mesaj anlamina geliyor hocam forumlarda vs cok kullanilir kisaltma olarak ama cok isin olmadiysa bilmemen normal.

Valla hocam onerebilecegim tek sey ingilizceyi gelistirin imkansizlik vs demeyin ben de Turkiyede ogrendim ing disarda degil. Onun disinda o zamanki sartlar farkliydi simdi olsa bende bircok seyi yapamam euro o zaman 2.5 tu simdi 10.

• inonu88 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam sağolun, birde şu yukaridaki micheal ne alemde, hani size ibn.elik yapan, onun soyismini verme şansınız varmı? Çok merak ettim ****yi, teşekkürler

• O kadar yazı yazılmış 1 tane fotoğraf koyulmamış insan bari sansürleyerek fotoğraf koyardı

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.