Şimdi Ara

Inanilmaz Amerika Maceralarim 2011 yazi WAT(THE END) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
175
Favori
22.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Okuyunca hayattan soyutlandım resmen. Güzel deneyim.
    Ama ses getirmeyi unutma orada. Bam baaam. Şanımız yürüsün.
  • beyler bu gece yazamiyorum kusra bakmayin, bukreste bi gece klubundenydim viski fena carpti ayrica cok hos bi hatun ayarladim klupte uzun zamandir boyle sarhos olmadim yaw
  • Anlatımın güzel,birazda sslerle desteklersen daha da güzel olacaktır,devamını bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melladin -- 23 Kasım 2012; 8:39:21 >
  • Hepsini okudum usta samimi bir dille yazmışsın Benim gibiler için uçuk şeyler olsa da okumak sarıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

beyler bu gece yazamiyorum kusra bakmayin, bukreste bi gece klubundenydim viski fena carpti ayrica cok hos bi hatun ayarladim klupte uzun zamandir boyle sarhos olmadim yaw

Bu konuyu kapatın moralim bozuluyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

beyler bu gece yazamiyorum kusra bakmayin, bukreste bi gece klubundenydim viski fena carpti ayrica cok hos bi hatun ayarladim klupte uzun zamandir boyle sarhos olmadim yaw

bugün maç var çok içme
  • mesajim geviş getirsin bi kösede.
  • Güzel olmuş, hangi şirket ile gittin acaba?
  • insanın moralini şey ediyorsunuz ya
  • Gayet güzel. Ortamını sevdim. WAT bir ayrıcalık..
  • okuyım bi ara
  • devamı bekleniyor yarıda bırakma böyle
  • 3 paragraf daha ekledim dostlar, kusra bakmayin son 3 gun hayvani ortamlara girdim vs yazicak vaktimde kafamda yoktu
  • resimlerle desteklersek daha güzel olacak ve okumaya üşendim
  • şuraya kıvrılıyım
  • beyler resim diyosunuzda simdi kendimin yada hic bi arkadasimin resmini koymam buraya, e bos dag tas resmi koycaksam yazarim sehrin adini google gorsellerden bakarsiniz. dedigim gibi hikaye bitsin bi kac resim koyarim ama kimseyi ifsa etmem sirf 1-2 tane ot bok NY resmi fln olur.
  • Vayyy hocam,bende gecen hafta sali gunu geldim Tampa'dan,benim ki keyfi idi.1 hafta kalip dondum.Tam olarak neredeydiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: :mert61:

Vayyy hocam,bende gecen hafta sali gunu geldim Tampa'dan,benim ki keyfi idi.1 hafta kalip dondum.Tam olarak neredeydiniz

dostum tampadaysan bilirsin hemen sinirda clearwater diye bi sehir var aslinda ordaydik cok yakin yarim saatlik yok, ama tampa bilindik yer oldugu icin orasini soyluyorum. ne yaptin tampada ? cok guzel yerler ya baseball takimi flnda unlu ztn.
  • BUNU OKUYAN KÖR OLUR
  • Anlatım güzel devamını yaz hemen
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.