Şimdi Ara

İMPLANT DİŞ YAPTIRANLAR LÜTFEN İÇERİİ..!!! (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Proxy1 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
4.318
Cevap
189
Favori
1.751.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konya NEÜ Diş Hekimliği Fakültesinde tek diş Straumann marka implant fiyatı 375 €. Bilginize arkadaşlar. . .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: desert eagle 39

Bu mesaj silindi.
    Hacettepe Diş Hekimliği Fakültesi ile görüştüm dişlerin kurtulamayacağını hepsini çekilmesini belirtiler. ayın 27'sinde randevu aldım tüm dişlerim çekilerek implant takılacak aynı gün. İmlant ebı marka amerikan malı 1500x14 =2100 Ayrıca 2000 lira civarı kemik greftleri tutacağını belirtiler. Nobel 2200 ıtı strauman 2400 fiyatları.

• merhaba arkadaşlar, benim bir sorum olacaktı; kısa implant yaptıran var mı? uzun implanta benim kemik boyum uygun. ama diş hekikimim ısrarla kısa implantı önerdi. daha sağlam ve kemiği daha iyi kapatıyormuş. sizce hangisini yaptırmalı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeLL-MaN

Konya NEÜ Diş Hekimliği Fakültesinde tek diş Straumann marka implant fiyatı 375 €. Bilginize arkadaşlar. . .
    hocam bu tip üniversite hastanelerinde implant kim takıyor uzmanlar mi

bir de özelde mi tavsiye edersiniz yoksa bu tip üniversite yerlerinde mi

• quote:

Orijinalden alıntı: SaidAbdullah

hocam bu tip üniversite hastanelerinde implant kim takıyor uzmanlar mi

bir de özelde mi tavsiye edersiniz yoksa bu tip üniversite yerlerinde mi

Alıntıları Göster
    Kesinlikle Diş Hekimliği Fakültelerini tavsiye ederim. İstediğiniz hekimi seçebiliyorsunuz. Fiyatlar baya uygun özele göre. Benim implantı çene cerrahisi prof'u yaptı.

• www.takdis.com
  • Kemik içi implant (tek slindirik implant ücreti hariç) : 2000 TL diyor fiyat listesinde
    tek slindirik implant ücreti ne oluyor arkadaşlar, ne kadar tutar?
  • hasmeram H kullanıcısına yanıt
    implant üst yapısı hariç demek.500 tl de üst yapı derler tanesi 2500 tl ye gelir.
  • arkadaşlar bundan 5 sene kadar önce köprü diş yaptırdım 3 tane onun altında 2 tane ana dişim var
    ağzım çok pis iğrenç kokuyor aynı lağım gibi ben bile ok rahatsız oluyorum implant diş yaptırırsam ne kadara mal olur köprü yerinden sökülecek alttaki 2 diş çekilecek ne kadar tutar taksitlendirme yapabiliyormuyuz
    yada başka bir yolla bu kokudan kurtulabilirmiyim
  • tek vidaya 3 diş olabilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet Gürsoy

http://global-implant.com/

25 yıllık firma, 8 yılda da türkiye distribütörlüğü bizde.

Saygılar DR. Turgay Şanli
    https://who.is/whois/global-implant.com

• enes122 E kullanıcısına yanıt
    evet intertnette 2-3 global var . bizimki size gönderdiğim link. italyan var ,israil var ve globald var.bizimki alman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unknown115

quote:

Orijinalden alıntı: aslanturki

Arkadaşlar implantın 50 dolara satılması sizin için neyi ifade ediyor? Bu implantı sipariş etseniz kullanma imkanınız var mı? Ya da hangi diş hekimi Bu sipariş edilen getirdiğiniz implantı alıp hasta üzerinde kullanmaya cesaret edebilir? İmplantın fiyatı Tr deki muadillerinden 100 dolar daha ucuz diye Ne olduğu belli olmayan birşeyi neden kullanasınız.. Cerrahi uygulama fiyatlarında büyük bir değişiklik olabilir mi? Sürekli vurgulamak istediğim nokta İmplant Markasını belirleyip Diş hekimi tercih etmeyin.. Tedavi olmayı düşündüğünüz diş hekimini netleştirip marka detayını daha sonra hekiminizle kararlaştırınız. İmplant tedavisinde implant markasının başarıya etkisi %10 bile değildir.. En temel nokta Cerrahi ve üzerine yapılacak protezdir..

sitenin feedback bakarsan iyi üretici olduğunu görürsün. hastanelerde diş tedavisi kaldırıldı. İl Özel İdaresi Ağız ve Diş hastalıkları Hastanesine gidersen daha önce tedavi olanlar hiç memnun değil. ilk muayene 1 aykadar sürüyor. ikincisinde 6 aydan belkide 1 yılı bulur. üniversite Diş Hekimliği Fakültesine gidersen seni kötü tedavi edebilirler sana enfeksiyon bulaştırır ve fark edemessen gözünü hastanede açabilirsin.

http://sigma-implants.com/viewfeedback.php

Alıntıları Göster
    hocam bu resmin diş implantıyla bir ilgisi var mı çözemedim?

• Acil şifalar dilerim siz diş hekiminize en kısa sürede başvurun normal olmayadabilir
  • Arkadaslar oncelikle gecmis olsun herkese.

Annem implant tedavisine baslayacak, Bego marka implant onermis doktor, 250 euro fiyat çekmiş. Implanti bilen, duyan, kullanan var midir? Bunun dışında hangi markalari onerirsiniz? Konudan 15 sayfa civari okudum bego markaya dahaca rastlamadim

edit= fiyat duzenlemesi yaptim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clloyd -- 8 Temmuz 2019; 14:22:43 >
  • Distribütörlüğünü yaptığımız Alman marka implantin, İstanbul Avrupa ve Asya yakasında ki anlaşmali özel kliniklerimizde Cerrah hekimlerimiz tarafindan İmplant yaptırabiliriz. Distribütör olduğumuz için ömür boyu garanti veriyoruz.Üst yapı dahil 2.000 tl fiyatımız.Araştırma yaparsanız çok uygun olduğunu görebilirsiniz. Altını çizerek söylüyorum, Cerrah hekimler giriyor implant yapımına. İsterseniz iletişime geçebilirsiniz..
    Tel: 0530 879 11 79
  • Bego markasını duydum ama fiyat olarak baya yüksek geldi bana, Noris implantı duymadıysanız tavsiye ederim, fiyat olarak çok daha uygun ve kalite sertifikaları ve garanti belgeleri var. Başkent Er Dental ile görüşebilirsiniz.
  • Electro_Magnetic kullanıcısına yanıt
    Bence Noris implant (Başkent Er Dental) Bu iki implant markasından çok daha iyi olduğunu düşünüyorum.
  • İstanbul avrupa yakasında hangi devlet hastaneleri implant yapıyor?
  • Isvicre uretim strauman marka (roxolid sla implant) icin 5000tl adet basina fiyat verdiler, bilemedim uygun mudur?

• 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.