Şimdi Ara

İMPLANT DİŞ YAPTIRANLAR LÜTFEN İÇERİİ..!!! (155. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.301
Cevap
189
Favori
1.748.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamınaleyküm arkadaşlar İstanbul Anadolu yakasında 6 implant
    Kemik grafiti zirkonyum veya porselen için fiyat verebilecek arkadaşları bekliyorum.. Bezmialem, eniyident bunları çok duyuyorum.. Ama ALLAH rızası için yardım edin uygun yollu bir destek lazım şimdiden çok teşekkür ederim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmplant için değil ama 3 dolgu ve temizlik için referansı iyi olan uygun fiyatlı istanbul avrupa yakasında dişçi arıyorum. eniyident gibi sahtekar firmalar olmasın fiyat pahalı gelirse muayene ve röntgenden para talep etmeyecek dürüst firmalar olursa memnun olurum.
  • dramos D kullanıcısına yanıt
    Distribütörlüğünü yaptığımız Alman marka implantin, İstanbul Avrupa ve Asya yakasında ki anlaşmali özel kliniklerimizde Cerrah hekimlerimiz tarafindan İmplant yaptırabiliriz. Distribütör olduğumuz için ömür boyu garanti veriyoruz.Üst yapı dahil 2.000 tl fiyatımız.Araştırma yaparsanız çok uygun olduğunu görebilirsiniz. Altını çizerek söylüyorum, Cerrah hekimler giriyor implant yapımına. İsterseniz iletişime geçebilirsiniz..
    Tel: 0530 879 11 79
  • nabuknezar N kullanıcısına yanıt
    Distribütörlüğünü yaptığımız Alman marka implantin, İstanbul Avrupa ve Asya yakasında ki anlaşmali özel kliniklerimizde Cerrah hekimlerimiz tarafindan İmplant yaptırabiliriz. Distribütör olduğumuz için ömür boyu garanti veriyoruz.Üst yapı dahil 2.000 tl fiyatımız.Araştırma yaparsanız çok uygun olduğunu görebilirsiniz. Altını çizerek söylüyorum, Cerrah hekimler giriyor implant yapımına. İsterseniz iletişime geçebilirsiniz..
  • Bu işlerden anlayanlar bakabilir mi rica etsem?

4 alman implant.6 implant üstü kaplama.2 kanal tedavisi.1guide.1fiberpost.22estetik kaplama-zircon-ön emax)pazarlıkla 30k dendi.bu rakam pahalı mı sizce.sanki bi 5 ile 7 arası fazla söylendiğini düşünüyoruz ancak dolar da arttı emin olamadık?

fiyatları bilen birileri cevap verirse memnun oluruz.bu arada dikişsiz implant denen yontemle olacak.
  • devletin diş hastaneleri diş çekip yerine implant yapıyor mu ve ücret alıyorlar mı? bilgisi olan varsa sevinirim öğrenciyim şehir dışında

• hayaletmavisi kullanıcısına yanıt
    merhabalar;
    söylediklerinizi 25.000 tl ye yaptırabiliriz.
    iletişim için 0553 216 74 38
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet Gürsoy

Bende 8 implant ve 19 zirkonyum yaptırmayı düşünüyorum ama yazdıklarınız pek güven vermedi. Neden derseniz Alman marka ?????
    Bunun markasını neden yazmıyorsunuz araştıralım ???
    Bugün İsviçre'de üretildiği iddia edilen bir markayı araştırdım. İsviçre de bir ofis kiralamışlar Çin'den getirtip orda ambalaj yaptırıyorlar ve İsviçre üretimi diye bana satmaya çalıştılar :)
  • Turgay Sanli T kullanıcısına yanıt
    Merhaba Turgay Bey:
    İmplatımız Global .
    Gerekli araştırmayı yapabilirsiniz.4 farklı firma var internette . Yalnız biz Alman olan distribitörüz. Distiribitör olduğumuz içinde ömür boyu garanti veriyoruz.

Saygılar
  • Merhaba çok araştırdım ama en küçük bir şey dahi bulamadım siz bu firmanın internet sitesinin linkini paylaşırmısınız. Bakalım fabrikaları nasılmış, robot teknolojisi kullanıyormu ? kaç yıllık bir firma ? bugüne kadar ağızda sorunsuz kaldığı test edilmiş mi?
  • Turgay Sanli T kullanıcısına yanıt
    http://global-implant.com/

25 yıllık firma, 8 yılda da türkiye distribütörlüğü bizde.

Saygılar DR. Turgay Şanli
  • Ahmet Gürsoy A kullanıcısına yanıt
    Peki sunu öğrenmek istiyorum kalp kapak metal takilmis hastalara implant yapmak serbest mi .bu soylediginiz cene cerrahlari bu tur metal kapagi olan hastalara implant uygulamışlar mi bilginiz var mi yada ogrenip bana yazabilir misiniz.mitral metal kapakli hasta.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali282

arkadaşlar ben implanta karşıyım ne olursa olsun. vücut her zaman yabancı bir cisime karşı sürekli reaksiyon halinde olur. vücudun bu yabancı cisme karşı savaşı yıllarca devam eder. bağışıklık sistemi zayıfladığı an orada enflamasyon oluşur. iltihap oluşur. kaldık ki implantın vücut üzerindeki olumsuz etkileri yıllar sonra ortaya çıkacak. çünkü henüz yeni yaygın bir uygulama haline geldi. bakacaz göreceğiz sonuçlarını ileriki yıllarda..ayrıca çene kemiğinde erime yapabilir.büyük rant ve para dönüyor bu çarkta.
    hocam gerçekten bilgi sahibimisin bu konuda yoksa kendince düşüncelerini mi yazıyorsun...evet ekonomik sistemde her üründe bu geçerli zaten çark dönme olayı falan filan
    buzdolabı alırsın sana fayda sağlar besinlerinin bozulmasını yavaşlatır alanda bi fayda görür satanda evine ekmek götürür
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankaraharun

Arkadaşlar implant yaptırdım ve 3 ay oldu. Bugün röntgen çektirdim ve pazartesi kontrole gidicem. Röntgenin görüntüsü bu. Uzman kişiler varsa bu görüntüye bakarak olmuş-olmamış gibi yorum yapabilir mi?
    hocam implantında son durum ne nasıl hissediyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casko7line -- 11 Mayıs 2019; 1:16:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blgnrm

quote:

Orijinalden alıntı: usta78

ARKADAŞLAR FORUMA YENİ ÜYE OLDUM VE BENİMDE BİR SORUNUM VAR 12 ADET İMPLANT VE 28 PORSELEN ÜYE NERDE VE EN DÜŞÜK KAÇA YAPTIRABİLİRİM

Usta78 geçmiş olsun ama maliyetten ziyade yaptıracağın yeri dikkatli seçmeni öneririm ufak görünse de ciddi bir operasyon geçiriyorsun. Kullanılan malzeme ve doktor çok önemli, ben 1 , annem 6 tane yaptırdı ikimizde de hiç ağrısı olmadı sadece şişlik oldu. Çok acı çektiğini söyleyenlere rastladım, burada da iş doktorda bitiyor. Kapsamlı diş hastanelerini araştırmanı öneririm Tekrar geçmiş olsun

Alıntıları Göster
    hocam son durumunuz hakkında birzaz yorum yaparmısınız nasıl hissediyorsunuz ...implant bölglerinizde
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

cerrahi bir opersayon nasıl 5 dakika sürüyor anlamış değilim.

ben kendime 3 tane yaptırdım.

evet vakit nasıl geçti bilmiyorum.

diş çekiminden daha rahat sürdü.

diş hekimim önceden çakilmiş dişin boşluğundaki kemiği bile düzelti. Bir yere kemik tozu ekledi.

3 implant sanırım 1 saati buldu. dazla değildir.

ama

1. Cene cerrahı
    2. ağzıma gelen kanları çeken bir yardımcı.
    3. çene cerrahının istediklerini yapan 1 bayan
    4. çene cerrahının istediklerini yapan veya yardım eden 1 erkek olmak üzere toplamda 4 kişi steril bir orada operasyon yaptılar.

birazda heyecan olacak vaktin nasıl geçtiğini anlamadım.

önce implant yapılacak yerin çeşitli yerlerine iğne yaparak uyuşturuldu. sonra neşter ile bölge açıldı. sonra teker teker implantlar yerleştirilerek dikiş atıldı.

bu kadar şeyde 5 dakikada olmaz.

başımdan geçen olayı özetledim . hemde implant ile ilgili sorum olacak .

arkadaşlar eşimin dişlerindede implant olaması gereken dişleri var.

tahminimce üst en arka ( hem sağ hem sol ) 3+3 veya 4+4

biraz pahalıya mal olacağını bilmekteyim.

ama malüm başka ödemeler kredi ödemeleri vs.

devletin diş tedavileri ile ilgili 2013 yılında bir uygulaması başlayacağını duymuştum. bu implant sektörünü nasıl etkileyecek.

bu konuda biligisi olan var mı ??
    nerde yaptırdınız implantı...son durumunuz nedir nasıl hissediyorsunzu
  • Yerli implant ile ithal implant arasında şöyle bir fark var. İthal implantlar genelde titanyum 5 çubuğundan üretilir, yerliler ise 4 çubuğundan haliyle ilk etapta kalite derece farkı vardır. Yerli implantlarin fail oranı ithallere göre daha fazladır. Evet yerli ürünler TL ile satıldığı için ithal implanta göre çok ucuz ama kalite olarak ithal implantlarla yarışamaz. Hekimlerin tercih etmesinin en büyük sebebi hastanın kaliteliden ziyade ucuzu seçeceğini düşünmesi, pahalı implantın fiyatını söyleyip hastayı kaçırmamak için genelde yerli ile hastayı tutmaya çalışıyor. Hatta bazı hekimler de ithal implant kullanıyoruz deyip hastaya yerli implant takıyor(maalesef şahit oldum.) Size tavsiyem lütfen iyice araştırın, sonuçta o kadar para verip 5 sene sonra implantınız düşerse verdiğiniz paraya değmeyecektir. Ankara Başkent Er Dental'i ben de tavsiye ediyorum, FDA Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı sertifikaları ve garanti belgeleri mevcut. Fiyatları da birçok ithal markaya göre uygun, yerlilere göre tabi ki daha pahalı gelebilir.
  • Kayseri de üç tane hastane var özellikle fiyat açısından çok avantajlılar,

Uzdent Diş Merkezi http://www.uzdent.com.tr

DentaLara http://www.dentalara.com.tr

DentalParkhttp://www.dentalpark.com.tr
  • dişçiye implantı sordum.tanesi üste takılacak dişle birlikte 4 bin tl demesin mi ? aradaşlar fiyat biraz uçuk değil mi?
  • aaahmet61 A kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.