Şimdi Ara

IMEI kayıt ücretleri 500TL oldu! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
476
Cevap
2
Favori
83.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
272 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ömründe hiç geçmeyeceğin köprüye, kullanmayacağın havalimanına niye seviniyorsunuz diyenlere inat, ömrümde hiç yurtdışından telefon getirmeyen biri olarak bu zamma üzülmüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bilgi amaçlı yazıyorum. An itibari ile Ziraat Bankası 'ndan geliyorum. 170 TL 70 kuruş ödedim kayıt için. Telefon kaydettirecekler, hemen gidin bugün.
  • kızgınjapon K kullanıcısına yanıt
    Yurtdışına çıkamadığı işin kıskançlık krizinde.

He deyip geçelim böylelere.

• Enflasyon hesaplama kalemine dahil edilir umarım.

• wardstone kullanıcısına yanıt
    Kayıt hakkım 1 Ocak'ta açılacak, deneyim dedim ama maalesef 2018 yılında yatırılan harçlar 2019 için geçerli olmuyor. Ellerim, kollarım bağlanmış, acımasa bari diyorum.

• Yandaş teknoloji editörlerinin bu duruma ne gibi bir tepki vereceğini merak ediyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: zipmaker

Kayıt hakkım 1 Ocak'ta açılacak, deneyim dedim ama maalesef 2018 yılında yatırılan harçlar 2019 için geçerli olmuyor. Ellerim, kollarım bağlanmış, acımasa bari diyorum.
    Burda bir yanlış anlaşılma olmasın?
    Kayıt hakkınız 1 Ocakta açılıyor ama yurda giriş tarihiniz de 1 ocaktan sonra olması gerekiyor.
    Eğer hala 170 den yatırma şansınız varsa parayı ödeyip başkasının pasaportu ile kayıt ettirin derim. Her şekilde daha karlı olacaktır.
  • Almayın kardeşim... sıfır telefon ALMAYIN! İkinci ellere yönelin. Bakın bakalım nasıl patır patır düşüyor fiyatlar. Sanıyor ki 500 liraya çıkararak insanlar çakma yerli üretim telefonlara yönelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur1301 -- 9 Kasım 2018; 10:16:55 >
  • Allahim inşallah 1500lira olur en ucuz samsung 7bin olsun Allahim nolur aminnn. Nolur makarna 20 lira olsn tavuk 100lira olsn benzin 250lira olsun Allahim nolur Allahim bu millete herşeyi %1000 zamlı almayi nasip et Allahim aminnn

• Bu kararın arkasında Vestel firması var.2015 senesinden beri imei kayıt ücretlerine zam yaptırtmaya çalışıyordu.
    Bu bildiğiniz soygundur.Vestel marka hiç bir ürün ne ben alacağım ne de aldıracağım.Zaten reis geçen gün mitingde Vestel'in adını vermişti.Danışıklı dövüş bunların hepsi.Halkına bu kadar zulmeden Peru hükümeti dünyada görülmemiştir.Yurtdışından ürünlere 23 euro sınırlaması getiren n11,hepsiburada , imei kayıt ücretine zam yaptırtan Vestel , satamadıkları evleri halkın sırtından almaya çalışan batık inşaat firmaları.Olan hep gariban Peru halkına oluyor.
  • samtual kullanıcısına yanıt
    Hocam adamlar her şeyi düşünmüş, GİB ekranından para ödeniyor da 2019'da yanar diyor IMEI kayıt ekranındaki yazıda.

Resim:https://ibb.co/mgDzsq

IMEI kayıt ücretleri 500TL oldu!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zipmaker -- 9 Kasım 2018; 10:22:21 >

• ohhh evet, daha hızlı, çok güzel, ımmmmmm.
  • Arkadaşlar an itibari ile Ziraat bankasına gittim veznedeki görevli biraz önce 500tl ye yükselttiler dedi, ben sövmiyim de napıyım çıldırıcam arkadaş ya of of. Artık kaçak imeı falan bir şekilde işin içinden çıkılmaz vermem o 500tl yi ölsem de

• Bu sabah da kalktığımda gördüğüm ilk haber bu oldu. Şaşdık mı. Hayır. Adamlar güne söverek başlayalım diye ellerinden geleni yapıyorlar. Bu ülkede hiç mi güzel haber alamayacağız? Halk neden düşman gibi görülüyor anlamak mümkün değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.pupa

Bu kararın arkasında Vestel firması var.2015 senesinden beri imei kayıt ücretlerine zam yaptırtmaya çalışıyordu.
    Bu bildiğiniz soygundur.Vestel marka hiç bir ürün ne ben alacağım ne de aldıracağım.Zaten reis geçen gün mitingde Vestel'in adını vermişti.Danışıklı dövüş bunların hepsi.Halkına bu kadar zulmeden Peru hükümeti dünyada görülmemiştir.Yurtdışından ürünlere 23 euro sınırlaması getiren n11,hepsiburada , imei kayıt ücretine zam yaptırtan Vestel , satamadıkları evleri halkın sırtından almaya çalışan batık inşaat firmaları.Olan hep gariban Peru halkına oluyor.
    +1907. Gerekirse 500 lira fazla verip Vestel dışında ürün alınır ama bu kesime haksız rant imkanı sağlanmamalı.

• krizi vatandaşa göm sonra da krizi atlattık de

1000tl yapın gene gidicem yurt dışından alicam telefonumu, bu saraya bu israfa para kazandırmayacagım

hatta gerekirse sim kartı takmam sadece cep bilgisayarı olarak kullanırım telefonu

• 2011 yılında 5 tl kayıt yapmıştım samsung s2 telefonumu hey gidi günler heyyyyyyyyyyy...
  • Eyyyyyyyy kendini bilmezler, DAVA'ya para lazımmmmm PARAAAAA - DAVAAA, bu DAVAA Başka DAVAAAA. Beğenmeyen gitsin bu ülkeden, ya bizdensiniz ya sizden.
  • Kamuda hic bi tasarrufa gitmeyip, vatandasin sirtindan krizi kutarmaya calisanlara yaziklar olsun.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.