Şimdi Ara

IMEI KAYIT ÜCRETİ ARTIK 500 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
5.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 200 değil 250 değil 500 ne arkadaş el insaf ya Allahtan korkun
  • 1 kişi bile öne çıkarmamış konuyu. İthalatı garantiler ne olacak acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekrar denerken ilk ekran çıktı, hemen Onayla'ya bastım, tekrar aşağıdaki ekrana yönlendirdi.
    IMEI KAYIT ÜCRETİ ARTIK 500 TL

IMEI KAYIT ÜCRETİ ARTIK 500 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulnare

1 kişi bile öne çıkarmamış konuyu. İthalatı garantiler ne olacak acaba.
    Doğal olarak onlar da bi +500...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Passport sahibinin tc sine ve imeisine yatirdiysan eminsen btk yi arayip sorunu bildir yada e devleti ara.! ayrica türkiye girişlerinde bazen problem olabiliyor 1 gün önce veya 1 gün sonrayi işaretle..
    Kıbrıs olduğundan T.C. kimlik ile. Giriş yapan da benim, edevletten kaydı yaptıranda. Banka da benim adıma vs. vs. Bilgilerini hepsi uyuşuyor. Giriş tarihi vs. ekranını geçiyorum zaten. Daha sonrasında ödeme kaydı bulunamadı diyor.
  • Bizim maaşlara da %184 zam gelecek mi acaba?
  • bunun adı vatandaşı daha çok soymak, başka bir izahı yok. Halkı gsm operatörleri ve üretici firmalarının insafına bırakıp, fahiş fiyatlara razı etmek, satılan her telefondan kar etmek. Yurtdışından getirilen cihazlardan ötv, kdv alamadığı için bu yönteme girişiyorlar. Allah hakları neyse onu versin.
  • baskanlık gelecek ulke şaha kalkacakk mıss saha kalktınız mı gencler
  • quote:

Orijinalden alıntı: josh_howard

bunun adı vatandaşı daha çok soymak, başka bir izahı yok. Halkı gsm operatörleri ve üretici firmalarının insafına bırakıp, fahiş fiyatlara razı etmek, satılan her telefondan kar etmek. Yurtdışından getirilen cihazlardan ötv, kdv alamadığı için bu yönteme girişiyorlar. Allah hakları neyse onu versin.
    Öyle ise 500 az olmuş. 1000 almalarını falan beklerdim de sanırım bu 500 bi tepki ölçmesi sanırım. Daha da artar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Estranged.

Mağazalar da aynı bizim gibi 170 lira veriyodu di mi? Onlara ithalatçı oldukları için farkli bir prosedür oluyordur belki. o bakımdan sordum. Eger onlar da artik 500 verecekse telefon alacaklar 11.11 beklemesin alsın şimdiden.
    ilk kayıt olayı cıktıgında 130 tl veriyorduk. okudugum ithalat yolu ile gelenlerde ise kayıt 2-3 tl bişeydi. onları 500 yapmazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulnare

1 kişi bile öne çıkarmamış konuyu. İthalatı garantiler ne olacak acaba.
    Ithalatcilar cihaz basina sadece 64 kurus (0,64 TL) IMEI kayit bedeli oduyorlar. Onlari etkileyen bir durum yok.www.mcks.gov.tr resmi siteden kontrol edebilirsin, IMEI kayit sistemi ciktigindan beri bu boyle. Ithalatcilar hep kurus cinsinden odedi. 18 kurus, 24 kurus, 42 kurus... 2018 yili iti ariyla ithalatci cihaz basina kayit ucreti sadece 64 kurus. 500 kat soygun vatandasa yonelik. Onlar ithalatcilarini asla uzmezler.

• Kuray K kullanıcısına yanıt
    Vergi dairesini arayip durumu izah et aviklik getirirler sana..

• Kuray K kullanıcısına yanıt
    Suan 170 mi alio 500 mu

• Insanlari baska nerden yolacagini sasırdı acgozlu hirsiz p...k!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyguna_iphone

Suan 170 mi alio 500 mu

Şuan 500 tl görünüyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @koray.tekler kullanıcısına yanıt
    Hmm tuhh ya

• BTK veya Vergi Dairesi'ni arayıp riske bir girsem yoksa denemeye devam mı etsem bilemedim.

Aradığımda eksik ücret yatırmışsınız derlerse ve direk işaretlerlerse ?
  • Xiaomi Mi Max 3 alacaktım. Çin cihazı kovalıyordum çünkü daha ucuzdu. Şimdi Çin cihazı normal Türkiye garantili cihazdan daha pahalı oldu
  • galiba artık son elektronik cihazlarımızı kullanıyoruz pc telefon vs bunlar artık ülkemiz için aşırı lüks ürünler oldu çamaşır makinesine bile özel tüketim vergisi öderken şaşırmıyoruz, haberi görünce bağırdım evde 6s plus ilk çıktığında yurtdışı almıştım sahibinden 3k'ya o sıralar kayıt 120 130 liraydı sanırım o bile fazla gelmişti
  • Hayırlı olsun

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.