Şimdi Ara

IMDb’de Yüksek Puan Alan 10 Kötü Film

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu film listesi eleştirmenler tarafından sınıfta bırakılan fakat puanlamayı seyircilerin yaptığı IMDb’de oldukça yüksek puan alan filmlerden oluşmaktadır…

FilmOku.Com ile yepyeni bir film listesine hoş geldiniz. İşte karşınızda IMDb’de Yüksek Puan Alan 10 Kötü Film!

10 – Suicide Squad: Gerçek Kötüler
    9 – Kasımda Aşk Başkadır
    8 – Van Wilder (Kaçıklar Üniversitesi)
    7 – Warcraft
    6 – A Dog’s Purpose
    5 – The Punisher (İnfazcı)
    .
    ..
    ...
    ....
    .....

Yazı orijinal kaynağı:https://www.filmoku.com/listeler/imdbde-yuksek-puan-alan-10-kotu-film.html

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Avengers End Game

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suicide Squad ve Warcraft'ı izlemiştim harbiden bu filmleri o kadar abartmışlardıki bi izledim sonunu zor getirdim.

İlave olarak Batman vs Superman
  • 300 spartalı

• It.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blade Runner(İkisi de)- 7 civarı olsalar iyi olurdu.
    Ben 5 veriyorum o da prodüksiyonu başarılı.

• The Longest Ride (Seninle Bir Ömür)

Klasik bir aşk filmi... Neden bu kadar yüksek puan aldı anlamadım.

• 3 Idiots
  • Road da listeye eklenmeli.

İyi ki sinema da gidip izlememişim dediğim bir filmdir. Ev de kuzenim ile izlediğimiz ve izlerken çok sıkıldığımız ve hiç bir şey anlamadığımız bir film. İzlediğimiz sene puanı 8.5 di. Şu an 7.2

Viggo Mortensen oynadığı için bu puanları aldığını düşündüğüm bir film. Charlize Theron'un topu topu 5 dakika gözüktüğü, Robert Duvall gibi bir ismin yer almasına rağmen filmi izlerken oynadığını bile fark etmediğim bir film.

Kısaca berbat ötesi bir film. Abim geçenler de izledi ve beğenmiş. Nesini beğendiyse artık. Filmin insanı korkutan müzikleri sadece aklımda kalmıştır. Filmin pek çok sahnesinde çalan müzikler seni geriyor ama o sahnelerde bir cacık olduğu yok.

İzlerken uykumu getiren bir filmdi.
  • kasımda aşk başkadır, "here comes the rain again" değil mi?
  • Youtuberlerin filmleri eklenmeli

• Orijinal adı: Sweet November

• New York'ta Sonbahar diye film var. Puanını bilmiyorum ama oda inanılmaz kötü bir filmdir. Bir arkadaşımla gitmiştik ve film boyunca defalarca sağıma ve soluma bakıp durmuştum. Film o derece sıkıcıydı.

Richard Gere ve Winona Ryder filmi olmasına rağmen berbattı. Ara girince acaba tekrar girmeden salondan ayrılsak mı diye düşündük sonra o kadar para verdik diyerek filme tekrar girdik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: G1903K

Orijinal adı: Sweet November
    neresi sweet bitter bu bitter. bu arada benim dediğim soundtrack'i idi.
  • 8.3 puan almış olan Dangal.

Bence başından sonuna bu puanı hakeden bir film değil.

• Öyle bir soundtrack olduğunu dahi bilmiyordum. :)

• G1903K kullanıcısına yanıt

belki de değildir bilmiyorum. ama bu videoyu üniversite yıllarımdan beri izlerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E19076E5A -- 3 Ekim 2019; 16:12:15 >
  • Uyduruk bir liste, bu tarz listeleri yapanları genel anlamda sinema bilgisinin olmadığını düşünüyorum çünkü şahsi dar bilgiyle oluşturulan listeler bunlar, daha kötüleri var ilk 10 girecek.

• sasaell kullanıcısına yanıt
    "Dar bilginizle sıh ve savunulabilir olmayan bir eleştiri yapmışsınız..."
    Bu sizin düşünce yapınızla size verilecek bir yanıt.

Kendi düşünce yapımla yanıt verecek olursam düşüncenizin ana fikrine saygı duyuyorum. Ama yazının tek bir kelimesini dahi okumadığınız anlaşılıyor.

• Kime göre kötü neye göre kötü çok göreceli bir kavramlardır bu listedeki filmler fan boy filmler değil(filmler iyi veya puanı hakeder demiyorum). Film bilginiz yetersiz bana kızıp dar görüşlü diyebilirsiniz, bu gibi listeler oluşturmak çok cidddi birikim ve bilgi düzeyi ister 1 kaç k film izlemekle oluşturulmaz malesef bir, iki bin film izleyen böyle liste yapıyor. Filmin puanından ziyade top 1000 voters puanı dikkate alın, bahsedilen filmlerde ciddi bir uçurum da yok (top 1000 voters ile) o yözden kötü bir liste olmuş. İyi forumlar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.