Şimdi Ara

İmanlı Opel Agila

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sahibinden.com'da vakit geçirirken,öyle çok tuhaflıklar görüyorum ki,kendimi konu açmamak için zor tutuyorum.
    ama buna dayanamadım artık.
    ilanın neresinden tutsanız bir garip.son cümle zaten bitiriyor.buyrun :
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-agila-orjinal-45000-de-yakitta-cimri-opel-agila-1-2/detay

gelelim falsolara :

1.daha yazıyı okumaya başlamadık.o arkadaki merdiven nereye çıkıyor? eski 50nc köy otobüslerinde olurdu bu merdiven,yukarıya yem gübre vs atılır,zaman zaman koyun ve çocuk taşınırdı.

2.ya araç 45 binde değil,4500 km de,ya da gösterge paneline su kaçmış.

3.sol iki kapının rengi biraz farklı mı duruyor,bana mı öyle geldi ?

4.geçelim ilanı veren arkadaşın beyanlarına :KM KESİNLİKLE ORJİNAL 45.000 DE; adam üçüncü sahibi,sanırsın araçla aynı gün fabrikadan çıktı,45 bin km yi birlikte yaptılar.yahu senden öncekilerin sana kazık atmadıkları ne malum?senin bize atmayacağın ne malum ? arabayı tanıtmaya direk KM KESİNLİKLE ORJİNAL 45.000 DE diye başlayan bir insana ben nasıl güvenirim ?

5.AKSESUARLI;bu kelimenin anlamını hepimiz biliyoruz ama,nedir bu aksesuarlar?

6.ARABA TEMİZ KULLANILMIŞTIR İLK SAHİBİ MEMUR BAYAN ,İKİNCİ SAHİBİ ASTSUBAY SADECE HAFTA SONLARI KULLANMIŞ;belki adam haftasonları off-road yaptı araçla,belki dağa çıktı belki denize girdi.nereden biliyorsun arabanın senden önce temiz kullanıldığını?

7.SAĞ DİKİZ ANASINDA İŞLEM VAR;aynası demek istediğini kabul ediyorum.aynada ne gibi bir işlem uygulanmış acaba ? değişti desene şuna.ya da başka bir işlem yapılabilir mi aynada acaba?

8.NOT kısmına herhangi bir yorum yapamayacağım.

• quote:

NOT: ARABANIN KONTAĞINI ÇEVİRİNCE KURAN -I KERİM'DEN AYET OKUYOR

Kendimden geçtim...
  • not kısmı harbi tuaf

dielim arabaya cenabet binildi nolucak
  • ciddimi bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgacem

not kısmı harbi tuaf

dielim arabaya cenabet binildi nolucak

araba kendi okuyor zaten.arabanın abdesti olsun yeter.
  • ben huzursuz olurum o arabada kızla takılamam içki içemem :D

ozaman napsın bekar adam o arabayı
  • Benim araba da kalkıp 2 rekat namaz kılıyo tövbe estağfurullah
  • bence aravbayı satmak için ilgi çekmek için yayınlanmış ilan
  • Mercedesler de bazı modellerinde bildiğim kadarıyla 200 ü falan geçince ekranda ya tabut,kurukafa yada haç gibi bişi çıkıyodu ... Bu arabayla 60 ı geçince selaa vermeye başlıyor
  • arabaya alkolle binen gençler kontağı çalıştırır ve .....

imanlı agila: atın olum onları günah tövbe tövbe:((

gençlerden biri : hadi dostum bi şarkı aç kopalım

imanlı agila : aaaa sen şarkı falan açma kontağı çevir bak ben sana ne dinleticem
  • Alkollü kullanınca bire zındık diyor
  • Dini sömürme işi buralara kadar geldi yani...
  • merdiveni de tavandaki minbere çıkmak için mi takmış acaba..
  • Halkımızın geldiği son nokta

Kontağı çevirince kurandan ayet okuyor
  • Madem benzer konu açılmış ben de geçenlerde karşılaştığım bir ilandan bahsedeyim.Clio lara bakarken bir ilanda aracın arka camına "SENİN ARABAN NAMAZ KILIYO MU?BENİM Kİ CLİO" yazısını gördüm.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-clio-2-sahibinden-clio-sport-110hp/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chnbs -- 4 Haziran 2010; 11:34:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: insignia_turbo

Mercedesler de bazı modellerinde bildiğim kadarıyla 200 ü falan geçince ekranda ya tabut,kurukafa yada haç gibi bişi çıkıyodu ... Bu arabayla 60 ı geçince selaa vermeye başlıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: chnbs

Madem benzer konu açılmış ben de geçenlerde karşılaştığım bir ilandan bahsedeyim.Clio lara bakarken bir ilanda aracın arka camına "SENİN ARABAN NAMAZ KILIYO MU?BENİM Kİ CLİO" yazısını gördüm.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-clio-2-sahibinden-clio-sport-110hp/detay

Aklınca kafiye yapmış,yuh be.

• son kelimenin anlamında herhalde sorunsuz bir araç demeye getiriyor
  • şimdi citroen C4 reklam yapar, dans eden arabaya bunun eşliğinde namaz kıldırırlar tam olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: insignia_turbo

Mercedesler de bazı modellerinde bildiğim kadarıyla 200 ü falan geçince ekranda ya tabut,kurukafa yada haç gibi bişi çıkıyodu ... Bu arabayla 60 ı geçince selaa vermeye başlıyor

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.