Binbaşı
22 Haziran 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 0)
Gönderileri
malum çogu AVM yada otoparklarda engellilere park yeri ayrılırkocaman sandalyeli adam resmi çizilir belki anlaşımaz diye koca puntolarla uyarı yazıları yer alır. fakat bunlara bizim bi kısım vatandaşımız aldırış etmez malesef bu gün AVM ÖNÜNDE 2 Tur attım park yeri bulamadım çünkü saolsun uyanık vatandaşlarımız 2 adım kısa yürümek için engellilere ayrılan park yerlerine araçlarını dizmiş çünkü uyanıklar ya daha kısa yürüyüp AVM ye girecekler. sonra 2 park yeri boşaldı baktım bi uyanık vatandaşımız daha parka giriyor dedim yerdeki engelli logosunu görmedi sanırım buna eywalla peki tam aracının burnun dibinde yazan burası engelli otoark alanı yazan koca tabelaya bak baka burayı işgal etmek nedir bunu çözemedim. yetkiliye durumu anlattım park yerimiz işgal edilmiş dedim ama oda çaresiz olduklarını vatandaşın bu konuya aldırış etmediğini söyledi
arkadaşlar 2008 golf iimmobilizer active uyarısı veriyor ve çalışmıyor 2 kere aynı şey oldu bu konuda ne yapabiliriz sorun nedir
mrb arkadaşlar 2008 golf anahtarı tanımadı ve çalışmadı yaklaşık 1 saat 45 dk sonra yeniden çalıştı acaba sebebi ne olabilir olmadık bi yerde bi durum yaratır mı ?
arkadaşlar ATV motor benzin deposunu (deponun altındaki kelebeği)açınca benzin dalmatıyo bağlantı yerinden. sorun nedir bilen yardımcı olabilirmi
benim aracın ön tamponda sag tarafa yakın metal para kadar bir Yuvarlak yer var kapalı burası çeki halatı bağlanacak yermi hava yastığı sensörümü astra hb clasic III
bu sabah ş. arası yolda aniden köpek önümüze fırladı nasıl oldugunu anlayamadık ve tamponhasar aldı sis farı kırıldı çercesi falan tamponun en alt koruma lastiği koptu allahtan kaporta yada metal aksamda bişi yok sadece tampon hasar aldı buyuk ihtimal değişecek araç 2011 opel astra hb kaskodan yaptıracağım köpeğe bişi olmadı az biraz kenarda yattı sonra çekti gitti allahtan havalanıp kaporta yada cama düşmedi ama bu tamponda bişi var kesin bu 3 oldu allahtan metal aksama bişi olmuyo sade plastik kısmı

kaskoda sorun çıkarmı arkadaşlar
arkadaşlar ben Engelliyim ATV motor almak istiyorum normalinde zaten bi otomobilim var fakat kıs mesafede işe gididip gelmek için pek mantıklı değil araba üstelik park yeri sorunu falan bi sürü dert bi tane elektrikli scoterim vardı 3 teker fakat oda şaşırdı olmadık yerde kalıyor çalışmıyor bende atv alamk istiyorum fakat bi sürü aklımda soru işareti var

öncelikle motor ehliyeti isteniyor muş tamam alayım dedim ama o ehliyeti almak için direksiyon sınavında 2 teker motor kullanmak gerekiyor dediler ama benim 2 teker kullanamm imkansız napacağımı şaşırdım bilen varmı bu konuyu :S
arkadaşlar ben engelliyim kendime ait bir otomobilim var e günümüzfde otomobil adeta bi yük parkı ayrı sorun yakıytı ayrı sorun iş yerimde yakjın oldugu için 3 teker elektrikli scotre almnıştım fakat oda en olmadık zamnalarda çalışmamaya başladı sebepsiz yere çalışmıyor

bende ATV motor almaya karar verdim fakat onun 2 modeli var bir of road bi on road ehliyet olayı var fakat bi sürü kursa gittim fakat onun ehliyetini veren kurs yok yaşadığım yerde işin tuahafı birde bunun ehliyeti almak için uygulama sınavında 2 teker motor kullanmak gerekiyormuş ben engelliyim nasıl kullanabiririm ki 2 tekeri yani çok büyük ikilemde kaldım bu konuda bilgis olanlar paylaşırsa sevirim bilgilerini
trafik trafik allahım her yola çıktığımda ayrı komedi dün ışıklarda bekliyorum yanımdaki araç hafif hafif üstüme geliyor dedim dalgındır fakat şahıs ışık yanınca dalgın değilmiş hiç sinyal vermeden direk önüme kırıp saga döndü resmen şaka gibi sonra gene yola koyuldum önümde bi pikap ve sağ aynası kırık yok yani ben sag tarafındayım direk bana doğru geldi çünkü sağında olduğumu görmüyor birazda yaşlı bi amcamız tabi gene araba kullanmayacağım diyerek eve tövbe ederek döndüm

şimdi sagını görmeyen bi araçla trafiğe dalınırmı yada sinyalsiz dönüş yapılırmı :)
sanki herkes alonso hamilton olmuş nasıl bi iştir anlamıyorum eve yakın bi caddede her saniye acı bir fren sesi yada bi dökülen far yada cam sesi daracık yolda nasıl bir iş çözemiyorum hadi hızlı akan trafik olsa neyse ama daracık cadde ve herkes alonso hamilton
Hakkında
Forum İmzası:
Dikenli Bir Yoldur Hayat Sevendemi Kabahat !!!
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.365
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 309.240 (Bu ay: 1.015)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.