Şimdi Ara

İmamoğlu iyi reklam yapıyor ama icraat yok (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
2.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• BalkanGöçmeniBirBey kullanıcısına yanıt

Ben öğrenciyim AÖF ye yazılmıştım geçen sene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadas biraz fark yaratin yahu kelimeler harfler bile copy paste. Tamam paralar hesaba yatiyor da biraz akli zorlayin
  • sissil S kullanıcısına yanıt

ha tamam o zaman

• Mansur yavas tamamda ekrem malesef show adami..

• Ben hizmetlerine degil de seçim öncesi imamoglu ile secim sonrası imamoglunun nasil bambaşka kisilikler olduğuna şaşırıyorum.
    Seçim öncesi içimizden biriydi .Kendisine çok satasildi sabretti .Simdi belediyeyi asan konulara bile salça oluyor .
    Hdp sempatikliği ayrica bir rezalet zaten
    Kotu olan ise kilicdaroglu ile çok yakin araları ve kendini su anda geleceğin cbaskani olarak görüyor. Eger kilicdaroglu Ekremi Erdoğanın karşısına çıkarırsa ilk turda Erdogan seçilir. Ekremin bir daha İstanbulu alabileceğini bile sanmiyorum

• Jocker35 J kullanıcısına yanıt

aktroll damgası yemeye hazır ol.İmamoğlu iyi reklam yapıyor ama icraat yok İmamoğlu iyi reklam yapıyor ama icraat yok 

• %6.6 Faizle 580 Milyon dolar kredi borçlanmayı başarı görüyor daha napsın %10 Emanet oylarin diyeti anca böyle ödenir.

• Lüzumsuz Adam kullanıcısına yanıt

Beylikdüzü üst geçit lere a asmıs İ,oglu En çok Metro Bizde diye kasılıyor sanki kendi yaptı, 2 senede ne yaptı " hiç" olsa iyi İbb yi tarihte görülmemiş şekilde borçlandırdi.

İmamoğlu iyi reklam yapıyor ama icraat yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retro61 -- 28 Nisan 2021; 9:44:17 >
  • Beyler işin sırrını açıklıyorum iyi dinleyin ciddiyim.

Eİ, bir paratoner. Seçime kadar bütün AKP eleştiri oklarını göğüslemek için bir kalkan. Aynı zamanda iktidar partisinin bir aynası, iktidar kendisinde neyi eleştiriyor kendisinde de fazlasıyla mevcut olduğu görülüyor. Böyle bir karşılıklı yıpratma savaşı var. Böylece seçime kadar 'sürpriz aday' MY hiç yıpranmamış şekilde, skandallarla iddia ve isnatlarla değil icraatlerle seçim yarışına girmiş olacak ve CB yarışını kazanacak.

Yok eğer dediğim gibi strateji değilse ve aday Eİ olacak ise, chpnin kafasına kuşlar sçsn.

• Hiç çalışmıyor demek yerine, instagram dan yada youtube dan girip bakabilirsin projelerine ve neler yaptığına

• Hırsızlık yapmasında çalışmasa da olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: retro61

Beylikdüzü üst geçit lere a asmıs İ,oglu En çok Metro Bizde diye kasılıyor sanki kendi yaptı, 2 senede ne yaptı " hiç" olsa iyi İbb yi tarihte görülmemiş şekilde borçlandırdi.

İki senede hiç bir sey yapmamiş adam mevlüt beyin bütün hepsini durdurduğu metro insaatlarinin hepsini yeniden calisir hale getirip ikisini de bitirdi.

Evet hiç bir sey yapmadı:)

• abi adamın ne yapmasını bekliyorsun cumhurbaşkanı değil belediye başkanı ülkeyi şahlandıracak hali yok ya

• Tornado of Souls kullanıcısına yanıt

doları falan düşürmesini bekliyorlar galiba İmamoğlu iyi reklam yapıyor ama icraat yok 

• tla776 T kullanıcısına yanıt
    İbb yi borçlandırmak dışında yaptığı şey hazira konmak.
    Şehir Hastanesi ne giden Metroyu neden durdu der başka bir sey demem...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retro61 -- 28 Nisan 2021; 13:46:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmamoğlu hiç bir şey yapmasa bile bankamatik memurlarını ve malum gazeteleri çıldırttı, o bile oy vermeye yeter İmamoğlu iyi reklam yapıyor ama icraat yok 

• imomomoğlu uçan araba yapsın, koyunlar makarnaya tav oluyor, sana da bi sıcak simit versin anlaşın

edit:emomoğlu metroyu durdurmuş, beyler, televizyonda gördüm

Alıntı

metni:
    https://www.evrensel.net/haber/395257/ulastirma-bakaninin-imamoglu-durdurdu-dedigi-metro-insaatini-mevlut-uysal-durdurmus

edit2: Ben de resim atam IQ seviyem belli olmasın. Akepeliyim ama

edit3: %25 faiz ile tefeciye borçlanmak varken %6.6 (altı nogta altı) faizle borç yapmış başarı görüyor teee.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oğuzhan/ -- 28 Nisan 2021; 13:50:56 >

• retro61 R kullanıcısına yanıt

Hazır olan şey %20 tamamlanıp atıl bırakılmış metro mu oluyor ? E açsaymış akape yolun geri kalanını yürürdük biz İmamoğlu iyi reklam yapıyor ama icraat yok 

• bu kifayetsiz geldiğinden beri rezillik diz boyu. istanbulu koşarak terk edesim geliyor. zaten kimin adamı olduğu soyu sopu ile ilgili de çok şaibeler var. ıyyğğğğ

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.