Şimdi Ara

İLLİMUNATİ İLE İLGİLİ BİRKAÇ ŞEY.. [SIR DOLU SİTE-BİLMECELER-CEVAPLAR] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
7
Favori
10.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Beyler belkide bu piramitler vs. doğru olarak tıklarsan sonunda daha düzgün biryere yönlendire bilir.Şifreler vs. öyle gösteriyor.
  • Assassin's Creed de clusterlardaki konular bununla alakalı heralde (the truth)

• Oha beyler gerçekten birşeyler çıkabilir ama çıksada ne fayda kimse birşeye müdahale etmiyor yada edemiyor.Zaten Kur'an da kıyametten önce Müslümanlar ile Yahudilerin savaş içinde olacağı yazıyormuş.(Şakirt değilim televizyonda duymuştum.).Herşeye hazırlıklı olmalıyız.Bu adamlarda birşeyler var
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkefur

Bilmecenin aslı: "Hangi varlık sabah dört ayak üstünde, öğlen iki ayak üstünde ve akşam üç ayak üstünde yürür?"
    Karıştırmışsın.

evrim teorisi yaa
  • boku yedik beyler gidin abdestlerinizi alin
  • takip
  • takipteyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: SmashMyPs3

http://academy.illuminatiorder.eu/

Şifre istiyor kanka.Benim anlamadığım birşey daha ben bu illuminatiorder sitesindeki piramitte en üste basınca nasanın sitesi açılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: İstiyorsanGitSev

quote:

Orijinalden alıntı: SmashMyPs3

http://academy.illuminatiorder.eu/

Şifre istiyor kanka.Benim anlamadığım birşey daha ben bu illuminatiorder sitesindeki piramitte en üste basınca nasanın sitesi açılıyor

Şifre sorunca esc ye bas

• Bloodİnside, Gizliden savaşmakla olmuyo. El kaide gibi biz yaptık desinler misal,2012 de kıyameti getirceklermiş,depremler yapçaklarmış kim nan bunlar yapçaklar. Abd nin falan derin devletimi ?
  • Abd değil, bilindiği kadarıyla bütün dünyada her işin arkasında bunlar var yani dünyayı bunlar yönetiyor diye biliniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esculope

O uzun rakamları alıntı yapanlar. Kulağınız çınladımı?

sana ne istedigim mesaj kufursuz se alinti yaparim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhisarlee

quote:

Orijinalden alıntı: Esculope

O uzun rakamları alıntı yapanlar. Kulağınız çınladımı?

sana ne istedigim mesaj kufursuz se alinti yaparim

Sanane istediğim mesaja istediğim cevabı yazarım? Gereksiz Alıntı Yapıyorsunuz Mobildeyim Mal Mal Onunla Uğraşıyorum Konuyu Okumak İçin.
  • Sfenks ne mi sormuş?

“Sabah dört, öğlen iki ve akşam ise üç ayakla yürüyen şey nedir?”

Oedipus şöyle cevap verir:

“Bundan kolay ne var? İnsandır. Bebekken dört ayak üzerinde emekler, büyüdüğü zaman iki ayak üzerine kalkar ve yaşlılıkta da bastonla yürür.”

http://www.mastersonkongresi.com/masterson-gunleri/2-masterson-gunleri/bildiriler/34-mgiitr13candaceorcutttravmavekendilikbozukluklari

sitede mason sitesi...

• takip
  • Hort
  • gereksiz bir hortlatma olmuş ama neyse.

düşünüyorum da 6 sene önce ne kadar da boş şeylerle vaktimi harcamışım. meslek edindik, okul okuduk, şirket kurduk para kazandık derken zaman su gibi geçmiş.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.