Şimdi Ara

İlk turda ve ikinci turda kime oy vereceksiniz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
2
Favori
3.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim anlamadığım mevzu neden ilk turda Muharrem inceye verecek olanlar da aktroll ilan ediliyor bu forumda. Profilim açık istediğiniz kadar geri gidin düşüncemi görürsünüz. 28 yaşındayım şu ana kadar gördüğüm bütün seçimlerde chpye oyumu verdim. Lisedeyken bile akpnin karşısında savundum yaptıkları yanlışları anlattım ki ben lisedeyken buradaki şimdi akp gitmeli diyenlerin eminim ki yüzde 50si akp o kadar da kötü değil icraat yapıyor demiştir.(12 yıl önceden bahsediyorum) Ben o zaman bile ne kadar yanlış olduklarını göstermeye çalışıyordum. Bu seçimde de ilk turda Muharrem inceye vereceğim. Çünkü bu bir seçim. Muharrem incenin de gözükmesini istiyorum. Aldığı oy oranıyla diğer insanların farkındalığını kazanmasını istiyorum. Böylece bu seçim kazanamasa bile ileriki seçimlerde memleket partisi iyi bir yere gelebilir. İkinci turda zaten Kılıçdaroğluna vereceğim oyumu. Ama ben ve benim gibi ilk turda Muharrem İnceye verecekler neden aktroll ilan ediliyor bunu bana biri açıklasın lütfen.

• 1.tur ince

2.tur boş oy.

parti olarakta iyi parti. that's it.

• troller yoğun mesai yapıyor

• Cisien kullanıcısına yanıt

Abi elbette aynı tepkiyi verecektik ülke gidiyor bitti TC'nin sonu geliyor, sokağa çıkıp kendimizi mi yakalım durumun ciddiyetini anlamanız için? Aday seçme lüksümüz yok KK'ya verin bitsin bu iş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. Tur K.k
    2. Tur K.k

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Naganzo N kullanıcısına yanıt

Bende devamini getireyim.bu kisi yuzde99 banlanan unlu forumun akp trollu ozkank. Banlanmisdi tum forumlardan dhye sarmisdi...

Buda diger uykuda uyuyan uyeliklerinden biri saf olmayin arkadaslar... Adam maasli troll diyoruz adminler ilk kez gordu ve banladi hazirana kadar mesaiye farkli nikle devam ediyor..

Son 3/4gundur sosyal medyada yeni hesaplardan surekli muharrem ince hesaplari aciyorlar akp trolleri seri gazliyorlar yok chpden biktim yok busefer inceye vercem bir anda ortaya cikti hesaplar genel merkezli troll hesaplar bunlar 2/3gundur muharrem ince guzellemesi yapiyorlar...

Aklinca oy boldurcekler chp kitlesinden.. tek hesaplari ve kurgulari bu...

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt

Aynen fake hesap ozkank

• demircibu kullanıcısına yanıt
    Technopat forumundaki nick'im GCN aç bak profili incele. Troll müyüm başka bir şey mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cisien -- 13 Mart 2023; 19:31:16 >
  • KK'ya oy vermek insana özgüvenini yitirir. RTE'den daha iyisini isterken KK'ya mahkum olmak.

• 2. Tur ülkemiz için iyi olmaz ilk turda seçilmesi gerekir.

• KK oyları bölüyor, seçimden çekilirse İnce ilk turda alır, 2018 de bile tayyibin seçilmesini engelliyordu az kalsın, kıl payı ile gitti seçim... belki gitmemişti de artık katakulle yaptılar diyeyem kendi görüşümce...

KK ye oy falan yok çatlayın emi, şuraya bak 5 yaşında çocuk sizden zekidir, ne ahmakça hareketler yapıyorsunuz ya? ulen yıllardır kk den nefret eden bir kesim varken ve Muharrem bey herkesten oy alabilecek iken ne ayaksınız? tutturmuşsunuz bir KK vallahi bıktık ya...

şu seçimler gelip geçsede sizdende KK den de kurtulsak, ne saygısız ahlaksız çıktınız siz ya? kanunları çiğne, partiyi bitir, seçimleri tehlikeye at, her türlü kötülüğü yap birde millete atıfta bulun, ne biçim bir grupsunuz siz ya? aktrollerden betersiniz.

not: ben 2015 den beri üyeyim fakat mail hesabımı sildiğim için üyeliğime erişemiyorum, yönetime bunu yazdım ve hatta şifremi de biliyorum ama yinede yardımcı olmuyorlar... mail adresimi her şeyimi bilmeme rağmen eski hesabıma erişemiyorum... forumda bir garip.

5 sene zaman aşımı geçtikten sonra eski mail hesabımı aynı isimle yeniden açıp ancak eski üyeliğime girebileceğim herhalde. (5 sene diye bir şey yok galiba, silinen mail adresi aynı isimle açılamıyor galiba)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9C4E635E7 -- 13 Mart 2023; 20:59:57 >

• İnceyi severiz 2018 seçimlerinde umutlandık bu doğru fakat şimdi hepimiz birlik olup kılıçdaroğlunu desteklersek ilk turda işi bitirebilme ihtimalimiz var neden 2.tura bırakalım ki

• Reisin oyu şu anda %40 civarı diyorlar bu görünen kısım birde yurt dışı oyları ve mülteci oyları eklenince bu sayı daha artacaktır. Bu halkın reis sevgisini küçümsemeyin K.K. kızıp işi 2. tura bırakmayın.

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt

Hocam o adamlar yine bunlar yeni nickler aldilar hepsi

cunku tutusdular maaslari gidicek belki ceza bile alacaklar kaybedince

bunlar daha baslangic secime 1 ay kalsin bak sen o zaman gor nasil troll yapicak buralar

hep ince diyecekler malum kknin oylarindan calmak

dusun artik nasil bir zor durumdaysa akp onlarda farkinda  

• kk trolleri çok sevdikleri kk 2. tura kalamayacak diye ne deliriyor.
    önce ince oyları bölüyor dediler, şimdi ilk turdan bitmeli diyorlar

Benim ilk turda oyun İnce ye. 2. turda kk vs rte olursa rte ye veririm demiştim ama rte de kürdcü partiyle ortak olduğuna göre ben seçime gitmem.

kk trolleri yine 50 tane msj yazacak buraya

• Bu seçimi kazanma kapasitesi olan güçlü ki adayın kabaca % 40'ar taban oyu var. Bunlar anketlerde de net belli...

Biri mevcut hükümetin adayı, diğeri de altılı masanın adayıdır. Bunların dışında ortaya çıkacak 3. bir adayın, güçlü bir partinin yada oluşumun tabandan gelen oyları olmadan, alacağı oylarla 2 tura kalma ihtimali , bu taban oy oranlarına bakınca zaten yok. Boşuna kendinizi kandırmayın.

Beğenin yada beğenmeyin, bu seçim mevcut sisteme devam mı, yoksa artık değişim zamanı seçimi mi ve güçlü olan bu iki adayın yarışacağı bir seçim olacak... Parti olarak istediğinize verin beni ilgilendirmez ama CB adayları bu iki isimden biri olacak....

M.İnce, S.Oğan ya da adı her ne olursa olsun, bu seçimde 3üncü bir aday üretip buna oy atacak olanlar, aslında ilk turda mevcut hükümetin adayı olan RTE'e oy atmış gibi olacaklar , çünkü cumhur tabanından bu 3 aday kim olursa olsun ona oy çıkmayacak...

Bunun başka bir izahı da yok...

• TheRedDevils T kullanıcısına yanıt

oy kullanma da erdoganin oy yuzdesi yukselsin, boylece Kemal'den ve tayfasindan kurtuluruz, Ince'de sonraki secimlerde gavurlara vura vura basa cikar.

KK'ya da iyi laf sokariz, o gece nerdeysin? Biz sana oy verdik sen adama biraktin, sarayin adami, yuuuuh, icmiiiis, KK kazanamazsa laf sokup o koltuktan attirmayi unutmayin sakin.

Temennimiz Ince'nin baskan olmasi, ama bu sene ama 2028'de. Fuzyon nedir, hidrojen pili nedir bunlari bilmeyip, matine gibi gun yapanlara oy moy yok!

• The Mühendis kullanıcısına yanıt

Ilk sorunun cevabi:

Genel secmen zeka ortalamasi 85...

Baska da soru sormana gerek yok zaten dostum :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.