Şimdi Ara

İlk İzlenim: Call of Duty: Modern Warfare 3 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
1
Favori
55.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de basta bf3 e alisamamistim cunku cod kafasiyla cengaverlik yapmaya calisiyordum ama koskoca harita ve takimla gorevleri yapmak bu oyunun amaci. simdi takima da agirlik verip gorev odakli oynuyorum, boylece daha cok puan ve kill aliyorum ve cogu oyunda yukarlarda bitiriyorum. yani demek istedigim bf3 oynamayi bilene cok daha iyi bir oyun ama cod biraz daha arcade instant action gibi ve bu bazi insanlara daha eglenceli geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya siz oyunun grafik motorunu beğenmiyorsunuz fakat o kadar optimize olmuş kaç tane oyun var ? Tabii millet zengin herkeste para var hiç orta seviyeli bilgisayarları düşünen yok...
  • Hangi konsol var ?
  • Donanımım ve Optimizasyonu yüzünden tercihim mw3
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_e

[html]Türkiye’den sadece<strong> bolumsonucanavari.com</strong>’un yer aldığı, <strong>Call of Duty: Modern Warfare 3</strong>’ün <strong>Londra</strong> lansmanındaki ilk izlenimlerimiz ile karşınızdayız.<p>[bscvp=3264]</p><br/><br/>[Kunye=1206-6][/html]

Paşam nasıl bir hotel odası orası , yer varsa alayım nevaleyi ?
  • tek merak ettiğim sniperlarda MW2 de olan dürbün var mı?
  • cod cuyuz.biz
  • artısıyla eksisiyle her kelimene katılıyorum Erdinç. Oyuncusun ! Adamsın ! :)))
  • Grafikleri gerçekten eskidi ama hızlı oyunu sevenler yine alacaklardır bazı dengesizlikleri bitirdilerse alınabilir bir oyun....
  • quote:

Orijinalden alıntı: corleone_1988

çıktımı oyun ?

Ön Sipariş Açıldı Ayrıca Düştü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ajzen -- 8 Kasım 2011; 12:09:54 >
  • şimdi ben de deniyorum şimdi dün indirmiştim steam sayesinde :)
  • 9600 ile açabilir miyim oyunu
  • 3. dünya savaşı.
    dünya savaşımı olacak yoksa 3-5 görevde savaş çıkmasınımı engelleyecez?. 2. oyunda abd yerlebir oldu bundada rusyayı işgal etsek fena olmazdı

@ BSC Misafiri
    Q9600gt demişsin sanırım. bu oyunu Q9400'le bile full açarsın. 4-5 yıllık motor.

son olarak motoru değiştirmeliler. oyunu orjinal alan insanların çoğunda ex sayılabilecek pc'ler var. (en az gtx460, hd5850 ve üstü kartlar) . gidipte gts250 gücünde bir kartı olupta orjinal alan çok az adam var. şimdi bf3'ü 10 milyon oynayan korsan varsa bunu en az 100 milyon oynayan korsan olacak

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heatblast -- 8 Kasım 2011; 12:40:43 >

• Single player uçmuş ama grafikler isimine yakışmıyor.
  • aksiyon başlasın
  • Mütiş Oyundu Az Önce Bitirdik :)
  • açıkçası bu senede tercihim mw3 ten yana olacak.ben single a çok önem veren bir insanım.açıkçası bf3 ün single ı oyun motorunu tanıtmaktan başka hiçbir işe yaramıyordu.bf3 çıkmadan önce bf3 diyordum ama şimdi mw3 diyorum.multiye gelirsek daha oynamadım multisini.
  • Tek kişilik rambolarımızın oyunu çıkmış hayırlı olsun
  • oyunu biraz önce bitirdim..Senaryosu mükemmel ya
  • La videonun sonunda ne diyor?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.