Şimdi Ara

İlk İzlenim: Call of Duty: Modern Warfare 3 (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
1
Favori
55.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence fps oyunlarında oynanabılırlık kadar grafikte onemlidir mw3 ü çok sevsemde grafikleri çok daha iyi olabilirdi etrafta o kadar çok düşman var ki size nerden ateş edildiğini göremiyorsunuz bile ,specıal modlarda iki kişilikte çok karambol olmuş mw2 yi aradım bu oyunda
  • ben sahsen spor oyunlarının hastasıyım ama bu olaya tarafsız bakarsam sole dıyebılırım.

gecen sene black ops almıstım bır sure oynadım sıngle modu bıtırmedım pek begenmemıstım. grafıkler herzamankı gıbı mw2 ıle aynı multı modunda ıse cs 1.6 gıbı sadece catıs bırbırını vur baska bısı yok ek olarak bıde ufak bombalı maket araba vardı onu soyleyebılırım.

bu sene bf3 aldım sıngle modunu pek begenmedıgım ıcın fazla bakmadım dıyebılırım ancak multı moda gırdıgımde oyun konusmaya basladı . oyun fps oldugu ıcın bırbırıyle catısıyor ınsanlar ama ek olarak tank a bınıyor helıkoptere bınıyor bıde ustune jet kullanıyorsun ve bunun gıbı bırsuru seyler var dıyebılırım. gercek savas oyunuda bole olmalı bence tanka bınmek jet kullanmak helıkopter kullanmak bu tıp seyler ınsanı savas atmosferıne sokuyor. bu tıp seylerın cod serısınde olmaması cok kotu. Mesela dun servere gırdıgımde jet kullandım havada bı elemanla kapıstık o kdr gercekcıydıkı anlatamam sankı ucagın ıcınde gercekten savasıyormusum gıbı hıs verdı. bu hıssı black ops ta hıc alamamıstım.

Grafıkler konusunda ıse mw3 u daha oynamama rahmen aynı motor olduna gore black ops un bıraz daha makyajlanıp ortaya konmus halı gıbı bişi olucak sanırım.
    ancak bf3 dekı grafıkler benım azımı ucuklattı . oyunu ultra sevıyedekı grafıklerle oynayanlar cok ıyı gormustur ben bole bır gercekcılık gormedım hayatımda . Bence bf3 un grafıklerını begenmeyenler oyunu dusuk ayarda ve cozunurlukte veya konsolda oynayanlardır dıye dusunuyorum . Pc de yuksek ayarda oynayanlar ne cod cu olsun ne bf ci olsun BF3 un grafık olarak fersah fersah ustun oldugunu kabul edecektır. etmeyenler zaten oyuncu degıldır dıye ddusunuyorum .

Sonuc olarak bence bır yerde benzetme yapmıstı bır arkadas cod serısı rambo olmayı sevenler ıcın guzel bır oyun olmustur . Gercek savas sevenler ıse BF serısını oynarlar bence cok haklı . Son olarak sunu soyleyeyım Single player 8 saat surer ve bıter Multıplayer ıse 1 sene ... :)

• call of duty modern warfare de son bölüm de kalp masajı yapıyorlardı ordan hatırlamıssındır modern warfare 2 de de son bölümde General Sheperd ile kavga ediyodu sonra bayılıyor sonra da geri ayılıyordu modern warfare 2 de modern warfare den nikolai vardı acaba modern warfare 3 te de olurmu bence olursa çok güzel olur :DDDDDDDDDD
  • Mw3 ün aksiyon dolu multisi güzelde şu bıçakla salladınmı tek yemesine bi ayar çekseler güzel olur.. Bide grafik motorunuda değişme vakti gelmiş hakkatten artık seneye
  • aksiyon95
    08.11.2011 16:35:52

hahahahaha :D çok guldum.. oynanış 75 :? ses ler aynı :? ikiside 85 :? allahım ya.... dice in sesi her zaman daha iyi dir... ne zaman .. 75 oluyor o :? fanboyluk farkı .. :D
  • Benim gibi 2. oyunu beğenmeyenler için kötü haberlerle dolu bir video olmuş. Çıkınca göreceğiz artık.
  • Erdinç abi emeğinize sağlık.
    Bayramınız Mübarek Olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayvansı Terlik

undefined

Price Ölmedi Yaşıyor Ve Mw2 de shepherd bize bıcakla yaralamıştı ve price ve nikolai bizi helikoptere bindirmişti işte bizi yuri diye birinin yanına geterip tedavi ettiriyorlar biz ameliyat masasında uyur vaziyetteyken yuri fln geliyor durumumuza bakmaya o anda makarov adamları geliyor kapışma başlıyor bu arada bize gelen roket atar önümüzde yuri oldugu için ona geliyor ve ölüyor.. biraz uzun oldu ama oynadıgım ilk bölümden bu kadar aklımda..
  • Benim dusuncem :

OYNANABILIRLIK :

MW3>BF3

GRAFIKLER :

BF3>MW3

ZEVK :

MW3>BF3

MULTIPLAYER'i birkac bolume ayiralim

Gercekcilik :

BF3>MW3

Oyun Modlari :

MW3>BF3

ZEVK KATAN Ekstra Ozellikler : ( Perkler , killstreakler...)

MW3>BF3

sonuc olarak BENCE MW3 BF3 ten acik ara onde.Bunun nedeni cod serisini basindan beri hic kacirmadan oynamam tum arkadaslarimin oynamsi vs olabilir ama bence oyle

bunun en onemli nedeni ise COD un hic SIKMAMASI her an oynayasi geliyor adamin hep yapilacak denenecek farkli bir sey var 10 saat oyna yine sikilmiyorsun...

Ve BF3 te boyle bir sey var mi bilmiyorum lutfen soyleyin ama MW3 e gelecek ELITE ile beraber clan kurabilecegiz clanlar yarisacak ISTE BU BF3 te olmazsa fark acilir diye dusunuyorum.
    Bunun nedeni de ben eskiden pcde sadece clan system oldugu icin oyunlar oynardim simdi COD da clan kuracagiz ve clanlar kapisacak arkadaslarinizla toplanip yabancilara vs karsi oynayacaksiniz var mi bundan daha zevklisi?

• abi hikayesi dehşetti ya yemişim grafik motorunu grafiklere hiç bakmadan oynadım dığru kabul ediyorum bazı durgun sahnelerde (bu sahnelerin sayısı çok az) çevreyi inceledğimde gözüme çarptı düşük detay kaplamalar. ama olsun aynı motorla hikaye ve aksiyon böyle gidecekse 1 2 oyun daha oynarım.
  • cCc codmw3 cCc
    Bf 3 ezildi... Singlesi coddan çalınan oyunmu olur cod ezdi ezdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: omsima

Benim dusuncem :

OYNANABILIRLIK :

MW3>BF3

GRAFIKLER :

BF3>MW3

ZEVK :

MW3>BF3

MULTIPLAYER'i birkac bolume ayiralim

Gercekcilik :

BF3>MW3

Oyun Modlari :

MW3>BF3

ZEVK KATAN Ekstra Ozellikler : ( Perkler , killstreakler...)

MW3>BF3

sonuc olarak BENCE MW3 BF3 ten acik ara onde.Bunun nedeni cod serisini basindan beri hic kacirmadan oynamam tum arkadaslarimin oynamsi vs olabilir ama bence oyle

bunun en onemli nedeni ise COD un hic SIKMAMASI her an oynayasi geliyor adamin hep yapilacak denenecek farkli bir sey var 10 saat oyna yine sikilmiyorsun...

Ve BF3 te boyle bir sey var mi bilmiyorum lutfen soyleyin ama MW3 e gelecek ELITE ile beraber clan kurabilecegiz clanlar yarisacak ISTE BU BF3 te olmazsa fark acilir diye dusunuyorum.
    Bunun nedeni de ben eskiden pcde sadece clan system oldugu icin oyunlar oynardim simdi COD da clan kuracagiz ve clanlar kapisacak arkadaslarinizla toplanip yabancilara vs karsi oynayacaksiniz var mi bundan daha zevklisi?

+1 Kesinlikle katılıyorum yorumunuza !!

• omsima
    08.11.2011 20:05:37

oynanabılırlık mw 3 daha iy iderken :? kuçuk harıtalarda kıllstreak ler dışında bpek bır yenılık olmayan.. sadece vuruş hissi daha iyi ... ve oynanıbılırlıkte daha iyi öylemı :?yıkılabılır çevre ve harıta genişliği varken ve araç kullanımı daha bir farklı zev katıyor multıplayera.. grafıklerde ve seslerde daha iyi iş çıkartıyor bf

bu kısıma çok güldüm ZEVK :? kime göre neye göre zevk :? kuçuk harıtada onunue çıksın vur mantıgı zevk oldu :? jet helıkopter- tank - paraşut kullanmak varken:? tankın mermısıyle.. duvar parçalamak varken:? mw3 un senaryo bolumu 6 saat suruyor. .başka konuda oynayıpta yazan arkadaşlar var buyrun bakın elite 50 dolar olup sadece 1 oyun fiyatına gelıyor.... yani kazıklanıyorsunuz yani 4 yıldır aynı grafık motoru.. bıde ustune elite mi alıcaksın... 4 harita paketı 15 dolar ... yazık... farkında bıle deilsiniz...
  • oyunu adam gibi kıramadılar gitti ya , s..row ne zaman el atacak acaba oyuna
  • Belki bende tankla jetle orayı burayı uçurmaktan zevk almıyorum ne olacak şimdi git bf fanlığını başka yerde yap hadiii
  • doğru sen arcade bir hava swevıyorsun rambo gibi dolaşıcaksın önune çıkıcaklar kım hızlıysa o vurucak haha :D
  • evet belkide bunu seviyorum ne var bunda gülecek onu anlamadım senin mantığın neyse benim mantığımda bu yani sen neyin peşindesin ? Amaç ne ?
    Modernwarfare oynayanların hepsi ramboda bizim mi haberimiz yok allah için saçmalama karalama yaparken az bir düşün...
  • Battlefield 3 daha iyi der ve giderim.
  • Çoluk çocuk oyunu bu bee
    Ama bende BF3 ün yanına küçük kardeşi olarak almayı düşünüyorum, box olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Requiem_For_a Dream -- 8 Kasım 2011; 21:12:40 >
  • xbox 360 gamepad yada normal gamepad desteği var mı oyunun acil bilen birisi varsa?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.