Şimdi Ara

İlk göz ağrım aracımı satıyorum!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 2012 model Fluence araca sahibim . Benim ilk aracım ilk göz ağrımdır. Ne hayallerle , ilk defa bir arabaya sahip olmanın verdiği heyecanla almıştım . Ama artık araç kapının önünde yatsa bile bakım masrafları , vergisi , kaskosu falan filan derken belimi bükmeye başladı . Yakıt olmuş zaten 7 TL , eğer benzinde ki ÖTV sabitlemesi kaldırılırsa 10 TL ye kadar yolu var, bu kadar para yazıktır günahtır. Ülkeyi bu hale getirenler beter olsunlar . Bizim için araba sahibi olmakta binmekte lüks oldu . İnsanları otobüsle kuzu gibi gitmeye zorlayan devlet utansın! Neyse konuyu fazla uzatmadan aracim 2012 model , manuel , 1.5 DCI dizel , 60 bin km'de . 40-45 bin arası satmayı düşünüyorum . Fiyat iyi mi sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaza durumu nedir? Bence fiyat az gibi yanılmıyorsam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi donanım? Ben ilgilenirim. Babama alacaktım böyle bir araba

• quote:

Orijinalden alıntı: kendindenvazgeçenadam

Kaza durumu nedir? Bence fiyat az gibi yanılmıyorsam
    Herhangi bir boyası , değişeni yok sadece bir kaç çizik var. Fiyat az diyorsunuz ama kimsenin 45 bin üstüne Fluence alacağını sanmıyorum . Ama bilemiyorum kafam çok karışık

• quote:

Orijinalden alıntı: cetkin

Hangi donanım? Ben ilgilenirim. Babama alacaktım böyle bir araba
    Privilege . Daha ilana koymadım hocam ayrica bu arada yazmayı unuttum bir akrabam da bu araçı almayi düşünüyor kararını kesin olarak versin ona göre ilana koyacağım o zaman size haber veririm .

• Fiyat bana da az gibi geldi.
  • Vay be koleos almayı düşünürken fluence satmaya kadar gelen bir hayat hikayesi. Üzüldüm şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Vay be koleos almayı düşünürken fluence satmaya kadar gelen bir hayat hikayesi. Üzüldüm şimdi
    Ne koleosu hocam karıştırmış olmalısınız Ayrıca koleos alacak param olsa hiç düşünmeden Megane alırdım ama nerdeee . Siz sanırım beni farklı üye ile karıştırdınız :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Ne koleosu hocam karıştırmış olmalısınız Ayrıca koleos alacak param olsa hiç düşünmeden Megane alırdım ama nerdeee . Siz sanırım beni farklı üye ile karıştırdınız :)

Alıntıları Göster
    https://forum.donanimhaber.com/renault-koleos-mu-skoda-kodiaq-mi--123030201

• hatasız boyasız privilege dci fluence 45 bin? fiyat çok düşük moueson sen kafayı yedin galiba 45'e satarsan o arabayı ertesi gün 65bine ilanda görürsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bellup -- 8 Kasım 2018; 0:52:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

https://forum.donanimhaber.com/renault-koleos-mu-skoda-kodiaq-mi--123030201

Alıntıları Göster
    Böyle konu açtığımı bile hatırlamıyorum . Aynen ilk zamanlar araç fiyatları bu kadar fahiş değilken ayrıca kredi faizleri de düşükken kredi ile aracımı yenilemeyi düşünüyordum bir aralar bu iki model aklımı çeldi ama sonra vazgeçtim kredi çekmekten. Fluence ile yola devam dedim .

• Hasar kaydi degisen veya boya varmi,

Resim de atabilirmisiniz ben almak istiyorum?

• Bence senin araban bir renault olarak 45 bin değil 105bin etmeli bu dediğimi dikkate almalısın. Renault gibi bi marka sonuçta :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONURALPARSLAN52

Hasar kaydi degisen veya boya varmi,

Resim de atabilirmisiniz ben almak istiyorum?
    Lütfen sakin olun aracı daha ilana bile koymadım , resimlerini bile çekemedim :) Ayrıca forumda sizin gibi çok talip var araca ne yapacağım bilmiyorum kimseyi de kırmak istemiyorum . İlk önce bizim akraba da Fluence bakıyor o bir kararını versin ona göre yapacağız artık bir şeyler.

• fiyat tam olduğu gibi bence. hayırlı satışlar.

• Reno hayranından satılık fluence
  • Bence de 45 az gibi, bir galeriye takas edecekmişsin gibi sorup 4-5 üstüne koy

• Moueson kullanıcısına yanıt
    60 bin lira de alıcı sayısı azalır.

Şaka değil. Çok temiz diyorsan 60 bine sat. 45-50 dersen herkes almak ister çünkü ucuz olur. Piyasadan haberin yok anladığım kadarıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 8 Kasım 2018; 3:42:4 >
  • 58 bin km de olanına 60 bin lira

50 bin km de olanına 62.500 lira istiyorlar galericiler

İki tane ilan buldum temiz ve düşük km olan senin bahsettiğin gibi. İkisi de 2012 model pr..

• benden 46500 yarın özel mesaj at aldırayım arabanı kapından
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.