Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

İlk göz ağrım aracımı satıyorum!

25
Cevap
0
Favori
754
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Motorlu Araçlar Konu Dışı >> İlk göz ağrım aracımı satıyorum!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      4358 Mesaj
      08 Kasım 2018 06:57:02
      Adam trolluyo millet de araca talibim diye atlıyo adam o aracı o fiata satar mı sosyal deney yapıyo .Diyor ki hep kötülediğiniz markayı satışa koyarsam hemen alacaksınız müthiş ikilemi ortaya çıkardın moueson süpersin tbrknettim.Csb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Onbaşı
      22 Mesaj
      08 Kasım 2018 15:41:36
      Ben paketi boya değişeni öğrenmeden samimiyetine binaen talip olduğumu söyledim. Hatta sebebini de söyledim. Joy model olabilirdi. Yine alırdım. Privilige olduğunu sonra söyledi, isterse fiyatı günceller tekrar değerlendiririz. Bana joy da uyardı. O yüzden direkt söyledim. Diğer arkadaşların tavrı biraz tuhaf oldu.

|
      |

• Uzaklaştırılmış 13 gün cezanın, 12 gün 12 saat 50 dakika kadarı kaldı.
      2 Not
      08 Kasım 2018 19:21:56

50000 tl nin aylık faiz getirisi vergiler düşüldükten sonra max. 1020tl eline geçer

galericiler bir araçtan kar marjı en yakın oran ile yüzde 8 ile 4000tl kazanır 50 binlik araçta ve bunu 1 ay içinde elinden çıkarmak zorundadır
      bu süre 3 ay olamaz çünkü tl faize göre zarar etmiş boşa uğraşmış olur ve hiç kimse para kazanmayacağı bir işle uğraşmaz akedemisyeninden tutun ilkokul mezunu sokakta kağıt toplayıcısına kadar
      |
      |
      Bahsedilenler: MaDMaxiBo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör egemena , nightsniffer

• Yarbay
      9617 Mesaj
      08 Kasım 2018 19:39:39

Beni niye etiketleyip yazdın bilmiyorum.

Faiz hesabı ile başlıyorsa bir iş bana göre değil. Ben Müslümanım. Faiz bana yasak.

Para lafı olunca hemen faiz hesabı yapanlara da uyuz oluyorum. Yok dizel farkını faize yatır yakıt parası çıkar yok araba parasını faize yatır sen de yat faizi ye.

Araba lazım ki alıyor millet. Faiz lazım olsaydı faiz bölümüne konu açılırdı. Gidin faiz hesaplarınızı ilgili forumda yapın.

Son zamanlarda forumda ateist deist derken dinsiz kafir doldu. (kafir demek inanmayan demek bu arada. Bir de kafir deyince alınırlar. Mantıklı olun bari. Ateist olup da övünen kafir olduğunu da kabul etsin. Bu size göre bir hakaret değil. Kafir olmayana hakarettir. Ateist kafirdir. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 8 Kasım 2018; 19:40:15 >
      |
      |
      jitemci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      789 Mesaj
      08 Kasım 2018 21:36:58
      Renoymuş sat gitsin umarım bi daha reno almazsın da rahat rahat yazdıgın mesajları okuyabilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Binbaşı
      1889 Mesaj
      08 Kasım 2018 23:59:59
      45e o araca fena ususurler. Fiyat artır.

|
      |

..Bir'di iki oldu..
Reklamlar
paykasa
SEO
millenicom;internet;servis
SEO
doğum sigortası, doğum paketi, çocuk sigortası
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.