Şimdi Ara

İlk defa araba alacağım 50-70bin TL arası hangi araba alınır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar, günlük 20km yapacağım git gel olarak. 2-3 ayda bir defa ise Çanakkale'ye ailemin yanına gidip geleceğim haftasonları. Arabalar ile ilgili pek bilgim olmadığından hangi arabayı almam gerektiğini bilmiyorum, yardımcı olursanız sevinirim. 2007 Civarı Golf alınır mı ?

• Astra al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizel mi tüplü mü almak lazım ?
  • 1.3 dizel punto. Getz de olabilir hangisinin temiz ucuzunu denk getirirsen
  • Ne alırsan al, hatchback al. Sonra fellik fellik park yeri ararsın. Bulduğun yere rahat park edemezsin vs.
    Benim tavsiyem de; hem parça, bakım ve yakıt maliyeti bakımından ideal; hem piyasası hızlı olması hasebiyle clio, punto gibi araçlar öneririm. Bagaj ihtiyacınız olursa da aracın yük dengesine uygun bir port bagaj tavsiye edebilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlpCan86

Dizel mi tüplü mü almak lazım ?
    bakımlı dizel alırsanız çok memnun kalırsınız
  • Bende golf 5 var 2007. Fakat 50 -70 arasına bulamazsın. 70-80 arasına bulursun. Kaporta takıntın yoksa ki olmasın 70 e 150 binde bulursun. Yoksa 2004 250 bin olanlar 65 olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kia Ceed veya İ30 al, bu bütçenin kralı bu arabalardır.

• Ben olsam 2004/2005 honda civic lpg li alırdım.

• Golf 4 bakılabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sunrooflu Jazz alınır, geniş geniş binilir. Kullanımı kolay, masrafsız, kafan rahat her yere gider gelirsin 4 yıldır öyle yapıyorum
  • 2009-2010 clio al hocam. Bende golf bakıyordum ama yedek parçası falan pahalı olur sorun yaşarsın dediler. Bunu diyen otomobil ustası öz amcam.

• Otomatik şartıyla benzer bütçede ben de bakıyorum. Aracın ufak olması tercih sebebi, ciddi anlamda park sıkıntısı olan bir yerdeyiz. Mümkünse 60K altı ne bakılır? Smart Fortwo düşündük ama uzun yolda sıkıntı olur mu? Peugeot 107, Citroen C1 ve türevleri nasıldır?
  • Abi şu fiyat aralığında olan arabalara bak nerden nereye geldik kafayı yiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kjkszpjmr2 -- 28 Haziran 2020; 12:28:21 >
  • DelirteJackson kullanıcısına yanıt
    Cep yakar mı bu araba ? Çok tatlı bende çok seviyorum bu Golfleri ama Benzinli mi Olur Dizel mi olur hangisine bakmak lazım ?
  • VW Golf 1.6 FSI alabilirsin o bütçeye.
  • Clio 3 al, sorun çıkarmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marslan1999

Otomatik şartıyla benzer bütçede ben de bakıyorum. Aracın ufak olması tercih sebebi, ciddi anlamda park sıkıntısı olan bir yerdeyiz. Mümkünse 60K altı ne bakılır? Smart Fortwo düşündük ama uzun yolda sıkıntı olur mu? Peugeot 107, Citroen C1 ve türevleri nasıldır?
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-acill-tum-agir-bakimlari-yapilmis-otomatik-clio-2010-model-832847277/detay

• 50 70 bin arası da en sevmediğim dilimlerden biri, hadi 30 40 civari olanlara içim acımıyor da 60 70 arasi sahibindende bol bol linea symbol 301 görmek moral bozucu. Ben de punto, fiesta tavsiye ederim. Satarken alıcısı da rahat bulunur. Punto 1.3 dizel fiesta iste titaniumx benzin veya dizel farketmeksizin alınır.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.