Şimdi Ara

İlk Defa Amazon Kindle Alanlara Tavsiyeler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
3
Favori
3.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 14
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 11
  • Ortalama Mesaj Aralığı 14 gün 7 saat 28 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • timucinpusat (11 mesaj) ysahin2000 (4 mesaj) ÇevreMühendisi (3 mesaj) BlackLead (2 mesaj) nirsen81 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (19 mesaj) Mobil (4 mesaj) Uygulama (8 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Elektronik Kitap Okuyucular (E-Book Reader) >> İlk Defa Amazon Kindle Alanlara Tavsiyeler
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1353 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

merhaba

ben ingilizce ve arapça kitaplar için kullanıyorum. türkçe kitap henüz denemedim. bu iki kaynak için amazon.com esas merkez.

memnunum son derece. kitap okumak eğlence, pc oyunu, atari gibi bir hal aldı benim için.

evet korsan kitap ekleyebilirsin. çeşitli yolları var. pdf okuyabilirsin. ama aynı kalitede olmayabiliyor. ben sadece satın alıyorum. tek kaynağım amazon.com

her kitap internette elbette olmaz:)

kobo ya bakabilirsin. ondan tr içerik bulunuyormuş. d&r ile anlaşmalı sanırım.
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    14843 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: timucinpusat

merhaba

ben ingilizce ve arapça kitaplar için kullanıyorum. türkçe kitap henüz denemedim. bu iki kaynak için amazon.com esas merkez.

memnunum son derece. kitap okumak eğlence, pc oyunu, atari gibi bir hal aldı benim için.

evet korsan kitap ekleyebilirsin. çeşitli yolları var. pdf okuyabilirsin. ama aynı kalitede olmayabiliyor. ben sadece satın alıyorum. tek kaynağım amazon.com

her kitap internette elbette olmaz:)

kobo ya bakabilirsin. ondan tr içerik bulunuyormuş. d&r ile anlaşmalı sanırım.
    teşekkürler bilgilendirme için :)
    |
    |
  • Çavuş
    48 Mesaj
    Amerika'da kaliyorum aliyim diyorum hangi model güzeldir. Guncellik onemli mı bunlarda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    197 Mesaj

halen ABDde olduğunuzu varsayarak, amzondan kolayca alabilceğiniz için bütçenize bağlı ama paperwhite 4 veya daha fazla bütçeniz varsa Oasis almanızı öneririm.

|
    |
  • Binbaşı
    1923 Mesaj

kindle jailbreak atmayı bilen var mı arkadaşlar

• Teğmen
    197 Mesaj

ilk çıkan kindle ları dahi kullananlar var artık siz düşünün güncel olması gerekiyor muyu:). bu cihazların teknolojileri çok yavaş ilerliyor. bir sonraki model ilebir önceki arasında fark çok cüz'i. yeni model çıkma sıklığı da çok yavaş. amazon 2020 de hiç yeni model piyasaya çıkartmadı, 2021 için de olacak mı belli değil. haliyle ne alsanız işinizi çok rahat görür ve mutlu olursunuz burası kesin. ama illaki ekran boyutu sarı ışık vb farklar kozmetik unsurlar olarak tercihinizi belirler. hala ABD de iseniz ve 100 USD yerine kolayca 200-250 USD verebiliyorsanız tabi oasis alın ama bu işin F/P cihazı (kindle için) paperwhite serisidir. ama unutmayın ne alsanız işinizi rahat rahat görür telefon gibi değildir.

|
    |
    AbinizDöndü kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    197 Mesaj

eğer cihazınız çok eski ve gözden çıkarabileceğiniz değerde değilse tavsiye etmem. kindle'lar kobo gibi değil, root etmek hem zahmetli hem de oldukça riskli. ayrıca bir sonraki amazon güncellemesinde çöp oluyor. koreader kurabilmek gerçekten güzel olurdu, ya da sesli kitap yükleyebilmek ama işte biraz apple mantığı, ne verirlerse onunla yetinmek gerekiyor ya da Koboya geçmek...

|
    |
    ÇevreMühendisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1923 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ysahin2000

eğer cihazınız çok eski ve gözden çıkarabileceğiniz değerde değilse tavsiye etmem. kindle'lar kobo gibi değil, root etmek hem zahmetli hem de oldukça riskli. ayrıca bir sonraki amazon güncellemesinde çöp oluyor. koreader kurabilmek gerçekten güzel olurdu, ya da sesli kitap yükleyebilmek ama işte biraz apple mantığı, ne verirlerse onunla yetinmek gerekiyor ya da Koboya geçmek...

pw3 son sürümü jb yaptım, gerçekten baya zahmetli iş oldu.

• Teğmen
    197 Mesaj

merhaba, zahmete değdi mi :) tecrübelerinizi paylaşır mısınız? neler iyi oldu neler pek de olmadı?

|
    |
    ÇevreMühendisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1923 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ysahin2000

merhaba, zahmete değdi mi :) tecrübelerinizi paylaşır mısınız? neler iyi oldu neler pek de olmadı?

Kindle köşelerden ışık sızdırıyor vs. fakat iyiki jb yapmışım, baya fonksiyon eklendi kindle'a

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
konkasör
anzer balı
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.