Şimdi Ara

İLAHİYAT OKUNUR MU?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ilahiyat bölüm olarak nasıldır bu devirde okunur mu?İş sıkıntısı var mıdır?Dersler zor mudur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben daha adam akıllı bölümler okumanı tavsiye ederim. Dini eğitimi hayatının her döneminde dışardan alabilirsin zaten .

• Moueson kullanıcısına yanıt
    Adam akıllı bölümleri biraz açar mısınız hocam

• Mühendislik , tıp , hukuk gibi daha iş garantili bölümler mesela. ama tabiki sadece tavsiye ile bölüm seçilmez bölümünü / gelecekte yapacağın mesleği sevmen lazım bu çok önemli . Yoksa daha kimsenin sevmediği ve ilgisi olmadigi bölümü bitirebildigini görmedim

• tıptan sonraki en iyi bölüm

acı ama gerçek
    Bu bölümleri kazanmam zor

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0CBD896D6

Bu bölümleri kazanmam zor
    Anlıyorum . Ama ilahiyat okumak sana iş yaşamında katkı sağlamaz. Lütfen yanlış anlama kesinlikle dini eğitimin herkesin alması gerektiğini , dinimizi kitabımızı doğru anlaması gerektiğini düşünüyorum ama bunlar senin iş hayatında iyi bir yer edinmene yardımcı olmaz.
    İşletme , iktisat gibi bölümler de okuyabilirsin hemde iş sahası çok geniş bu bölümlerin .

İşletme, iktisat gibi bölümler ilgimi çekiyor ama çok mezunu olduğu için düşünmüyorum.

• Mühendislik ve hukuk bölümlerine iş garantili diyen adamlardan tavsiye alma derim. İlahiyat hobi olarak okunabilir. Ordan çıkıp imam memur olabiliyorsan güzel.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sen onları dinleme onları aklı kendine zor yetiyor.
    Akepeye üye ol.İlahiyatıda oku işin hazır okuldan sonra hemen imam olursun.Yok Atamaymış yok kapamaymış bunlarla uğraşmayacaksın.Zaten inançlı bir müslümansan namaz kılıyorsundur.Kıldığın namazı camide kılıp para kazanacaksın.Bunun mevlidi var cenaze yıkaması var ek iş olarak.Lojmanlı bir yere gidersen kira derdi yok.Kebap gibi meslek...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.