Şimdi Ara

İlahiyat Fakültesinde Kızın Sözlüsü tarafından Tehtit Edildim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlahiyat fakültesinde ikinci günüm okula geç başladım pek tanımıyorum kimseyi. Diğer herkes imam hatipli ben ise endüstri meslek liseliyim biraz yabancılık hissettim fakat sorun değildi.

Sonra yerime oturdum orada da bir erkek öğrenci oturmuş sanki beni bekliyordu. Ben selam bile vermedim kendi halimde telefonla uğraşırken o öğrenci kalkıp omzuma bi kaç kere dokundu gel dedi.

Ben de sandım ki ben yeni öğrenciyim benimle tanışmak istiyor kantine vs. gideceğiz. Boş bir sınıfa girdi ben de peşinden geldim. Neyse kendi adını vs. hızlıca söyledi sonra bir kızın adını söyledi sınıftan. Tanımıyordum bile çarşaflı vs diyince anlayabildim. Hiç konuşmadığım, bakmadığım pek de fark etmediğim bir kızdı.

Zaten çarşaflı olduğu için konuşacak da değilim bir tek açık kızla konuşuyorum. Oradaki kapalılar benle konuşsa bile ben onları yüzüne bakıp birşey söylemiyorum sadece arada öyle söz söylüyorlar konuşma ortamında. Duyduğum ve yaşadığım acı tecrübelerden dolayı çekiniyorum.

Sonrasında çocuk devam etti o kız benim sözlüm dedi aileler biliyor , yanlış anlama falan dedi. Diğer erkeklerede söylemiş sana da söylüyorum dedi. Ne demek istediğini anlamadım bana kıza bakma,sınıfta kafanı saat 2 yönüne çevirme, kızla konuşma mı demek istiyor kıza yürüme umutlanma boşa ben söyleyeyim mi demek istiyor anlamadım.

O sırada aklıma kötü veya olumsuz birşey gelmedi olumlu davrandım fakat 15-20 dk sonra bayağı rahatsız oldum. Eğer kafam fesada bassaydı orada terslerdim ama jeton bayağı sonra düşüyor hep. Şimdi bana gözdağı mı veriyor bu çocuk ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hem de boş sınıf, en sevdiğim. Gerilicen bi yapıştırcan burnuna darmadağın. Adam olmuşlar da mafyalık yapıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karıştırmıştır çok ipleme ya bana dese tanımıyorum bile der geçerim.Bırak kendince göz dağı versin bir bok sansın kendini. Daha uzatıp üstüne gelmeye kalkarsa o zaman et kavganı geç.
  • Csb gibi geldi

Değil diye cevap yazayım,çocuk sevdiği kızı korumasına almak ve kimsenin konuşmaması için sınıftaki erkekleri uyarıyor demekki.Takma kafana

• Kızlar ve erkekler aynı sınıfta mı? Bu konuya bir çözüm gelmeli artık, konsantre olabilmek için karşı cinsin olmamasi gerekir. Islam dinine göre böyle bir şey caiz değil.

• Gauward kullanıcısına yanıt
    Ben Türk oğlu Türküm ve Muslumanım. Kadın erkek aynı ortamda olursa erkeğin gozu kayar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin2nin Demircisi

Ben Türk oğlu Türküm ve Muslumanım. Kadın erkek aynı ortamda olursa erkeğin gozu kayar.

Senin gözün oynaştaysa kim ne yapsın? Ulan iki dakika uçkurunuza sahip çıkın be.

• Csb gibi geldi.

Ama başıma gelse sırf inadına kızla konuşurdum. Çok rahatsız oluyorsa aldırsın kızı okuldan. Gelmiş sınıftaki millete şekil yapıyor

• Kıskanmak insanlara has duygudur. Hayvanlar kıskanmaz.

• Ya su tehdit olaylarina bayiliyorum. Umarim basima gelir de bi rahatlarim.

Hayir yani konusmaya falan calisiyosun bi yukseliyorlar. Uzerine falan yuruyolar. Artist artist hareketler.

Vuracaksin kafayi suratina. Ne dilindeki tuyler bitecek ne kafan sisecek mis gibi.

Tesekkurler.

• cahilin biri ne takıyorsun bunlardan kalmış mı ya dedirtti yalnız

• hocam bir dayak yemediğiniz kalmış. orada kafayı gömmek veyahut niye dokunuyorsun birader diyip baskınlığınızı hissettirmeniz gerekiyordu. ek olarak elemanın amacı masum fakat bu durum kız arkadaşına da güvenmediğini belirtiyor. o da ayrı bir durum
  • Sonrada kiza gidip anlatmistir herifi hirpaladim falan sıkıyorsa baksin sana falan :D bu sefer gecmis artik ama bidaha olursa istedigi cevabi verme bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çocuk yalan söylüyor. Sınıfta herkes biliyorsa efendi gibi yanına gelip düzgünce söylerdi böyle saklayarak iş yapmazdı. Bana çocuk kızı seviyor ama kız karşılık vermiyor gibi geldi, elemanda bana kalsın diye diğer seçenekleri eliyor aklınca.

• Ah be dostum senin ilahiyatta ne isin var .. Mevzuya gelirsek devir bunların devri fazla papaz olma bence dönüp suratına bile bakmayacağın alelade bir kız ve oturup 2 dakika muhabbet etmeyeceğiz alelade sözlüsü yüzünden başın ağrımasın. Yarın öbür gün farklı mevzularda bu tutumu devam ederse o zaman koyarsın tavrını.
  • canım hocam muhtemelen kızdan red yemiş ya da kızın haberi yoktur.Ailelerin haberi var diyor varsa yüzük takın.Ulan zaten kız çarşaf giyiyor yaklaşmayın bana diye 😁 oğlan kıza güvenmiyor gibime geldi daha okulun ilk gününde yaptığı edebsizlik kavga sebebi embesil bir tip.Kızı korumak istiyor sahip çıkmak istiyor ama dedigim gibi kız carsafla kendini koruma almış 😁 Neyse takma kafana bu tarz emsilleri.İlahiyat güzel seçim sosyal bilimlerle ilgili ufkunu genişlet farklı fikirlere görüşlere açık ol mezheb taassupçuluğu yapma.Bu arada herkes istediği gibi giyinir beyler burası Arabistan değil yasakçı siz bari olmayın kılık kıyafet yaşam tarzı bunlar insanın kendi özgür seçimleridir unutmayın farklılıklar bizim zenginliklerimizdir.

• Sınıfta kafanı saat 2 yönüne çevirme demek nedir yahu ?
  • 2007 kayıt ve ünide 2.gün ha?

• Sınavda kopya çekerken çarpılan oldu mu hiç?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Günlük müslümanları karalama konusu...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.