Şimdi Ara

İlaç arıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
3.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Rovagyl 3MIU

Doramycin 3MIU

Arkadaşlar merhaba yukarıda belirttiğim 3 ilacında üretimi maliyet artışları vb nedenlerle yapılmıyormuş.

Eşim hamile ve toxoplazma tedavisi nedeniyle bu ilaçlardan herhangi birine tedavi süresince ihtiyacımız var. Aksi halde çocuğun gelişiminde bozukluk ve dolayısıyla gebeliği sonlandırma durumu söz konusu. Eczane raflarında kalan 1 kutuyu bulabildim ancak bu sadece 3 günlük bir ilaç. Bu konuda yardımcı olabilecek eczacı mümessil vs varsa çok sevinirim. Reçetemiz var. Şimdiden teşekkür ederim.

Etken maddesi spirmisin olan farklı bir markada olabilir. Benim bulabildiğim markalar bunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar derdimle dertlenenlere teşekkür ediyorum.
    Azerbaycan, Fransa ve Almanya'ya haber ulaştırdım. Şu anda15 günlük ilaç tedariği sağladık aksilik olmazsa yola çıkacak. Pazartesi günü olay daha netleşecek ama Türkiye'de olmadığına kanaat getirdik. Son kez pazartesi durumu bildireceğim. İhtiyaç devam edebilir en azından 15 gün sonraki teste kadar ilaç tedariğimizi bu şekilde sağladık. Allah memleketimizin insanlarına sabır versin. Uzman doktor ve ilaç konusunda ciddi sıkıntılar var. Umarım düzelene kadar derde düşmezsiniz. Saygı ve selamlarımla.
  • Upup

• ekşi sözlüğe yazabilme imkanın varsa oraya yaz

• Destek

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Zibidi Gonzales kullanıcısına yanıt

Deneyeceğim. Teşekkürler

• Up!

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ekşiden bi ses çıkmadı arkadaşlar. Desteğinizi bekliyorum.

• Benzer etken maddeli ilaçlar var doktora danışın başka bir etken madde önersin. Yurtdışı temasa geçin olmazsa.

• ilaç rehberinde spiramisin etken maddeli ilaçların listesi, çok geçmiş olsun.

İlaç arıyorum

İlaç arıyorumwww.ilacrehberi.com
    Etkin Maddesi Spiramisin olan İlaçların Listesi | Sayfa 1
    https://www.ilacrehberi.com/s/spiramisin/2/
  • umarım bulursunuz

• fairtune kullanıcısına yanıt

Başka etken madde olmuyor olsaydı onu da aradık maalesef. Doktorla konuşmamış olabilir miyiz hocam. Bu acil bir durum

• Kuva-i milliye kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam listeyi bulduk 3MIU olanlar uyuyor onlarıda bulamıyoruz. Ancak rafında olan eczacılardan bulabiliyoruz. Yurt dışına haber verdik buldukta aslında fransada var getirebilecek birine bakıyoruz. Allahtan yurtiçi ilaçlar

• Arkadaşlar acil olarak 5 kutu kadar ilaç lazım parasıyla veya reçete ile tedarik edebilmemiz gerek. İlacı kullanmazsak şansımız sıfır gibi birşey. Konu ile ilgili toxoplazma olarak yazarsanız bir çok bilgiye ulaşabilirsin uzun uzadıya burada sizi yormak istemem.

İmkanı olan es geçmezse sevinirim. Basit bir antibiyotik ilacıdır, üreticileride Türkiye firması ama maliyet vb bahanelerle üretimleri durdurmuşlar.

• İlacın Türkiye genelinde bir kaç eczane rafında kalmış olabileceğine eminim ancak hangisinde bulmak neredeyse imkânsız zira bir çok ilden 100 den fazla eczane aradık.

Türkiye'ye gelecek gurbetçi arkadaşlar bu konuda yardımcı olabilir sanırım. Türkiye de sağlık bakanlığı sabim ve titck, eczacılar odası vb bir çok yerin kapısını çaldım firmaları aradım yok yok yok. Hastalanmayın arkadaşlar çaresizlik zor. Çocuk planları olanlar önceden kan tahlili yaptırarak risklerine baksın lütfen.

• yukarı

• Bayramda gelecek olanlar yardımcı olabilir aslında, bir de eczacılar odasını arayıp buldurmak mümkün olabilir mi? Sağlık bakanlığıyla görüştünüz mü?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Destek

• Up yapalim yukarda kalsin

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.