Şimdi Ara

Sivilcem için 3 ay dediler 2.5 haftada sivilcem geçti bakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Doktora gittim arkadaşlar bana 3 ay sivilce tedavisi olacağımı söylemişti Benzatin adlı bir sivilce kremi ve Tetradox adlı bir hap verdi neyse 2.5 hafta bu kremi yüzüme sürdüm yüzümde yaklasık 15-20 civarında sivilce vardı simdi 4e indi 2-3 güne bunlarda geçicek ama bu 2.5 haftalık tedavi sırasında yüzünüze hiç tıraş bıçağı gibi dokunuza zarar verecek şeyler sürmeyeceksiniz....

Doktor 3 ay dedi 2.5 haftada sivilcelerim geçti 20 civarından 4e indi bakın benimde böyleydi böyle oldu

http://img6.ressim.net/out.php/i5895748_banner-new-jpg

Ayrıca 3 gündür kükürtlü sabunla yüzümüde yıkıyorum yüzüm bembeyaz tertemiz oldu sivilcelerden eser yok sadece 4 tane kaldı sizede tavsiye etmek için açtım bu konuyu üstelik iki ilaca sadece 20 lira verdik

Reklam yapmıyorum benimde aylardır sivilcelerle derdim vardı doktora gittik bu iki ilacı verdi kullandım sizede tavsiye ediyorum sadece 3 ay dediler ama 2.5 haftada geçti sivilcelerim düzenli kullandığım için..

• ruj ?
  • Kullanmayi biraktigin gibi tekrar cikar diyenler daha gelmemis galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla hafta içi gidicem doktora yine perşembe falan heralde gerek yok kullanmama.
  • Bende de var. Hala çıkmaya devam ediyor. Herhangi bir yan etkisi var mı? Tutar beni bulur şimdi yan etkisi.
  • 5-6 ay rahat edersin sonra aynen geri cikacaklar merak etme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o tekrar çıkmaya başlar görürsün
  • çıkmıcak gibi yan etkisi yok
  • roaccuatane kesin çözüm dostum.ben 6 ay kullandım hepsi kökünden geçti. bi dahada çıkmadı.nadiren tek tük oda her insanda olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: believe745

valla hafta içi gidicem doktora yine perşembe falan heralde gerek yok kullanmama.

ben de kullandım o ilaçları bi halta yaramadı kükürtlü sabun nasıl?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.