Şimdi Ara

İktisat Okurken ''3.00'' Ortalama ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
1
Favori
2.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sene istanbul veya Marmara Üni. İktisat Başlıyorum inşallah. Yaş 20, Kendime yeni bir sayfa açtım. Alkol sigara karı kız ortam ayakları bıraktım. Makine Müh. Bıraktım 2. Sınıf. Orda ortalamam 1.8-1.9 du. Kendime koyduğum hedefler var.

-Toefl kazanmak
    -GNO'yu 2.75-3.25 ( Aralığında Tutmak)
    -İşletme MBA Yapmak..

Makine Müh.de vize final haftaları abanıp anca sınıf geçiyorduk işte 1.8 - 2.00 arası ortalamalar. Acaba İktisatta 3.00 ortalama mümkün müdür ? Çok abanmak gerekir mi ?

• up !!!
  • Güncel !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: lKavkazMafial

Bu sene istanbul veya Marmara Üni. İktisat Başlıyorum inşallah. Yaş 20, Kendime yeni bir sayfa açtım. Alkol sigara karı kız ortam ayakları bıraktım. Makine Müh. Bıraktım 2. Sınıf. Orda ortalamam 1.8-1.9 du. Kendime koyduğum hedefler var.

-Toefl kazanmak
    -GNO'yu 2.75-3.25 ( Aralığında Tutmak)
    -İşletme MBA Yapmak..

Makine Müh.de vize final haftaları abanıp anca sınıf geçiyorduk işte 1.8 - 2.00 arası ortalamalar. Acaba İktisatta 3.00 ortalama mümkün müdür ? Çok abanmak gerekir mi ?

İktisat öğrencisi yok mu hiç içinizde ?!!
  • Duzenli calis 3 gelir bence son haftalara birakirm genelde ben 2,40 genel ort 3 uncu sinfa gectim anadolu iibf isletmedeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İktisat zor bolumdur öyle dışardan göründüğü gibi değil . Abim okuyor 3. Sınıf bitecek yaz dersleriyle uğraşıyor . Matematikle aran cok iyi olması lazım. 3.00 ortalama yapılır ama ciddi anlamda kasman gerekir .

• quote:

Orijinalden alıntı: noth1nq.

İktisat zor bolumdur öyle dışardan göründüğü gibi değil . Abim okuyor 3. Sınıf bitecek yaz dersleriyle uğraşıyor . Matematikle aran cok iyi olması lazım. 3.00 ortalama yapılır ama ciddi anlamda kasman gerekir .

MBA için 2.5 tutturmam lazım hocam zaten mecburi. Biz Makine Müh. Yattık 1.70-2.00 arası oynadık hep 1. ve 2. sene ... İktisat, Makine kadar kasamaz heralde ters bölümler ama tahminim. İlk 1 sene 3.00 , 2. sene 2.70 dolaylarında olsa 3 ile 4 te rahat ettirir bu beni.. 3 'te 2.30 , 4'te 2.00 ortalama hakkı tanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lKavkazMafial -- 24 Temmuz 2012; 17:14:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djwishbone

Duzenli calis 3 gelir bence son haftalara birakirm genelde ben 2,40 genel ort 3 uncu sinfa gectim anadolu iibf isletmedeyim

İktisat daha kasıntı dimi işletmeye göre ???
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: djwishbone

Duzenli calis 3 gelir bence son haftalara birakirm genelde ben 2,40 genel ort 3 uncu sinfa gectim anadolu iibf isletmedeyim

İktisat daha kasıntı dimi işletmeye göre ???

Daha fazla matematik var bu senin isine gelir muh birakiyorsan dedgim gbi yatarak ben ortalama bir ogrencym 2.40 getirdim sende yaparsin duzenli tekrarla

• quote:

quote:

İktisat zor bolumdur öyle dışardan göründüğü gibi değil . Abim okuyor 3. Sınıf bitecek yaz dersleriyle uğraşıyor . Matematikle aran cok iyi olması lazım. 3.00 ortalama yapılır ama ciddi anlamda kasman gerekir .

MBA için 2.5 tutturmam lazım hocam zaten mecburi. Biz Makine Müh. Yattık 1.70-2.00 arası oynadık hep 1. ve 2. sene ... İktisat, Makine kadar kasamaz heralde ters bölümler ama tahminim. İlk 1 sene 3.00 , 2. sene 2.70 dolaylarında olsa 3 ile 4 te rahat ettirir bu beni.. 3 'te 2.30 , 4'te 2.00 ortalama hakkı tanır.

Çalısmanıza bağlı hocam istedikten sonra yapılır . Ama 3.00 ici işi sıkı tutmak gerekir. İlk sene dersler cok zor değilmiş asıl zorluk 2. Ve 3. Sene de başlıyor diyorlar iktisat icin . Matematiği sevmen gerekiyor .

• quote:

quote:

quote:

Çalısmanıza bağlı hocam istedikten sonra yapılır . Ama 3.00 ici işi sıkı tutmak gerekir. İlk sene dersler cok zor değilmiş asıl zorluk 2. Ve 3. Sene de başlıyor diyorlar iktisat icin . Matematiği sevmen gerekiyor .

matematikle aram iyidir. Cevaplar için çok teşekkür ederim saolun beyler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.