Şimdi Ara

İktisat mı ? İşletme mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümünden mezun oldum. AÖF den 3 4 yapacağım hangisini secmeliyim, gercekten cok kararsızım lütfenn yardımm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serom23 -- 7 Ekim 2010; 23:31:19 >

• arkadaşım bende senin gibi büro yön. mezunuyum. benimde kafam karışık. iktisat sayısal ağırlıklı işletme sözel.. iktisatta grafik okuma vs var tek başına çözemessin diyorlar. yani eğitim kurumuna gideceksen iktisatı seç. memurlukta iktisat avantajlı. eğitim kurumunu salla dersen BENIM FIKRIM işletme oku..
  • acıkogreetim dersanesine gidebilirim aslında ama calıstıgım icin zor olabilir, o yüzden işletme okucam galiba
  • Aynen; bende AÖF Halkla İlişkiler'den mezun oldum ama non-stop devam diyorum; yani AÖF 3. sınıfa doğrudan kayıt yaptırmayı düşünüyorum ama İKTİSAT veya İŞLETME bölümlerinden hangisini tercih etmeliyim, daha doğrusu hangisi daha kolay veya sözel ağırlıklı? Alt yapım pek iyi sayılmaz çünkü Açıköğretim Lisesi mezunuyum Matematik/Goe/Sayısal-Problem çözmede biraz zayıfım Hatta İktisat derslerine biraz takıldım çözmeye çalıştım ama pek bişey anlamadım.Aslında dediğiniz gibi herkes İşletme İktisata göre daha kolay ve sözele daha yakın diyor ama AÖF İktisat(4) okuyan yakın bir arkadaşım benim kafamı karıştırdı o yüzden teredütte kaldım yoksa tabiki benimde tercihim İşletme olacak ama yinede tecrübe konuşsun/görmüş-geçmişler bi el atsın garantiye almak lazım

İktisat mı ? İşletme mi?

• işletme derim
  • ben işletmeyi bırakıp iktisat bitirmiş biri olarak şunu söyleyebilirim(tabi kişiden kişiye değişir :) sözel dersleri seviyorsanız işletme,grafik ağırlıklı sayısal derslerden hoşlanıyorsanız iktisatı tercih edebilirsiniz.
  • İşletme okuyorum Matematik ve Muhasebe dersleri dısında adamın uykusu geliyo,masal gibi anlatıyo hocalar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.